Депортація іноземців з України

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Депортація іноземців з України

Депортація є переселенням чи вигнанням особи з її місця проживання або перебування, що застосовується здебільшого у якості адміністративного покарання. Депортація та примусовий виїзд відрізняються одне від одного. Зокрема в першому випадку йдеться про зобов’язання іноземців та осіб без громадянства до контрольованого добровільного виїзду. У другому випадку мається на увазі примусове видворення від конвоєм за межі країни. Іноді в юридичній площині трапляються помилки, унаслідок чого рішення уповноважених державних органів щодо депортації особи є недостатньо обґрунтованими. Якщо ви зіткнулися саме з такою ситуацією, команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» може допомогти.

 

Чому можуть депортувати з України?

Серед основних причин, які є підставами для депортації, згідно з нормами чинного законодавства України, варто відзначити наступні:

  • перебування на території України без жодних документів, котрі слугували б підтвердженням особи;
  • скоєння іноземцем або особою без громадянства кримінального правопорушення;
  • зафіксований факт незаконного перетину кордону;
  • перебування в Україні за простроченими документами;
  • ігнорування тих правил та норм, котрі стосуються зміни місця проживання для іноземців та осіб без громадянства, які мешкають на території України;
  • прострочена віза;
  • порушення порядку транзитного проїзду;
  • невідповідність дозволу, отриманого на працевлаштування в Україні, нормам чинного законодавства.

Таким чином, у правовому полі України достатньо чітко врегульовані підстави, за якими іноземця чи особу без громадянства можуть депортувати.

Що робити, аби уникнути депортації з України?

Іноді, перебуваючи в Україні протягом певного часу, іноземець може зрозуміти, що він має потребу тут залишитися. В такому випадку важливо подбати про те, щоб жити в Україні саме на легальних підставах. Для цього варто оформити посвідку на тимчасове або постійне проживання. Наша юридична компанія займається супроводом таких запитів. Тож вам не потрібно уникати вирішення значимих для себе юридичних питань, покладаючись на «щасливий випадок». Значно краще від початку працювати на випередження та робити усе для того, аби депортації не відбулося.

Тим більш – коли іноземець порушує передбачені законом терміни перебування в Україні, це в майбутньому може привести до негативних наслідків. Вони стосуються як проблем з реєстрацією актів цивільного стану чи зверненням до нотаріуса, так і можливою забороною на в’їзд до України на тривалий термін.

З огляду на це, краще не чекати рішення про депортацію, а від початку подбати про те, щоб убезпечити себе від таких способів правового впливу. Разом з тим, у рішенні про депортацію не завжди є вина самого іноземця, адже ніхто не застрахований від спірних ситуацій чи непорозумінь у правовому полі. Тож у таких випадках варто звертатися до дійсно кваліфікованих юристів, здатних допомогти. Такі фахівці є в нашому адвокатському бюро.

Чому оскаржувати рішення про депортацію потрібно негайно?

Оскарження рішення про депортацію іноземця відбувається в судовому порядку. На це норми чинного законодавства визначають доволі стислі терміни, дізнатися які можна зі статті 288 КАСУ. Не варто зволікати, якщо ви маєте щодо себе таке рішення уповноважених державних органів. Щоб не пропустити встановлений термін, вчасно зверніться до юристів, які можуть допомогти в такій ситуації та спеціалізуються на нормах міграційного права. Наша команда супроводжує такі клієнтські запити регулярно, тож ми можемо стати для вас корисними.

 

Чим можуть допомогти наші адвокати та юристи з міграційного права?

Супроводжуючи подібні справи, ми робимо акцент на такі важливі напрямки роботи:

  • допомога в зборі переконливої доказової бази, яка засвідчить те, що рішення про вашу депортацію є дійсно необґрунтованим;
  • представництво у суді, де ми належним чином в рамках правового поля докладемо усіх необхідних зусиль, аби вплинути на ситуацію.

На розгляд позовної заяви законодавство виділяє 10 днів. А звертатися до суду потрібно за місцезнаходженням того державного органу, котрий прийняв рішення про депортацію.

Команда юридичної компанії «Приходько та партнери» забезпечить вам якісну фахову підтримку в таких ситуаціях. Володіючи достатнім досвідом та експертністю, ми вміємо працювати на прогнозований позитивний результат. Заповніть форму на сайті і наш адвокат з міграційного права з Вами зв’яжеться найближчим часом.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви порушили термін перебування на території України?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз знаходитесь в Україні?

Так
Ні

3 питання

Чи виконали Ви добровільно рішення про депортацію?

Так
Ні
Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація