Наше завдання – захист Ваших прав та інтересів. Ми не розказуємо «казок» - клієнт повинен бути відвертим та усвідомлювати об’єктивну реальність ситуації.

Угрин Святослав Володимирович
E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Викуп кредиту або боргу

E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Викуп кредиту або боргу

Викупом кредиту або боргу може займатися безпосередньо як сам боржник, так і колектори. Правда викупити свій кредит або борг у банківської установи боржник може тільки у разі банкрутства або ж ліквідації банківського або фінансової установи.Святослав Угрин

Колектори ж можуть викуповувати кредити і борги у банківських та фінансових установ на підставі договорів цесії, простіше кажучи через переуступку права вимоги. Правда, викуп кредитів і боргів здійснюється в основному невеликими або середніми портфелями з великою знижкою, або зовсім за дуже низький відсоток від реальної вартості.

Чи вигідно банківського або фінансовій установі продавати проблемний кредит або борг з великою знижкою? Можна сказати, що так. Так, продавши кредит або борг банк відразу отримує певну суму грошей, хоч і не велику в порівнянні із загальним боргом, але слід враховувати, що за час поки боржник користувався кредитом банк і так вже заробив, тому інтереси банк жодним чином не ущемлені, звичайно, якщо мова не йде про великих валютних кредитах.

Чи вигідний боржнику викуп кредиту або боргу колекторами?

В принципі, боржнику вигідно, коли одна колекторська компанія викуповує у різних банків і фінансових установ всі його кредити і борги. Такому боржнику простіше вести комунікації з однією компанією, що викупила всі його кредити і борги, а також простіше домовлятися про графік погашення і можливої ​​реструктуризації. Часто бувають випадки, що боржники самі просять колекторську компанію викупити кредит або борг. Таким чином у боржника виникає можливість об’єднати всі борги в один, що спрощує момент взаємодії з кредитором, і дає можливість певної реструктуризації. Боржнику набагато легше обслуговувати один кредит або борг ніж кілька.

Чи вигідно колекторам здійснювати викуп кредиту або боргу?

Колекторам вигідно закуповувати кредити або борги невеликими, або середніми портфелями за 10-30% від реальної вартості, а іноді і нижче. Так, приклавши невеликі зусилля, і реалізувавши хоча б 10% купленого портфеля, колекторська компанія не тільки відшкодовує витрати на покупку, але і отримує хороший прибуток. Але мова йде про викуп невеликих або середніх портфелів.

Робити викуп кредиту або боргу окремих боржників колекторським компаніям не вигідно, тому, що обслуговування такого кредиту або боргу буде збитковим. Тому колекторські фірми часто відмовляють боржникам і не хочуть робити викуп кредиту або боргу окремих осіб.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Яка сума заборгованості по кредиту?

Так
Ні

3 питання

Перед ким існує заборгованість по кредиту?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

5 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу