"Податки - це ціна, яку ми платимо за можливість жити в цивілізованому суспільстві".

Ясинський Євген Олександрович

Керівник практики податкового права

E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз

Адвокат по договорах

Адвокат по договорам у Києві

Поняття договору є одним з тих, тлумачення якого в нормативно-правовій базі та побутовій лексиці містить однакове визначення.

Так, договором розуміється угода двох чи більше сторін, спрямовану встановлення, зміна чи припинення правий і обов’язків.

Договір є основним інструментом здійснення бізнес-діяльності підприємств без якого учасники господарських правовідносин що неспроможні законно реалізовувати передбачені законом правомочності.

У той же час застосування договірного регулювання правовідносин не менш поширеним у побутовій сфері життєдіяльності кожного з пересічних громадян, зокрема при придбанні товарів, оренді житла, замовленні будь-яких послуг.

Проте, кожен учасник договірних правовідносин розуміє справжню мету, наслідки, ризики, що настають чи можуть наступити від укладання конкретного договору.

Кожен зацікавлений у пошуку спеціаліста – адвоката у сфері договірних правовідносин, який попередить про існування можливого прихованого чи уявного характеру угоди, який визначить перелік явних та високо ймовірних ризиків для сторони.Євген Ясинський

Для того, щоб попередньо бути поінформованим про основні аспекти підписання важливої угоди, сторони повинні самостійно або за допомогою професійного адвоката здійснити мінімальний обсяг кроків для превентивного захисту власного інтересу та права.

Насамперед, маючи намір на укладення договору, Ви повинні вирішити для себе за допомогою адвоката наступні питання:

  • Який вид договору планується укладати (тобто який саме договір регулюватиме відносини сторін)?
  • Не суперечить такий договір вимогам законодавства?
  • Чи не заборонено сторонам укладати відповідний правочин (у тому числі у випадку, коли сторона не має ознак спеціального суб’єкта, а така потрібна законом)?
  • Які істотні умови такого договору?
  • У якій формі необхідно укладати договір?

Наступним і не менш важливим кроком під час укладання платних договорів, у яких Ви виступаєте на стороні кредитора, є вибір контрагента та дослідження його кредитної історії.

З огляду на це послуги адвокатів АБ «Приходько та партнери» у сфері договірних правовідносин включають широкий обсяг експертного дослідження Вашого майбутнього контрагента на можливі фінансові ризики при виконанні договору.

Мінімальним у такому разі є перевірка наявних судових спорів з контрагентом, наявність відкритих виконавчих проваджень за таким чи наявність відомостей у реєстрі боржників, наявність у нього податкового боргу, наявність офіційних відомостей про банкрутство, встановлення переліку рухомого та нерухомого майна, на яке у майбутньому може бути звернено стягнення.

У той же час, наслідки укладання договору для кожної зі сторін виходять далеко за межі договірних правовідносин між самими сторонами, а супроводжуються можливим податковим навантаженням, спостереженням та контролем з боку дозвільних органів державної влади, органами державної реєстрації.

Тому обов’язком адвоката АБ «Приходько та партнери» при юридичному супроводі підписання будь-якої угоди його підопічного клієнта є попередження про всі поточні та майбутні наслідки укладання договору та подальші обов’язки, які виникають саме внаслідок укладення договору.

Враховуючи вищевикладене, варто окремо відзначити та виділити перелік актуальних послуг адвокатів АБ «Приходько та партнери» у сфері договірних правовідносин:

  • повна правова експертиза договору;
  • експертне дослідження контрагента на ризики;
  • підготовка разового договору (будь-якого виду) з урахуванням особливостей та вимог клієнта;
  • підготовка типового договору для господарської діяльності клієнта;
  • юридичний супровід представництва інтересів клієнта під час підписання договору.

Підсумовуючи, вважаємо за необхідне акцентувати увагу читача на тому, що формальне та безрозсудне ставлення під час підписання договору може привести тривалий судовий процес із значними фінансовими втратами, що явно не є бажаним результатом для будь-якої зі сторін.

Саме тому найефективнішим превентивним заходом перед підписанням договору є юридична консультація адвоката, на яких спеціалізуються в тому числі консалтингові фахівці Адвокатського бюро «Приходько та партнери».

Як ми працюємо:

1
Залишіть заявку зручним для Вас способом: через форму зворотного зв’язку на e-mail або дзвоніть
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви сплачуєте за послугу і ми починаємо відразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ясинський Євген Олександрович
Керівник практики податкового права
E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація