«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат по ДВС

Адвокат по ДВС (адвокат у виконавчому провадженні)

Боржник Ви, чи кредитор, послугами адвоката краще не нехтувати.

Що таке ДВС? ДВС – це абревіатура, яка розшифровується як Державна виконавча служба, та являє собою державний орган в складі Міністерства юстиції, який займається примусовим виконання, зокрема, судових рішень в порядку виконавчого провадження.

Адвокат по проблемам з державною виконавчою службою є поняття більш розмовне, народне, чим професійне.

Під поняттям адвокат по ДВС пересічна людина має на увазі юриста чи адвоката який здійснює представництво інтересів кредитора чи боржника в рамках виконавчого провадження.

Для чого потрібен адвокат по ДВС (Державній виконавчій службі) боржнику?

Особа, відносно якої відкрито виконавче провадження, є боржником у виконавчому провадженні та, на нашу думку, однозначно потребує допомоги адвоката по ДВС, оскільки права боржника у виконавчому провадженні досить часто порушуються зі сторони державних чи приватних виконавців. Так, наприклад, виконавці можуть безпідставно накладати арешти на майно осіб на підставі рішення судів, які не вступили в законну силу чи були оскаржені в апеляційному порядку. Зокрема, саме для оскарження незаконних дій державного чи приватного виконавця боржнику потрібні послуги адвоката по ДВС. Тобто, в основному, діяльність адвоката по ДВС, що діє в інтересах боржника, буде полягати в оскарженні дій та рішень виконавців, скасування постанов, зняття арештів, тобто зняття обмежень з боржника.

Чи потрібні послуги адвоката по ДВС кредитору?

Як і боржнику, так і кредитору безумовно потрібні послуги досвідченого адвоката по ДВС. На відміну від послуг адвоката по ДВС для боржника, послуги адвоката по ДВС для кредитора будуть полягати у супроводженні здійсненні державним чи приватним виконавцем дій, спрямованих, наприклад, на виконання рішення суду з метою відновлення порушених прав кредитора.

Адвокат по ДВС, діючи в інтересах кредитора вправі оскаржувати бездіяльність державного виконавця, ініціювати проведення виконавчих дій, виявляти та інформувати виконавця про наявність у боржника прихованого майна, а також, при наявності підстав, звертатися із заявою до правоохоронних органів про умисне невиконання боржником судового рішення, а також вчиняти ряд інших дій для захисту прав та законних інтересів кредитора, а також досягнення мети виконавчого провадження.

Резюмуючи вищевказане, слід зазначити, що у виконавчому провадженні безумовно особа сама може представляти свої інтереси як в статусі боржника, так і в статусі кредитора, про те це потребує спеціальних знань та досвіду.

У зв’язку із вказаним, якщо Вам довелося стати учасником виконавчого провадження, все ж радимо скористатися правовою допомогою Адвоката по ДВС (Адвоката у виконавчому провадженні ДВС).

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас відкрито виконавче провадження?

Так
Ні

3 питання

Вам наклали арешт на майно?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

5 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація