"Бережемо найголовніше: Ваш час, Ваші нерви, Ваші гроші."

Ворожбітова Кристина Юріївна

Головний Бухгалтер

E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-10

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

Послуги з розрахунку заробітної плати

Ворожбітова Кристина Юріївна
Головний Бухгалтер
E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-10

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

Послуги з розрахунку заробітної плати

Заробітна плата являє собою форму оплати праці, а тому є ключовим елементом у відносинах між працівником і роботодавцем. Крім того, заробітна плата є двигуном розвитку, а тому важливим є питання про підхід до її розрахунку.

Наведемо Вам приклад, що підкреслює важливість правильного розрахунку і виплати заробітної плати.

Іноземні фахівці (іноземці, особи без громадянства) при отриманні дозволу на працевлаштування в Україні повинні отримувати заробітну плату в розмірі, що перевищує 50 мінімальних заробітних плат. Якщо ж фахівець на вашому підприємстві не отримує такої зарплати, то в найближчому місяці міграційна служба анулює дозвіл на працевлаштування в Україні, і з таким працівником доведеться розпрощатися. І не важливо, з якої причини не виплачувалася зарплата: чи то Ваш фахівець допустив помилку, то він не знав такого законодавчого умови.

Різновиди розрахунку заробітної плати

Послуги з розрахунку заробітної плати являють собою ряд окремих напрямків, за якими профільний фахівець веде свою діяльність:

Розрахунок заробітної плати, податків та внесків.

 

Розрахунок винагород за договорами цивільно-правового характеру.

 

Складає відомості по виплаті авансу і заробітної плати на кінець місяця.

 

Звіти з розрахунку плати відпусток, компенсацій і виплат за листками непрацездатності.

 

Розрахунок при звільненні та скороченні.

 

Підготовка та подача звітності по персоналу.

 

Послуги по нарахуванню заробітної плати.

 

Вищезазначені питання, а також звітність за Єдиним соціальним внеском і податку на доходи фізичних осіб, військовому збору є актуальними для багатьох, тому до послуг аутсорсингу нарахування заробітної плати вдаються як великі компанії, так і малий бізнес.

Послуги з розрахунку заробітної плати – це дуже складні процеси. Що займають багато часу, а тому вимагає правильної організації. Неграмотний бухгалтер або ж бухгалтер без практичних навичок навряд чи вибере правильну систему обліку, що в свою чергу принесе значні ускладнення, помилки, затримки в нарахуванні фінансів, переплата по податках, розгляду і судові тяжби.

 

Послуга з розрахунку заробітної плати – це можливість оптимізувати роботу внутрішньої фінансової служби. Правильний розрахунок і своєчасна виплата заробітної плати вимагає від роботодавця залучення серйозних фінансових і людських ресурсів, а також наявності у персоналу компанії професійних компетенцій і навичок в даній області. Ефективним вирішенням завдання є аутсорсинг розрахунку заробітної плати, тобто передача реалізації даного бізнес-процесу професіоналу. Ми гарантуємо повну безпеку Ваших конфіденційних даних і безперервність робочих процесів. Ми забезпечуємо чітка відповідність наших послуг корпоративним стандартам Вашої компанії, а також дотримуємося усіх вимог податкового та трудового законодавства України, а також постійно відстежуємо всі зміни законодавства і вимоги регулюючих органів, що забезпечує захищеність від податкових і фінансових ризиків. З розрахунку заробітної плати здійснюється весь комплекс необхідних операцій, включаючи розрахунки сум винагород співробітникам, відрахувань з податків і зборів, а також різних податкових відрахувань, а й консультуємо з питань коректності оформлення процесу виплати заробітної плати різним категоріям працівників, включаючи іноземних громадян.

Аудит заробітної плати

Також ми проводимо аудит заробітної плати, оскільки на великих підприємствах дуже часто зустрічається проблема «мертвих душ». Тесть, фактично заробітна плата працівнику виплачується, а фактично такий співробітник ніколи на підприємстві не працював. В такому випадку хтось із профільних фахівців (наприклад, головний бухгалтер) отримує зарплату замість такого працівника, а це збитки Вашого бізнесу.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або зателефонуйте.
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці.
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням.

Замовити розрахунок заробітної плати на регулярній основі можна у фахівців Юридичної компанії «Приходько і партнери», які проведуть аудит заробітної плати Ваших працівників, складуть перелік всіх недоліків, а також їх усунуть і приведуть всю звітність в порядок. Звертайтеся, ми з радістю станемо Вашим партнером.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас в штаті більше 10 співробітників?

Так
Ні

2 питання

Виплата заробітної плати здійснюється 2 рази на місяць?

Так
Ні

3 питання

Чи є Вас співробітники пінсійного віку?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу