«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат у кримінальному провадженні (процесі)

Будь-яка сучасна людина може стати учасником кримінального процесу і виступати в ролі як свідка чи потерпілого, так і обвинуваченого чи підозрюваного. Головне завдання на етапі обвинувачення – проаналізувати ситуацію, яка склалася і розробити ефективний алгоритм захисту. Людині, у якої відсутня юридична освіта, зробити це дуже складно. Для захисту Ваших інтересів знадобиться адвокат у кримінальному провадженні. Адвокати юридичної компанії «PRIKHODKO & PARTNERS» мають багаторічний практичний досвід захисту інтересів своїх клієнтів у кримінальному провадженні.

 

Роль адвоката у кримінальному провадженні

Головне завдання будь-якого кримінального провадження – покарання злочинців, а також запобігання виникненню нових правопорушень. До того моменту, поки не буде винесено обвинувальний судовий вирок, обвинувачені, підозрювані та інші учасники кримінальної справи підпадають під принцип презумпції невинності. В процесі виконання своїх службових функцій прокуратура, слідство, судові органи мають діяти виключно в рамках закону, контроль над їх поведінкою – одне з найважливіших завдань адвокатури.

Захисник у кримінальному процесі надає ряд послуг, а саме:

 • Складання документів

Адвокат займається написанням і подачею запитів, заяв, заперечень, позовів за місцем призначення.

 • Консультування

Захисник у кримінальному процесі надає послуги консультування – роз’яснень, надання порад з юридичних питань.

 • Представництво

Адвокати можуть вчиняти певні процесуальні дії від імені цивільного відповідача, в інтересах цивільного позивача, потерпілого та ін.

 • Супровід засуджених

Юридична допомога надається і під час відбування покарань засудженими.

 • Захист

Це комплекс заходів, які спрямовані на охорону свобод і прав обвинувачених, підозрюваних, підсудних (в тому числі осіб, які підпадають під екстрадицію).

 • Послуги для свідків

Адвокати надають інформаційні послуги для свідків та здійснюють захист викривачів (наприклад, у справах, які пов’язані з корупційними правопорушеннями).

 

Види допомоги захисника у кримінальному процесі

Адвокати  з кримінальних проваджень юридичної компанії «PRIKHODKO & PARTNERS» надають такі види допомоги у кримінальному процесі:

Адвокат для підозрюваного

Підозрюваний – це особа, яку затримали  за підозрою у вчинені того чи іншого злочину. Адвокат захищає підозрюваного від незаконних дій з боку органів слідства. Дуже важливою являється роль адвоката на етапі досудового розслідування.

Адвокат для затриманого

Затриманий  – це особа, яка повинна залишатися у визначеному місці відповідно до попередньо винесеного судового рішення. Адвокат забезпечує дотримання прав затриманого, слідкує за легітимністю затримання та інших дій проти особи.

Адвокат для потерпілого

Потерпілий – це особа, яка в результаті здійснення кримінального правопорушення отримала моральну, фізичну або майнову шкоду. Адвокат допоможе правильно скласти заяву про злочин, допоможе зібрати всі потрібні докази.

Адвокат для свідка

Свідок – це особа, яка має інформацію про обставини конкретного кримінального провадження. Адвокат надає свідку інформацію щодо його правового статусу, буде безпосередньо присутнім на допиті, щоб унеможливити тиск на свідка з боку слідчого та інших сторін.

Таким чином, захисник у кримінальному процесі – адвокат, який повинен мати багаторічний практичний досвід у цій сфері. Цим критеріям відповідають адвокати «PRIKHODKO & PARTNERS». Ми зможемо вибудувати правильну модель захисту та надати необхідну юридичну допомогу. Наші захисники у кримінальному процесі відповідають всім вимогам.

 

Наші адвокати у кримінальному провадженні:

 • Виконують усі функції кримінального адвоката.
 • Надають клієнтам юридичні консультації.
 • Готові провести власне досудове розслідування (у разі необхідності).
 • Виступають в якості прямого представника на судовому засіданні.
 • Супроводжують клієнта до  логічного завершення кримінальної справи.

Якщо Ви або Ваші близькі стали учасниками кримінального провадження – звертайтеся до нас. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб була доведена Ваша невинуватість. Адвокати «PRIKHODKO & PARTNERS» зможуть захистити Ваші права в повній мірі. Записуйтесь на консультацію – заповніть відповіді у формі нижче та розрахунок ціни допомоги профільного адвоката!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви перебуваєте у статусі обвинуваченого у кримінальному провадженні?

Так
Ні

2 питання

Ви перебуваєте у статусі потерпілого у кримінальному провадженні?

Так
Ні

3 питання

Ви перебуваєте у статусі свідка у кримінальному провадженні?

Так
Ні

4 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Адвокат у кримінальному провадженні (процесі)”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація