Наше завдання – захист Ваших прав та інтересів. Ми не розказуємо «казок» - клієнт повинен бути відвертим та усвідомлювати об’єктивну реальність ситуації.

Угрин Святослав Володимирович
E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Адвокат по ДВС

E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Адвокат по ДВС

Боржник Ви, чи кредитор, послугами адвоката краще не нехтуватиСвятослав Угрин

Що таке ДВС? ДВС – це абревіатура, яка розшифровується як Державна виконавча служба, та являє собою державний орган в складі Міністерства юстиції, який займається примусовим виконання, зокрема, судових рішень в порядку виконавчого провадження.

Адвокат по ДВС є поняття більш розмовне, народне, чим професійне.

Під поняттям адвокат по ДВС пересічна людина має на увазі юриста чи адвоката який здійснює представництво інтересів кредитора чи боржника в рамках виконавчого провадження.

Для чого потрібен адвокат по ДВС боржнику?

Особа, відносно якої відкрито виконавче провадження, є боржником у виконавчому провадженні та, на нашу думку, однозначно потребує допомоги адвоката по ДВС, оскільки права боржника у виконавчому провадженні досить часто порушуються зі сторони державних чи приватних виконавців. Так, наприклад, виконавці можуть безпідставно накладати арешти на майно осіб на підставі рішення судів, які не вступили в законну силу чи були оскаржені в апеляційному порядку. Зокрема, саме для оскарження незаконних дій державного чи приватного виконавця боржнику потрібні послуги адвоката по ДВС. Тобто, в основному, діяльність адвоката по ДВС, що діє в інтересах боржника, буде полягати в оскарженні дій та рішень виконавців, скасування постанов, зняття арештів, тобто зняття обмежень з боржника.

Чи потрібні послуги адвоката по ДВС кредитору?

Як і боржнику, так і кредитору безумовно потрібні послуги досвідченого адвоката по ДВС. На відміну від послуг адвоката по ДВС для боржника, послуги адвоката по ДВС для кредитора будуть полягати у супроводженні здійсненні державним чи приватним виконавцем дій, спрямованих, наприклад, на виконання рішення суду з метою відновлення порушених прав кредитора. 

Адвокат по ДВС, діючи в інтересах кредитора вправі оскаржувати бездіяльність державного виконавця, ініціювати проведення виконавчих дій, виявляти та інформувати виконавця про наявність у боржника прихованого майна, а також, при наявності підстав, звертатися із заявою до правоохоронних органів про умисне невиконання боржником судового рішення, а також вчиняти ряд інших дій для захисту прав та законних інтересів кредитора, а також досягнення мети виконавчого провадження.

Резюмуючи вищевказане, слід зазначити, що у виконавчому провадженні безумовно особа сама може представляти свої інтереси як в статусі боржника, так і в статусі кредитора, про те це потребує спеціальних знань та досвіду. У зв’язку із вказаним, якщо Вам довелося стати учасником виконавчого провадження, все ж радимо скористатися правовою допомогою Адвоката по ДВС.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас відкрито виконавче провадження?

Так
Ні

3 питання

Який у Вас статус у виконавчому провадженні?

Так
Ні

4 питання

Вам наклали арешт на майно?

Так
Ні

5 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

6 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу