«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Адвокат у справах про шахрайство

Відповідно до чинного українського законодавства, а саме Кримінального кодексу України, шахрайство – це кримінальне діяння, в основі якого – спроба заволодіння чужим майном, отримання прав на нього шляхом зловживання довірою чи обману. Шахрайство може бути вчинене як стосовно прав на майно, так і стосовно майна в цілому. Воно зажди містить прямий умисел на заподіяння саме шахрайських дій. Опис складу цього кримінального правопорушення міститься в частині першій статті 190 Кримінального кодексу України. За своєю суттю шахрайство – злочин невеликого ступеня тяжкості. Якщо Вам потрібен адвокат у справах про шахрайство, Ви можете звернутися до фахівців нашої юридичної компанії Приходько та Партнери.

Найбільш поширені різновиди шахрайства

Найчастіше зустрічаються наступні різновиди шахрайства:

  • Підробка документів

Це шахрайство безпосередньо пов’язано з фальсифікацією  договорів, контрактів та інших документів. Підробку документів також кваліфікують за статтею 358 КК України.

  • Податкове шахрайство

Його суть полягає в наступному: платник податків приховує правду або вносить завідомо неправдиві дані для уникнення підвищення податків.

  • Страхове шахрайство

Страхове шахрайство полягає в підробці або фальсифікації фактів нещасного випадку для отримання відповідних страхових виплат.

  • Кредитне шахрайство

Серед його характеристик – надання неправдивої інформації установі, до якої звертається обвинувачений. Так, наприклад, для отримання кредиту деякі особи використовують підроблений документ або підпис. В кінцевому рахунку кредитні установи та банки видають кредити особам, які вчинили шахрайські дії.

  • Інтернет-шахрайство

В такому випадку в якості інструменту злочину для отримання фінансової вигоди використовується Інтернет.

Покарання за шахрайські дії

Найм’якшим покаранням за шахрайство являються штрафні санкції, найсуворішим – позбавлення волі строком до 12-ти років з конфіскацією майна.

Справи по шахрайству – одні з найбільш складніших. Саме тому дуже важливо приділити особливу увагу побудові оптимальної, найбільш дієвої стратегії захисту. Вид покарання залежить від таких факторів, як особистість підсудного, сума збитку, каяття та ін. Звичайно, без теоретичних знань та практичних навичок довести свою правоту в суді Вам буде дуже складно.

Допомога професійних адвокатів у справах про шахрайство

Адвокати Приходько та Партнери гарантують індивідуальний підхід до кожної справи та кожного нашого клієнта. Запорука нашого успіху – максимальна залученість юриста в кримінальне провадження.

Всі наші фахівці – досвідчені професіонали своєї справи. Ми маємо сотні успішно завершених справ, пов’язаних з шахрайством.

Таким чином, краще довіритись висококваліфікованим адвокатам. Ми вміло оперуємо правовими поняттями та застосовуємо різноманітні юридичні тонкощі в процесі кримінального провадження.

Для розрахунку ціни  послуг адвоката у справах про шахрайство заповніть форму нижче. Чекаємо на консультації!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна допомога кримінального адвоката?

Так
Ні

2 питання

Послуги адвоката Вам потрібні терміново?

Так
Ні

3 питання

Чи зверталися Ви раніше до нашої компанії?

Так
Ні
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація