Супровід кредиторів в процедурі банкрутства

«Змінюю стереотипи про те, що великі кредити – це кінець!»

Шаховець Анастасія Сергіївна

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз

Супровід кредиторів в процедурі банкрутства

Банкрутство боржника – це складний юридичний процес, який може мати значні негативні наслідки для кредиторів. Якщо ви опинилися в такій ситуації, важливо знати свої права та вжити заходів для захисту своїх інтересів.

Можливі негативні наслідки для кредитора в разі банкрутства боржника:

 • Втрата частини або всієї суми боргу. В процесі банкрутства активи боржника розподіляються між кредиторами за певною черговістю. Це означає, що ви можете отримати лише частину того, що вам належить, або взагалі нічого, якщо ваші вимоги не будуть задоволені в першу чергу.
 • Тривалий процес. Процедура банкрутства може тривати місяці, а іноді й роки. 

Як правильно та грамотно діяти в такій ситуації?

 1. Зверніться за юридичною консультацією. Найкращий спосіб захистити свої інтереси в процесі банкрутства – це якомога швидше звернутися за допомогою до досвідченого юриста.
 2. Зберіть всі необхідні документи. Вам знадобиться надати своєму юристу всі документи, що підтверджують борг, наприклад, договори, рахунки-фактури, виписки з банківських рахунків тощо.
 3. Візьміть активну участь у процесі. Не ігноруйте повідомлення суду та інші документи, пов’язані з банкрутством. Своєчасно надавайте своєму юристу всю необхідну інформацію та співпрацюйте з ним на всіх етапах процесу.

приходько та партнери

Чому краще не відмовлятись від допомоги юриста?

Досвідчений адвокат – це можливість повернути борг або хоча б його частину без зайвих нервів. Юрист від «Приходько та партнери» пропонує наступні кроки вирішення питання:

Допомога у розумінні прав та обов’язків:

 • Роз’яснення складної юридичної термінології. Досвідчений юрист чітко та зрозуміло пояснить вам всі аспекти процесу банкрутства, включаючи ваші права як кредитора, строки подання заяв, черговість задоволення вимог та інші важливі нюанси.
 • Аналіз вашої конкретної ситуації. Адвокат ретельно вивчить вашу справу, дослідить всі документи, пов’язані з боргом, та проконсультує вас щодо ваших прав та можливих варіантів дій.
 • Інформування про зміни законодавства. Ви будете постійно в курсі щодо будь-яких змін у законодавстві про банкрутство, які можуть вплинути на вашу справу.

Розробка стратегії захисту інтересів:

 • Визначення ваших цілей. Наш експерт допоможе вам чітко сформулювати ваші цілі в процесі банкрутства, наприклад, максимальне повернення боргу, участь у реструктуризації боргу тощо.
 • Розробка плану дій. На основі ваших цілей юрист розробить план дій, який може включати підготовку та подання заяв до суду, участь у зборах кредиторів, ведення переговорів з боржником та іншими кредиторами, представлення ваших інтересів в суді тощо.
 • Захист ваших прав на кожному етапі. Адвокат буде активно захищати ваші права та інтереси на протязі всього процесу банкрутства, від подання первинної заявки до винесення остаточного рішення.

Представництво в суді та інших інстанціях:

 • Професійна підготовка до судових засідань. Фахівець ретельно підготує вас до судових засідань, ознайомить з ходом справи, надасть рекомендації щодо вашої поведінки в суді та відповість на всі ваші запитання.
 • Відстоювання ваших інтересів у суді. Юрист чітко та аргументовано представить ваші позиції та інтереси в суді, надасть суду всі необхідні докази та доведе обґрунтованість ваших вимог.
 • Взаємодія з іншими учасниками справи. Адвокат буде вести конструктивну комунікацію з суддями, представниками боржника, іншими кредиторами та іншими учасниками справи, щоб максимально захистити ваші інтереси.

Переговори про врегулювання боргу:

 • Аналіз можливості врегулювання. Юридичний експерт оцінить доцільність та вигідність врегулювання боргу замість його стягнення через процедуру банкрутства.
 • Проведення переговорів з боржником. Юрист буде вести переговори з боржником про умови врегулювання боргу, прагнучи досягти для вас максимально вигідного результату.
 • Розробка плану реструктуризації. У разі домовленості про реструктуризацію боргу юрист допоможе вам розробити план реструктуризації, який буде юридично оформлений та матиме юридичну силу.

Оберіть досвідченого фахівця від “Приходько та партнери”: повний супровід

Юридична компанія “Приходько та партнери” має багаторічний досвід успішного представлення інтересів кредиторів в процедурах банкрутства. Наші кваліфіковані юристи допоможуть вам на всіх етапах цього складного процесу, захистять ваші права та максимізують шанси на повернення боргу. Ми індивідуально підходимо до кожної справи, працюємо не по шаблонах. 

Потрібна консультація? Бажаєте дізнатись ціну супроводу кредиторів в процедурі банкрутства? Заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить супровід кредиторів в процедурі банкрутства?

Так
Ні

2 питання

Процес підготовки документів вже розпочато?

Так
Ні

3 питання

Послуга Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація