"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по квартирним питанням

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по квартирним питанням у Києві

Квартира традиційно вважається «яблуком розбрату» як між родичами, так і між різними власниками. Конфлікти через житлової нерухомості часто не виходить вирішити шляхом мирних переговорів і пошуку компромісів. Альтернатива – звернутися до адвоката по квартирним питанням, який закриває будь-яку існуючу проблему.

Які квартирні питання може закрити адвокат?

Професійний юрист є фахівцем в галузі житлового та цивільного законодавства України – він зможе вирішити будь-яку проблему, яка вас хвилює.

Приклади:

 • розподіл часток у праві власності на квартиру;
 • виселення або вселення;
 • зняття або постановка на реєстраційний облік;
 • визнання майнових прав;
 • суперечки з орендодавцем (орендарем);
 • стягнення збитків за затоплення;
 • обов’язок проводити ремонт.

Зазначені проблеми – найпоширеніші, і компетентний представник заздалегідь знає всі нюанси і тонкощі кожного конфлікту. Завдяки багаторічному досвіду роботи, знання судової практики та особливостей спілкування з житловими органами адвокат по квартирним питанням зможе вирішити будь-який конфлікт або суперечка.

Чи не можете визначитися з порядком користування житловим приміщенням? Хочете виселити недобросовісного співмешканця? Звертайтеся в юридичну компанію «Приходько і Партнери» – ми на корені усуваємо будь насущний квартирне питання.

 

Як адвокат по квартирним питанням допоможе у вашій ситуації?

Все залежить від конкретних обставин справи. Фахівці юридичної компанії «Приходько і Партнери» зроблять все необхідне для того, щоб ви більше не переживали за квартирні проблеми. Для цього ми:

 • зберемо документи як доказ власності;
 • підготуємо позовну заяву до суду по виселенню, стягненню збитків через затоплення та інших категорій справ;
 • дамо детальну консультацію по квартирним питанням;
 • проконтролюємо дотримання ваших прав та інтересів щодо житлової нерухомості.

Ми представляємо інтереси мешканців, чиї права порушені або недостатньо підтверджені законними способами. Завдяки професійному підходу компанія «Приходько і Партнери» допомогла не одному десятку жителів України, які постійно стикаються з нещасними сусідами або несправедливими рішеннями.

Наш адвокат по квартирним питанням – це ваша можливість володіти, користуватися і розпоряджатися житловими приміщеннями без перешкод і проблем з боку інших осіб чи державних органів.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас є документи, що підтверджують право власності на нерухомість?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь у статусі позивача?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у статусі відповідача?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація