«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат по кримінальним справам (провадженням)

В сучасному українському законодавстві міститься визначення таких термінів, як «факт злочину», «обвинувачений», а також представлений порядок проведення досудового розслідування, судовий розгляд справи та ін. Окрім цього, Кримінальний процесуальний кодекс України визначає функціонал адвокатів по кримінальним справам. Вибір професійного адвоката по кримінальним провадженням – запорука успіху майже в будь-якій справі. Великий досвід адвокатів нашої юридичної компанії Приходько та Партнери дозволяє нам вибудувати максимально грамотну лінію захисту. Ми здійснюємо оперативний збір доказової бази та вагомих аргументів, законних підстав для виправдання підозрюваного чи обвинуваченого.

Кому може знаходитися адвокат по кримінальним справам?

Кримінальний адвокат може знадобитися різним категоріям учасників кримінальної справи:

  • Адвокат для затриманого

Затриманий – особа, яка повинна через підкорення наказу  залишатися в певному місці з уповноваженою особою. Затримання може здійснюватися як на підставі рішення суду, так і без нього.

Завдяки залученню адвоката на стадії затримання перевіряється обґрунтованість затримання, а також здійснюється контроль за всіма діями представників правоохоронних органів. Якщо були допущені будь-які порушення, адвокат їх фіксує і використає надалі для досягнення бажаного результату.

  • Адвокат для підозрюваного

Підозрюваний – особа, яку затримали за підозрою у вчиненні того чи іншого злочину. Адвокат може захистити підозрюваного від незаконних дій з боку органів слідства. Окрім цього, адвокат – активний учасник допитів та інших слідчих дій. Він може оскаржити дії/бездіяльність/рішення слідчого або прокурора.

  • Адвокат для обвинуваченого

Обвинувачений – особа, матеріали щодо кримінального провадження якої було передано до суду. Адвокат для обвинуваченого забезпечує дотримання його інтересів в суді, збирає необхідні докази, складає необхідні процесуальні документи.

Головне завдання адвоката – демонстрація суду всіх порушень та недоліків досудового етапу слідства. Це дозволить застосувати стосовно до обвинуваченого більш м’яке покарання чи звільнити його від кримінальної відповідальності.

  • Адвокат для потерпілого

Потерпілий – особа, якій було завдано фізичну, моральну або майнову шкоду через вчинення кримінального правопорушення.

Адвокат для потерпілого допоможе зібрати всі необхідні докази, забезпечить проведення експертиз, буде присутнім під час проведення допитів.

  • Адвокат для свідка

Свідок – особа, яка знає або може знати обставини конкретного кримінального провадження. Адвокат для свідка проконтролює, щоб всі  права свідка були дотримані. Це дуже важливо, бо часто трапляються ситуації, коли свідок потрапляє до категорії підозрюваних.

Адвокат захистить свідка від будь-яких зловживань чи тиску з боку слідчого.

Чому варто звернутися до адвокатів Приходько та Партнери?

Адвокат Приходько та Партнери мають необхідний досвід та арсенал практичних знань для досягнення бажаного результату. Все, що Вам потрібно зробити – записатися на попередню консультацію.

Для розрахунку ціни послуг адвоката в кримінальному провадженні (справі) заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

2 питання

Ви вже зверталися до юриста по Вашому питанню?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація