"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Позовна заява до суду

Ан Ірина Миколаївна - annv4 1

Позовна заява до суду

Автор

Ан Ірина Миколаївна

Захист своїх інтересів у суді – хороша стратегія, коли інші правові методи не показали своєї ефективності. Особливо – якщо ви заручитеся допомогою кваліфікованих юристів, здатних працювати на бажаний для клієнта результат. Такі професіонали є в юридичній компанії «Приходько та партнери». Ми надаємо широкий комплекс послуг, починаючи з консультування і складання позовної заяви та закінчуючи представництвом інтересів у суді. Пропонуємо більш детально дізнатися про те, за якими позовними заявами до нас найчастіше звертаються.

Чому готові шаблони позовних заяв не ефективні?

Якщо вас цікавить дійсно якісно складена позовна заява до суду, зразок на якомусь з відкритих інтернет-ресурсів у готовому доступі навряд став би ефективним інструментом для відстоювання своїх прав. Справа в тому, що така заява має бути адаптована саме до вашої ситуації. Тоді вона виконуватиме свою функцію, а не просто стане черговим шаблоном, з якими судді стикаються дуже часто.

 

Поширені клієнтські запити

Наша команда за запитами клієнтів складає різні типи позовних заяв. Разом з тим, варто розглянути найбільш популярні з них. Це:

  • Позовна заява до суду про розірвання шлюбу. У деяких ситуаціях людям вдається домовитися та розлучитися через органи РАЦС. Але для цього має бути взаємна згода та відсутність спільних дітей і спільно нажитого майна. Тож у багатьох випадках обійтися без суду неможливо. Наша команда допоможе скласти позов так, щоб він був переконливим під час судового розгляду.
  • Позовна заява до суду про перерахунок пенсії. Пенсійний фонд України, як свідчить практика, у більшості випадків не стоїть на боці пенсіонера, а навіть навпаки – максимально ускладнює реалізацію передбачених законодавством прав. Тому юридичний супровід таких запитів стає для клієнтів можливістю розірвати коло свавілля.
  • Позовна заява до суду щодо вирішення трудового спору. Далеко не завжди працедавцеві та працівнику вдається врегулювати свої спори самотужки. У такому випадку варто звертатися до суду. Якщо ваші права у сфері трудових правовідносин порушено, послуги «Приходько та партнери» будуть корисними для вас. Ми допомагаємо скласти змістовну та коректну позовну заяву, а також пропонуємо послуги з представництва ваших інтересів у суді.
  • Позовна заява до суду про позбавлення батьківських прав. Такий вид позовної заяви теж належить до часто запитуваних. Це недивно, адже нерідко трапляється ситуація, коли один з батьків дитини не виконує своїх обов’язків. Інша сторона діє стратегічно правильно, адже не хоче, аби потім, коли дитина виросте, вона була обтяжена обов’язком утримувати непрацездатну людину, яка свого часу не утримувала її. Позбавити таку людину батьківських прав вчасно – це запобігти багатьом проблемам у майбутньому. Або ж – навіть у нинішньому часі, якщо другий з батьків є небезпечним та шкідливо впливає на дитину.
  • Позовна заява до суду про відшкодування матеріальної шкоди. Це один з найбільш поширених позовів у царині цивільного права. Не менш актуальною може бути заява про відшкодування моральних збитків, коли йдеться про посягання на честь, гідність та ділову репутацію.

Вище названі лише окремі види заяв. Насправді їх є суттєво більше, а в команді юридичної компанії “Приходько та партнери” є фахівці різних спеціалізацій, котрі працюють з найрізноманітнішими запитами.

 

Вартість позовної заяви до суду: від чого залежить?

На ціну юридичних послуг під час складання позовної заяви впливає цілий спектр факторів. Тому юрист може сформулювати її вартість тоді, коли ознайомиться з усіма деталями та рівнем складності справи. Саме такий принцип ціноутворення є справедливим, оскільки вартість залежить від складності роботи фахівця, а клієнт розуміє, за що він платить.

Щоб розрахувати вартість позовної зяви до суду – заповніть форму нижче і ми Вам перетелефонуємо для обговорення деталей Вашої справи.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібно написати позовну заяву?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна позовна заява, що стосується бізнесу?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна позовна заява, що стосується особистих питань?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація