"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат з міжнародних справ

Адвокат з міжнародних справ

Швидкі процеси глобалізації впливають, як на ведення бізнесу, так і на приватне життя. Все більш потрібним стає адвокат з питань міжнародної діяльності, компетенція якого базується на знаннях правозахисної практики в технічних питаннях, де присутній іноземний елемент.

Які види правової допомоги пропонує адвокат з міжнародних відносин ЮК «Приходько та партнери»?

Ми здійснюємо комплексний аналіз ситуацій, з якою звертається клієнт. В нашій роботі ми посилаємося на норми закону №2709-IV «Про міжнародне приватне право» від 23.06.2005 року, а також міжнародних конвенцій.

Важливо! Принциповий момент при вирішенні багатьох питань – наявність або відсутність договорів між Україною та іноземним державним управлінням щодо надання правової допомоги (двосторонніх чи багатосторонніх).

Серед наданих послуг:

  • легалізація судових рішень на територіїіноземної держави;
  • допомога у формуванні та поданні скарг до ЄСПЛ (у 2020 році наша країна посіла третє місце за кількістю скаргу цій міжнародній інституції);
  • консультування з питань екстрадиції (за прикладом норми КПК України, Європейської конвенції про видачу правопорушниківвід 13 грудня 1957 р. і т. д.);
  • вирішення спорів, пов’язаних з ведення зовнішньо-економічною діяльністю та представництво в Міжнародному комерційному арбітражі;
  • супровід у стягненні заборгованості з фізичних та юридичних осіб за кордоном ( за загальним правилом, вирішення спору здійснюється за місцем знаходження самого боржника та його майна);
  • супровід щодо вступу у спадщину українськими громадянами за кордоном та іноземцями в України;

Наш головний орієнтир у роботі – захист ваших інтересів!

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Ви використали всі засоби захисту в рамках держави?

Так
Ні

3 питання

Ви отримали рішення останньої судової інстанції у своїй державі?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація