"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права

Зв'язатися зараз

Дублікат свідоцтва про народження

Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права

Зв'язатися зараз

Свідоцтво про народження є тим документом, за допомогою якого людина може взаємодіяти з багатьма установами та вирішувати значну кількість юридичних питань – як у себе на Батьківщині, так і за кордоном. До команди міграційних юристів юридичної компанії «Приходько та партнери» часто звертаються з запитами, котрі пов’язані з потребою отримати дублікат свідоцтва про народження. Супровід такої процедури є для нас звичною роботою, тож ми можемо запропонувати своїм клієнтам якісну допомогу, котра зекономить багато часу та сил і вбереже від потреби стикатися з бюрократичними аспектами. Далі коротко розповімо про те, яким чином виготовляється дублікат свідоцтва.

Яким є порядок отримання дубліката свідоцтва про народження?

Отож, особа може звернутися до відповідного відділу РАЦС там, де вона проживає або зареєстрована. Цей шлях обирає чимало людей, однак на практиці він є достатньо довгим в часі та пов’язаним з затратами зусиль на очікування і контакти з уповноваженими представниками цієї установи. Під час повномасштабної війни питання ускладнилося ще й тим, що графік роботи РАЦСу часто перебивають повітряні тривоги. Тож буває так, що людина чи не ввесь день провела у черзі, чекаючи можливості потрапити, а повітряна тривога поставила на паузу роботу установи в останню годину чи дві. Тож наступного дня доводиться по новому колу проходити цю процедуру з перервою на візит до банку та сплату державного мита за послугу. Не кожен може собі дозволити на таку кількість часу відриватися від роботи чи інших нагальних справ.

 

З огляду на все, що було зазначено вище, значно більш конструктивним варіантом буде звернутися за юридичною підтримкою до людини, яка візьме на себе представницьку функцію. Вам варто лише звернутися до нас за вказаними контактними даними, залишивши заявку, а далі – вже наша робота, аби зробити усе швидко та якісно. Ми можемо допомогти отримати повторне свідоцтво в будь-якому населеному пункті, адже на всій території України є актуальним однаковий алгоритм взаємодії з уповноваженими державними органами.

Якщо Вас цікавить дублікат свідоцтва про народження, ціна формуватиметься з державного мита та юридичних послуг вашого законного представника. Коли юрист робить запит в область, де видавалося свідоцтво, справа займає в середньому 5 робочих днів. Самостійне звернення та очікування вимагає значно більше часу, про що свідчить досвід багатьох людей, котрі намагалися робити це самотужки.

Чи можна отримати дублікат свідоцтва, якщо Ви перебуваєте за кордоном?

Іноді буває так, що свідоцтво про народження людині необхідне саме для того, аби його пред’явити за кордоном під час здійснення певних правочинів – наприклад, оформлення посвідки на проживання в іншій країні. Дехто починає хвилюватися, що доведеться їхати для того до України, витрачаючи чимало часу та коштів на дорогу, а потім – ще чекати на документ тут на місці. Однак сьогодні є значно кращі варіанти, які спрощують клієнтам юридичної компанії «Приходько та партнери» життя. Ви можете дистанційно звернутися до нас, а ми зорієнтуємо вас, як діяти, та візьмемо на себе увесь юридичний бік питання. А коли повторне свідоцтво буде готово, то надішлемо його за допомогою послуг кур’єрської служби.

Хто може отримати дублікат свідоцтва про народження?

Для отримання дублікату свідоцтва про народження може звернутися як сам власник, так і його близькі родичі. Це батьки, діти, онуки, дідусі й бабусі. Але у другому випадку необхідно буде також надати документи, котрими підтверджується ваш родинний зв’язок.

 

Виготовлення свідоцтва для відправки за кордон

Коли клієнти звертаються з метою виготовити дублікат свідоцтва про народження для його подальшого використання за кордоном, то тут потрібно належним чином легалізувати документ, аби він був дійсним на території іншої країни. Маючи гарний досвід у питаннях міграційного права, ми забезпечуємо своїх клієнтів такою послугою та знаємо, як це зробити якомога швидше. Для цього документ має пройти процедуру апостилювання. Апостиль є спеціальним квадратним штампом розмірів 10х10 см, проставлення якого робить свідоцтво дійсним в усіх країнах, котрі свого часу доєдналися до Гаазької конвенції. Варто зазначити, що передбачається достатньо широкий перелік держав. Також це можуть бути печатки МЗС чи Консульської Легалізації свідоцтва про народження.

Одним словом, наші фахівці знають, в якому алгоритмі діяти, аби вирішити питання максимально швидко, тим самим звільнивши клієнта від зайвих бюрократичних нюансів. Звертайтеся – і юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери» допоможуть отримати документ оперативно.

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви хочете отримати дублікат свідоцтва про народження?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібен апостиль на свідоцтво про народження?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь на території України?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація