Адвокат (юрист) по хабарах

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Адвокат (юрист) по хабарах

Злочини з корупційною складовою були і залишаються досить поширеними протиправними діями в сучасному українському суспільстві. Правоохоронні органи відводять важливе місце боротьбі з хабарами та будь-якими їх проявами. В основі будь-якої боротьби – вжиття необхідних заходів реагування. Заходами регулювання в такому випадку виступають реальні кримінальні справи з реальними покараннями. Однак, боротьба з корупцією на практиці є такою тільки на папері. Частина справ, пов’язаних з хабарництвом, просто фабрикується. Допомогти в цій ситуації зможуть тільки кваліфіковані юристи, які забезпечать справедливе правосуддя. Цим безпосередньо займається адвокат (юрист) по хабарам.

Фото: Адвокат (юрист) по хабарах
Що таке хабар в Українському законодавстві?

Хабар – прийняття обіцянки, пропозиції або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Одержання хабара – корисливий злочин. Це пов’язано з тим, що його предмет вирізняється майновим характером. Ним можуть бути:

 • Майно – цінності, гроші та інші речі.
 • Право на майно – відповідні документи, які дозволяють отримати майно та користуватися ним.
 • Будь-які дії, які мають майновий характер (безоплатне надання послуг, туристичних або санітарних путівок, ремонтних або будівельних робіт та ін.).

Хабар може одержуватись також в завуальованій формі. Мова йде про укладення безпідставного нарахування й виплати премій, заробітної плати, нееквівалентної оплати різноманітних послуг (експертиза, консультація та ін.).

Фото: Адвокат (юрист) по хабарах

Яке покарання передбачено за хабарництво?

Покарання за хабарництво передбачено статтями 368 та 369 Кримінального Кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».

В залежності від тяжкості злочину закон передбачає різні покарання:

 • Штраф.
 • Вилучення майна.
 • Арешт.
 • Позбавлення волі.
 • Заборона обіймати певні посади/займатися визначеною діяльністю.

Покарання за хабарництво відповідно до статті 368 КК України:

 1. Штраф від 1000 до 4000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (далі – НМДГ), арешт від 3-х до 6-ти місяців, позбавлення волі на строк від 2-х до 4-х років.
 2. За неправомірну вигоду у значному розмірі (в 100 і більше разів перевищує НМДГ) – позбавлення волі строком від 3-х до 6-ти років з забороною на зайняття певних посад.
 3. За неправомірну вигоду, вчинену службовою особою у великому розмірі (в 200 і більше разів перевищує НМДГ), або за попередньою змовою групи осіб – позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років, конфіскація майна, заборона на зайняття певних посад.
 4. Неправомірна вигода в особливо великому розмірі (в 500 і більше разів перевищує НМДГ) – позбавлення волі терміном від 8-ми до 12-ти років, з конфіскацією майна та позбавленням права займатися певною діяльністю (до 3-х років).

Функціональні обов’язки адвоката по хабарам

Адвокат по хабарам займається повним супроводом справ, пов’язаних з хабарництвом:

 • Представництво і захист інтересів клієнта в суді.
 • Збір доказів, які вказують на невинуватість підзахисного.
 • Підготовка необхідних процесуальних документів.
 • Активна участь в досудових діях.
 • Оскарження рішень суду.

Фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS» надають консультації в онлайн та офлайн форматах. Ви можете розраховувати на гарантований захист Ваших інтересів в будь-якій, навіть особливо складній справі.

Послуги надаються відповідно до попередньо укладеного договору про надання правової допомоги. Вартість послуг адвоката по хабарам формується індивідуально, в залежності від складності ситуації та інших факторів. Детальну інформацію Ви зможете отримати під час попередньої консультації.

Юристи по хабарах нашої компанії мають реальний досвід роботи та необхідний багаж знань для якісного захисту клієнтів. Записуйтесь на консультацію та розрахунок вартості допомоги адвоката у справі про хабарництво!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас звинувачують у хабарництві?

Так
Ні

2 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація