"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Допомога у підборі та отриманні гранту для бізнесу

Грицай Микола Ігорович
Грант-менеджер, інвестиційний консультант
E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Грантові програми в умовах воєнного стану є актуальними як ніколи. Це пояснюється тим, що громадяни України шукають альтернативні джерела доходу та інвестування у свої бізнес-проекти замість кредитів від банків.

Крім того, у звʼязку з активізацією міжнародної допомоги Україні все більше зʼявляється саме грантів, що надаються іноземними компаніями. А тому звернення до кваліфікованих спеціалістів щодо обрання відповідного гранту є ефективним вирішенням ситуації.

Такими спеціалістами є адвокатське бюро “Приходько та партнери”, оскільки ми надаємо допомогу у підборі та отриманні гранту для бізнесу.

 

Що таке грант та чим відрізняється від кредиту?

Грант – це грошові кошти, що надаються особі на безкоштовній основі під різні проекти (проведення наукових досліджень, розвиток бізнесу та створення робочих місць, навчання за кордоном, проведення благодійних програм тощо) з обовʼязковою подачею звіту про їх цільове використання.

Найчастіше виділення грантів відбувається саме завдяки реалізації грантової програми на конкурсній основі, оскільки вона передбачає певний план дій для подачі документів від заявників та  загальні умови їх фінансування.

Крім того, варто зазначити, що гранти надають грантодавці, а ними можуть бути як державні, так і міжнародні організації. До прикладу на сьогодні існують такі грантодавці як: Міжнародна агенція з міграції (МОМ), Агентство США з міжнародного розвитку (USAID),  Данська рада у справах біженців (DRC) та багато інших.

Різниця між грантами та кредитами полягає у наступному:

 • Грант видається за допомогою певних грантових програм та має ряд умов для отримання коштів, натомість для отримання кредиту особі потрібно звернутися до фінансової установи тільки з документами, що посвідчують її особу;
 • Грант – це безкоштовне та безповоротне отримання коштів, а кредити потрібно обовʼязково повертати банку із відсотками;
 • Кошти отримані в рамках грантової програми мають цільове призначення для їх використання, а кредити особа може в більшості випадків витрачати на будь-які свої цілі.

 

Які найпопулярніші грантові програми в Україні?

 • Власна справа – заявку можуть подати особи, що хочуть створити в майбутньому власне підприємство, діючі ФОП та юридичні особи. Грошові кошти можна витратити на купівлю відповідного обладнання чи сировини для підприємства, або взяти таке обладнання в лізинг. Розмір допомоги до 250 тис. грн.
 • Переробне підприємство – заявку можуть подати фізичні особи, діючі ФОП та юридичні особи, що планують створити в майбутньому переробне підприємство або розвивати вже на сьогодні існуюче. Грошові кошти можна витратити на купівлю технологічного обладнання для підприємства. Розмір допомоги до 8 млн. грн.
 • Для військових – заявку подати можуть військовослужбовці (ветерани) або їх родичі. Отримати допомогу можливо якщо ви створити робочі місця для осіб, що є учасниками бойових дій або ті, що отримали інвалідність. Розмір допомоги становить – 250 тис., 500 тис. та 1 млн. грн.

Які міжнародні грантові програми на сьогодні існують?

 • USAID «ГОВЕРЛА» – заявки можуть подавати як прибуткові організації, що мають намір відмовитись від прибутку та неприбуткові організації. Грошові кошти виділяється з метою підтримки децентралізації місцевого самоврядування в Україні. Загальний розмір грантової програми становить 6 млн. доларів США, а кількість грантоотримувачів очікується – 30 організацій.
 • USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» – заявки можуть подавати розробники, стартапи та компанії, які представляють новаторські ідеї в області кібербезпеки і хочуть отримати інвестиції для їх реалізації. Розмір допомоги – 50 тис. доларів.
 • МОМ “Розвиток малих та середніх підприємств” – заявки подають малі та мікропідприємства, що зареєстровані в Україні не менше року. Грошові кошти виділяється з метою сприяння відновленню економіки України шляхом створення нових робочих місць та забезпечення виробництва. Розмір допомоги – 4500 або 20000 євро.

 

Яку допомогу надає “Приходько та партнери”?

 • Детальний аналіз вивчення вашої ситуації та бізнес-ідеї;
 • Пошук найбільш відповідної програми, яка задовольняє інтереси клієнта;
 • Розробка ефективного бізнес-плану;
 • Написання та збір інших необхідних документів для подачі заявки на грант;
 • Підготовка до співбесіди із грантонадавачем;
 • Виправлення помилок, якщо такі були допущені клієнтом у минулих спробах отримати грант.

Крім того, варто зазначити, що особи які самостійно подають заявку на грантові програми мають значно менший шанс для успіху.

Про це свідчить статистика, наприклад, із 18ї хвилі подачі заявок на програму “Власна справа”, де отримати грантові кошти мали бажання 1401 особа, а на практиці змогли досягти своєї мети тільки 312 осіб, бо вони мали належну підготовку та підтримку.

Тому звернення саме до кваліфікованих спеціалістів допоможе вам підвищити шанси на успіх в отриманні грантових коштів.

Через це не зволікайте та звертайтесь до юридичної компанії  “Приходько та партнери”, адже ми знаємо, що потрібно для перемоги у грантовій програмі.

Залишайте заявку у формі під цим текстом та отримайте вичерпну консультацію або якісний юридичний супровід від кваліфікованих профільних спеціалістів.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна допомога у пошуку та підборі гранту?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога в написанні бізнес плану для отримання гранту?

Так
Ні

3 питання

Ви вже пробували отримувати чи отримували якісь гранти?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація