"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Віза в Китай

Якщо вам потрібно поїхати з України до Китаю, то важливо враховувати особливості візового режиму з цією країною. Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» надає послуги, пов’язані з юридичним супроводом процедури оформлення візи. Серед спеціалізації нашої команди є, у тому числі, й міграційне право. Тож ми допоможемо якісно та по максимуму оперативно. А поки пропонуємо дізнатися більше стосовно оформлення візи до цієї країни.

У чому полягає складність оформлення візи?

Насправді відкриття візи в Китай є досить непростою процедурою. Тож саме тому вона потребує грамотного юридичного супроводу. Приміром, важливо знати такі аспекти:

 • Ця віза може бути відкритою лише в Посольстві Китаю в державах Євросоюзу.
 • Щодо оформлення візи вже після прильоту, то це можливо тільки в окремих аеропортах країни, однак попередньо потрібно отримати відповідний дозвіл від імміграційної влади країни.

 

Щодо ключових категорій віз до Китаю, котрі існують, то серед них варто відзначити:

 • туристичну (категорія L);
 • бізнес-візу (категорія М);
 • навчальну та студентську візу (категорія Х);
 • робочу візу (теж категорія Х).

Коли в людини є чітке розуміння стосовно кожного з типів названих віз, це дає можливість обирати саме той варіант, який відповідає потребі та меті візиту до Китаю. А попередньо буде доречно скористатися консультацією від фахових юристів, котрі тривалий час працюють у своїй сфері, мають великий досвід супроводу подібних кейсів та знають, як оптимально допомогти клієнтам у ситуаціях, з якими вони звертаються.

Які послуги передбачає відкриття візи «під ключ»?

З деякими країнами у нас функціонує безвізовий режим, з іншими потрібно оформлювати візу. Саме до другої категорії належить Китай. Важливо відзначити те, що складність відкриття візи до цієї країни є однією з причин, чому варто братися за таку справу не самотужки, а скористатися фаховим супроводом від знавців міграційного законодавства. Найбільш комфортним варіантом для клієнтів є оформлення візи «під ключ». Отож, як це виглядає на практиці:

 • спочатку фахівець орієнтує вас у правильності збору того переліку документів, який потрібен для візи;
 • експерт звіряє, чи коректно оформлено запрошення;
 • він оцінює те, наскільки імовірним є отримання візи в конкретному випадку (як вже згадувалося, Китай в цьому контексті має досить специфічне законодавство, тож важливо реалістично дивитися на ситуацію та належним чином готуватися до процедури);
 • далі слідує підготовка документів до поїздки та подальшого подання їх у консульство (це актуально для туристичних віз);
 • там відбувається заповнення візових форм;
 • сама процедура передбачає запис на подання документів, а також відбитків пальців до відповідного консульства, розташованого в одній з держав ЄС.

Таким чином, команда фахових юристів пропонує широкий спектр послуг, котрий дійсно дає можливість оформити візу простіше. Варто зважати на те, що процедура, яка передбачає поїздку до консульства, розташованого в іншій країні, є непростою для клієнта, оскільки вона потребує часу та певних витрат. З огляду на це, було б зовсім нераціонально, якби людина витратила час, зусилля та кошти, а в результаті недостатньо добре підготувалася та отримала відмову. Тому варто довіряти правовий супровід подібних справ тим, хто дійсно на ньому знається, має гарний досвід та може запропонувати відмінну якість послуг своїм клієнтам. Саме такими перевагами характеризується співпраця з адвокатським бюро «Приходько та партнери». Розповімо більш детально про те, чому варто звернутися до нас.

 

Переваги звернення до команди адвокатської компанії «Приходько та партнери»?

Коли Ви звертаєтеся до нашого відділу з міграційного права, то отримуєте висококласну послугу, яка є комплексною та орієнтованою на результат. Ми не намагаємося давати клієнтам точкові відповіді чи розрізнені юридичні послуги, які не вели б до бажаного фіналу в будь-якому починанні. Ми використовуємо системний підхід та спрямовуємо свої зусилля на те, аби запит, з яким звернулася до нас людина, був реалізований.

Тож, якщо вам потрібна віза в Китай, зверніть увагу на нашу юридичну компанію. Ми регулярно працюємо в таких справах та знаємо, як дійти до потрібного результату максимально швидко, наскільки можливо.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви отримуєте візу вперше?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь на території України?

Так
Ні

3 питання

Чи отримували Ви раніше відмови в оформленні візи?

Так
Ні
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація