«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Перевірка квартири перед купівлею

Достатньо важливим питанням для кожної людини являється придбання нерухомості. До нього треба підійти зі всією відповідальність. На сьогодні існують різноманітні шахрайські схеми та неблагонадійні продавці. Саме тому важливо провести перевірку квартири та інших об’єктів нерухомості перед купівлею. Це одна із послуг, яку надають  наші фахівці – юристи Приходько та Партнери.

В цій статті ми розглянемо, як правильно підготуватися до купівлі нерухомості, зокрема, яким чином здійснюється перевірка квартири перед купівлею.

Для початку зазначимо, що до перевірки будь-якого об’єкту нерухомості варто підійти комплексно. Це захистить Вас від різноманітних проблем в майбутньому.

 

Що передбачає процедура перевірки квартири перед купівлею?

Перед купівлею квартири ми рекомендуємо провести саме комплексну перевірку об’єкта нерухомості. Що передбачає ця процедура? Перевірка полягає в тому, щоб визначити безпечність майбутньої угоди і подальшого користування придбаним майном в цілому.

Важливо: перевірка може стосуватися купівлі об’єктів нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринках.

Більш детально розглянемо кожен із варіантів.

Перевірка об’єкта нерухомості на первинному ринку

При перевірці квартири на первинному ринку ми виявляємо ризик виникнення потенційних проблем. Серед найбільш поширених з них: заморожування будівництва, використання різноманітних шахрайських схем та ін.

Комплексна перевірка в цьому випадку передбачає:

  • Збір та аналіз інформації про підрядників, забудовника, об’єкт будівництва

Наші юристи перевірять реєстраційні документи, наявність виконавчих та судових проваджень щодо осіб, які безпосередньо пов’язані з будівництвом. Дуже важливим питанням являється наявність всіх необхідних ліцензій. Також в поле зору наших юристів потрапляє питання того, наскільки законним є будівництво. Окрім цього, ми перевіримо наявність прав на користування відповідною земельною ділянкою.

  • Аналіз умов контракту та схеми продажу

Наші фахівці проаналізують, наскільки відповідає чинному законодавству пропозиція забудовника. Також до уваги беруться:

  • Умови, зазначені в інвестиційних договорах.
  • Договори про спільну діяльність.
  • Захист прав та інтересів інвесторів.
  • Наявність всіх документів, які дозволяють розпочати будівництво.

Також встановлюється, чи мають залучені до будівництва юридичні особи будь-які заборгованості, зокрема, зі сплати податків.

Вищевказана перевірка актуальна і для покупки будь-якої іншої нерухомості.

 

Перевірка об’єкта нерухомості на вторинному ринку

Головне, чому ми приділяємо особливу увагу при проведені перевірки об’єкта нерухомості на вторинному ринку – перевірка копій правовстановлюючих документів на квартиру. Серед цих документів:

  • Технічний паспорт.
  • Договір купівлі-продажу.
  • Свідоцтво про право власності.
  • Довідка щодо зареєстрованих членів родини.

Серед можливих ризиків при купівлі квартири на вторинному ринку: реєстрація в квартирі неповнолітніх осіб або осіб з обмеженою працездатністю. В таких випадках договір купівлі-продажу можливий лише за згодою відповідних органів опіки та піклування.

Допомога юристів з нерухомості

Отже, купівля квартири, як і інших об’єктів нерухомості, має проводитись тільки після проведення перевірки професійними юристами. Все, що Вам потрібно зробити – звернутись за допомогою до наших фахівців.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості перевірки квартири перед купівлею заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви плануєте купувати нерухомість?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна консультація юриста з нерухомості?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте юриста для перевірки квартири перед купівлею?

Так
Ні
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація