«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

АДВОКАТ ПО ЕКОНОМІЧНИХ ЗЛОЧИНАХ

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Адвокат з економічних справ – якісно!

Обшук – запорука успіху! Це не просто крилата фраза, а реалії українського бізнесу! Як тільки Ви стаєте успішним, чекайте гостей – правоохоронців. І навіть якщо Ви ні в чому не винні, як ВОНИ люблять говорити «Була б людина, а статтю підберемо». Андрій Приходько

Я Андрій Приходько – в минулому співробітник оперативних і слідчих підрозділів міліції та прокуратури. Сьогодні я адвокат по економічних і податкових справах. Мій вузький профіль – це економічні, податкові та службові злочини. Я точно знаю, як працюють правоохоронці зсередини структури. Як проводяться оперативно-розшукові заходи (ОРД). Що реально зроблено або може бути зроблено в кримінальній справі. Коли присутній блеф, а коли дійсно є чого боятися.

Нижче я опишу кілька речей які дадуть елементарні пізнання що б не наробити дурниць і бути на крок попереду ваших недоброзичливців.

Найбільш часті злочини в сфері економіки:

Органи, які розслідують ці економічні статті


Це найчастіше підрозділ по економічним злочининам Національної поліції України та Служби безпеки України, Державна фіскальна служба, Державне бюро розслідувань, Прокуратура України. Іноді Національне антикорупційне бюро України.

Згодом всі ці злочини буде розслідувати Бюро економічної безпеки.

Найбільш поширені кроки правоохоронців:

 • направлення запитів відповідно до ст. 93 КПК України з метою вилучити документи
 • направлення повісток на допит
 • обшуки
 • арешт вилученого майна, рахунків і активів
 • стеження, прослуховування телефонів та інші оперативно-розшукові заходи
 • пред’явлення підозри або обвинувачення

Основні помилки адвокатів, які нічого не розуміють в економічних злочинах:

 • заняття пасивної позиції, коли адвокат просто знаходитися поруч і нічого не робить (скоріше за все, тому що нічого не розуміє)
 • агресивна поведінка адвоката по відношенню до правоохоронців, коли він просто кричить або провокує конфлікт
 • коли адвокат намагається просити на обшук щось не вилучати і налагодити дружні відносини
 • коли адвокат рекомендує «повністю йти в ст.63 Конституції України», замість того, щоб фіксувати питання слідчого і розуміти суть підозри
 • використання загальних фраз і рекомендацій, які не застосовні в стосунках з органами, які розслідують економічні злочини

Потрібно розуміти, що тільки адвокат, який розуміє як працює бізнес, як працюють банки, як працює податкова система і тільки в кінці він повинен розуміти, як працюють слідчі і оперативні органи, які розслідують економічні злочини – це хороший адвокат по економічним справах і він зможе забезпечити надійний правовий захист.

 

Що Вам робити якщо Вас звинувачують або підозрюють в економічному злочині?

1
– знайти хорошого адвоката в економічних справах
2
– оплатити консультацію (навіть якщо вона не дешева), якісна консультація дасть Вам зрозуміти рівень адвоката його професіоналізм і спрогнозувати усі ризики
3
– визначитися з тим захищати свої права самостійно або звернутись за допомогою до адвоката, який розуміється на економічних справах.

В яких випадках треба звертатися до адвоката по економіці, а в яких ні?

Почну, мабуть, з тих випадків, коли не треба звертатися до адвоката по економіці.

Ну, перший – це коли слідчий або оперативник Ваш родич або близький товариш і Ви точно впевнені, що він Вас не підставить і не обдурить. Це якщо по простому. Тому що наявність родинних зв’язків зобов’язує співробітника правоохоронного органу зробити самовідвід, щоб бути максимально об’єктивним у конкретній ситуації. Але, так як в Україні, це поки не працює, пережувати поки рано.

Другий – Ви на 100 відсотків впевнені в своїй правоті і в тому, що на Вас ніхто не дав показання і Вас не підставив. Це такий малоймовірний випадок, але все ж таке буває.

В інших випадках Вам точно потрібен адвокат по економічних злочинах, і не просто адвокат, а адвокат з досвідом роботи в правоохоронних органах або з реальним досвідом адвокатської діяльності в економічних злочинах.

Як ми працюємо? І яка вартість послуг адвоката по економічних злочинах в Києві?

Є дві форми супроводу в економічних злочинах:

1. Супровід окремих слідчих дій – підходить більше тим, хто не є фігурантами справи, і проходить у справі в статусі свідка.

 • експрес консультація 500 грн по телефону без аналізу ситуації, щоб просто описати Ваші права, що б Ви розуміли, що можна робити, що не можна і не допустити перших помилок
 • підготовка відповіді на запит надати документи – 100 у.е.


Важливо розуміти, що дійсно згідно ст. 93 КПК України слідчий має право вимагати надати документи. Але що буде якщо їх не надати? Відповідальності за це немає ніякої, але це дає право слідчому піти і взяти ухвалу суду на обшук. Тому треба зважувати, що для Вас більш розумно – дати документи на запит або сидіти і чекати обшуку.

 • супровід на допиті – 100 у.о./год, але не менше 200 у.о. за слідча дія
 • супровід обшуку – 100 у.о./год, але не менше 500 у.о. за слідча дія
 • повернення вилученого майна – від 500 у.о. або відсоток від загальної вартості
 • інші слідчі і процесуальні дії оплачуються погодинно з розрахунку – 100 у.о. годину роботи адвоката компанії

2. Комплексне ведення справи на стадії досудового розслідування, суду першої інстанції, апеляції або касації.
Комплексне ведення справи підходить особам підозрюваним, обвинуваченим чи засудженим. Тому що, відразу адвокату складно визначити обсяг роботи і стратегію захисту. Треба ознайомитися зі справою зробити план захисту і запасні варіанти якщо не спрацьовують основні.

Вартість послуг за кожну стадію становить від 3000 у.о. до 10000 у.о. в залежності від складності справи та його обсягів. 

Як ми працюємо у випадку комплексного ведення економічних злочинів:

 • Підписання договору з Вами і вступ у справу.

Це перший крок, на якому адвокат нашої компанії спілкується з Вами по суті справи, щоб зрозуміти в чому власне суть злочину і що конкретно Вам можу інкримінувати.

 • Знайомимося зі справою. 

На цьому етапі Ви платите – 1000 доларів США. Це оплата за вступ у справу адвокатів нашої компанії, вивчення матеріалів справи та формування плану і стратегії захисту. Коли ми розуміємо, який обсяг роботи належить зробити ми виставляємо рахунок на залишок оплати в рамках тієї суми, про яку йшла мова вище.

 • Обов’язково визначаємо гонорар успіху – це додаткова винагорода адвокатам за досягнення позитивної мети у вашій справі. Це дуже важливий момент. Так як додатково стимулює адвоката досягти позитивного результату.

Основні правила як зрозуміти, що адвокат дійсно професіонал і не бути обманутим.

Взаємовідносини. У хорошого адвоката по криміналу або адвокатської компанії завжди є клієнти. Відносини повинні будуватися так – Ви звернулися за допомогою, чи не адвокат бігає за Вами щоб виманити гроші. Якщо відбувається навпаки будьте пильні!

Офіс. Адвокат повинен мати офіс і не міняти його певний час (мінімум рік). Бувають, звичайно, різні випадки, але найголовніший фактор вибору адвоката – це стабільність. Якщо кримінальний адвокат довго і стабільно працює – значить у нього все добре, а якщо у нього все добре, то скоріше за все і у Вас буде добре.

Відгуки. Перед тим як найняти адвоката у кримінальних справах дивіться спочатку відгуки в гуглі або соц. мережах. При тому ставитеся до відгуків розумно? Читайте їх і вникати в суть. Буває таке, що негативні відгуки пишуть конкуренти або інші недружні люди. А буває таке, що відгуки накрутили за пару сотень гривень.

Медiа. Сьогодні про кожну людину найкраще розкажуть його соц мережі. Зайдіть і подивіться їх. Це допоможе Вам зрозуміти, як живе Ваш майбутній адвокат, які справи веде, які досягнення у нього є, ким і де він визнаний як фахівець.

Досвід.. Досвідчений адвокат у кримінальних справах повинен не просто Вас переконати, що він чітко розуміє, що відбувається в конкретно Вашої ситуації, він повинен покласти на стіл такі ж або схожі справи, в яких він брав участь і де досягнуто позитивного результату. Якщо присутні тільки слова і немає доказів – не вірте, кожен адвокат хоче взяти з Вас гроші. Важливо, щоб ці гроші були за справу, а не за слова.

Договiр. Договір з адвокатом – це дуже складна штука. Тому що він їх складає кожен день, а Ви немає, і вникати у всю суть може бути складно. Не полінуйтеся почитайте! Особливу увагу зверніть на рядки договору – протягом якого часу адвокат зобов’язується надавати правову допомогу, обсяг роботи або в годинах, або в конкретних діях.

Важливо! Адвокат не може гарантувати виграну справу – але він може чітко визначити обсяг роботи. Звертайте увагу на загальні фрази «за надання правової допомоги» або «комплексний супровід справи» або «все послуги адвоката у кримінальних справах на стадії…».

Може виникнути ситуація, коли Ви потім скажіть – «я ж заплатив 5 тис доларів, а Ви нічого не робите». А він скаже – «я вивчаю матеріали і готую один документ для суду і вважаю, що цього достатньо». І Ви тоді нічого не доведете і будете змушені шукати іншого адвоката.

Цiна. Які ціни на адвокатів у кримінальних справах в Києві? Які розцінки кримінальних адвокатів взагалі в Україні? Насправді ціни на адвокатів у кримінальних справах різні, від 500 грн за годину або дію до тисяч доларів. Ціна – це дуже важливий критерій особливо в кримінальних справах. Хороший професійний адвокат по криміналу не може бути дешевим. Але при цьому ціна повинна бути обґрунтована. Знову ж якщо кримінальний адвокат бере 1 тис доларів і робить за це 5 конкретних дій – це нормально. А коли він бере все тугіше 1 тис доларів і каже «за комплексне ведення справи» і потім нічого не робить – то це не нормально.

Порівняння. Ніколи не погоджуйтеся відразу працювати з першим адвокатом, з яким Вам вдалося поспілкуватися. Мінімум 3 співбесіду у Вас повинно статися. Тоді Ви в порівняння зможете зрозуміти хто є хто. І хто з адвокатів дійсно кримінальний адвокат, скільки коштує адвокат у кримінальних справах і до кого з них краще звернутися за допомогою.

Юридична компанія «Приходько і партнери» – це найкраща юридична компанія в Києві, яка спеціалізується на захисті бізнесу. У нас найкращі адвокати по економічним злочинам і по економічним справах.
Ми точно знаємо, як працюють правоохоронні органи завдяки власному досвіду роботи і безлічі позитивно закритих кейсів. Наші клієнти завжди на крок попереду поліції, СБУ, ДФС, ДБР, НАБУ, Прокуратури.

Це ми зможемо Вам довести не на словах, а покласти на стіл матеріали закритих кримінальних справ, рішення судів винесених на користь наших клієнтів, так і просто в процесі якісної першої консультації.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Корисні посилання:

• ЕКОНОМІЧНІ ЗЛОЧИНИ, ОБШУКИ, ЗАТРИМАННЯ…ЩО ВАРТО ЗНАТИ? ПОРАДИ АДВОКАТА АНДРІЯ ПРИХОДЬКО

• АБ «ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ» СТЯГНУЛО З ПРОКУРАТУРИ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

• НЮАНСИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ: ЗАТРИМАННЯ, ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД, ЗАСТАВА…ПОРАДИ АДВОКАТА

• ЗАХИСТ БІЗНЕСУ ТА ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ КОМПАНІЇ

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Ви вже у статусі підозрюваного чи обвинуваченого?

Так
Ні

3 питання

Ви у статусі свідка?

Так
Ні

4 питання

Ви у статусі потерпілого?

Так
Ні

5 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

6 питання

Юридична допомога потрібна Вам терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація