«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Апеляційна скарга на рішення суду

Коли фізична чи юридична особа відстоює свої права та інтереси в суді, вона розраховує на законність та неупередженість у розгляді справи. Однак на практиці буває по-різному. Тож ситуація, коли сторона не задоволена рішенням суду, є достатньо поширеною. Це стосується рівноцінно як позивача, так і відповідача. Рішення суду першої інстанції є суб’єктивним рішенням судді, на якого було покладено обов’язок розгляду справи. Воно не завжди є неупередженим чи справедливим.

Чому рішення може не задовольняти?

Буває так, що подібне рішення не відповідає закону, якщо суддя не взяв до уваги якісь значимі правові норми або взяв лише одні та проігнорував інші, не враховуючи їх у сукупності. А іноді буває так, що ухвалене судом першої інстанції рішення не відповідає обставинам справи. В обох цих ситуаціях є 2 варіанти – або лишити усе, як є, або продовжувати відстоювати свої права та законні інтереси далі. Звісно, команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» пропонує саме другий варіант.

У своїй роботі ми звикли орієнтуватися на результат, тож ніколи не радимо клієнтам зупинятися на півдорозі, коли правда на їхньому боці та є достатні перспективи для того, аби зробити справу виграшною. Дехто вважає, що якщо суд першої інстанції ухвалив певне рішення, то в подальших інстанціях воно лиш буде підтверджене, однак наша регулярна практика представництва клієнтських інтересів свідчить про інше. Багато справ вдається виграти саме в апеляційному суді. Тож не варто опускати руки. Ключове – довірити представництво своїх інтересів тим, хто:

  • має достатню компетентність, котра спирається на успішну практику;
  • дотримується таких принципів роботи, котрі спонукають його до роботи саме на результат.

Обидва цих пункти можна сказати про нас.

 

Що потрібно знати про розгляд справи в апеляційній інстанції?

  • По-перше, важливо зазначити, що апеляційне оскарження є можливістю перевірити рішення суду першої інстанції.
  • По-друге, не менш суттєвим є те, що в цій інстанції є величезні шанси довести незаконність рішення або його необґрунтованість, котра полягає у невідповідності обставинам справи. Ключове – грамотно аргументувати це в тексті самої скарги.
  • По-третє, вагомо знати, що оскаржити можна не лише рішення в цілому, а й його частину. Додаткові рішення також можуть підлягати оскарженню (приміром, про стягнення витрат на правову допомогу).

Ну і наостанок тут варто згадати, що на подання апеляційної скарги передбачені обмежені строки, котрі є досить стислими. Іноді люди, потрапляючи в стресовий стан від рішення суду першої інстанції, намагаються витіснити цю інформацію зі своєї свідомості та відкладають звернення до юриста на останній момент, або взагалі вагаються з тим, чи потрібно їм це. Однак не варто дозволяти таким обставинам паралізувати себе в контексті прийняття правильних рішень про захист своїх прав та інтересів.

Необхідно звертатись до юристів за оцінкою обставин якомога швидше. Якими б талановитими у своїй царині не були фахівці, котрим ви довіряєте, їм теж потрібен бодай мінімальний час, аби ознайомитися з обставинами справи та матеріалами по ній. Тому не зволікайте та одразу звертайтеся до тих, хто може вирішити вашу проблему.

Як ми працюємо?

Коли наші фахівці готують апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, ми ретельно досліджуємо, які процесуальні права були порушені при розгляді справи. Саме досвідчений юрист може оцінити законність та обґрунтованість рішення, коли він знайомиться з матеріалами справи.

 

Після того, як фахівець має свій висновок на основі зробленого аналізу, він може порадити найкращий спосіб захисту прав клієнта або клієнтської компанії. Як правило, ми відображаємо результат вивчення матеріалів справи в апеляційній скарзі та здійснюємо подальший супровід у форматі представництва в суді. Таке представництво належить до доволі поширеної в нашій практиці діяльності. Ми добре знаємо особливості процесу на цьому етапі, тож представляємо інтереси клієнтів впевнено, переконливо та ефективно.

Отож, якщо ви розумієте, що рішення суду першої інстанції є необґрунтованим та несправедливим по відношенню до вас, звертайтеся. Наша команда докладе усіх необхідних зусиль, аби розгляд апеляційної скарги був на вашу користь.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зареєстровані в Електронному суді?

Так
Ні

2 питання

Ви отримували рішення суду?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога потрібна терміново?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація