Оскарження податкових повідомлень рішень

"Податки - це ціна, яку ми платимо за можливість жити в цивілізованому суспільстві".

Ясинський Євген Олександрович

Керівник практики податкового права

E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз

Оскарження податкових повідомлень рішень

Податкове повідомлення-рішення (ППР) є документом ДПС, який зобов’язує платника податків сплатити певну їх суму. Платник податків не завжди є згідним зі змістом ППР, оскільки часто трапляються випадки, коли такі повідомлення є безпідставними. Або ж – навіть за наявності підстави для сплати податків, їх сума може бути неправильно розрахована. У таких випадках варто використовувати ті правові механізми для оскарження ППР, які надає чинне законодавство. А також – заручитися підтримкою професійних юристів, які здатні зробити процедуру оскарження успішною, спираючись на свій великий досвід та виграшні кейси в ідентичних клієнтських запитах. Саме такі експерти є в команді адвокатського бюро «Приходько та партнери».

 

Способи та порядок оскарження податкового повідомлення рішення

Чинне податкове законодавство визначає 2 способи оскарження ППР – адміністративний та судовий. Перший спосіб полягає в тому, що в установлені правовими нормами строки пишеться скарга до ДПС та надається пакет супровідних документів на підтвердження того, що податкове повідомлення рішення не має обґрунтованості. Другий спосіб оскарження – судовий. В порядку адміністративного судочинства подається позов щодо скасування ППР. Варто більш детально зупинитися на тому, які терміни законодавством передбачені для обох варіантів оскарження.

Строк оскарження податкового повідомлення рішення

Коли йдеться про адміністративний спосіб оскарження ППР, то на його використання платник податків має 10 робочих днів з моменту отримання рішення. Якщо ви вирішили скористатися такою можливістю, то звертайтеся до фахівців одразу, аби юристи мали час підготувати обґрунтовану скаргу та зорієнтувати вас у тому, який пакет документів є необхідним саме у вашому випадку в якості підтвердження змісту скарги.

Якщо ми говоримо про судовий спосіб оскарження, то термін є достатньо великим. Це 1095 днів з моменту отримання ППР. Однак не варто відкладати до останнього, накопичуючи штрафні санкції за несплату податків та збільшуючи наявні проблеми за принципом снігової лавини. Звертайтеся до фахівців, котрі здатні вплинути на ситуацію та знаються на обох механізмах – і на адміністративному, і на судовому.

Судова практика з оскарження ППР

Як свідчить наш досвід супроводу в суді клієнтських запитів, де платник податків є обґрунтовано незгодним зі змістом ППР, такі справи є виграшними. Це значить, що вам не доведеться виконувати зобов’язання з ППР, якщо зміст документу є безпідставним. Саме тому послуга судового оскарження ППР користується великим попитом.

Багатьом платникам податків вона дала нагоду відстояти справедливість тоді, коли процедурний спосіб оскарження ППР виявився недієвим. Тож якщо в адміністративному порядку вам не вдалося ефективно оскаржити податкове повідомлення-рішення, не варто опускати руки. Численні виграні суди свідчать про те, що платник податків може відстояти свої права та законні інтереси, коли він має професійну юридичну підтримку, а також – переконливі докази того, що зміст ППР є необґрунтованим.

 

Ціна оскарження податкових повідомлень рішень

Коли ми говоримо про вартість оскарження податкового повідомлення-рішення, вона залежить від складності ситуації та кількості ППР, які потрібно оскаржувати. Також велике значення відіграє спосіб оскарження. Тож ви можете заповнити форму, залишивши свою заявку, а ми зв’яжемося з вами та розрахуємо вартість послуг.

Не слід забувати: самостійні спроби вирішити ситуацію часто ведуть лише до її загострення, адже незакриті питання з ДПС не вирішуються самі собою. Тому варто звертатися до фахівців, які:

 

спеціалізуються саме на питаннях податкового права;

 

 

мають у практиці достатньо виграшних кейсів;

 

 

вміють використовувати усі наявні правові інструменти для того, щоб вплинути на ситуацію – ми надаємо супровід як в адміністративному форматі оскарження ППР, так і в судовому порядку.

Таким чином, в адвокатському бюро «Приходько та партнери» працюють такі експерти, які регулярно супроводжують подібні кейси і вміють діяти на позитивний та прогнозований результат.

Щоб отримати консультацію адвоката з податкового права щодо оскарження податкового повідомлення рішення – заповніть форму на сайті і ми з Вами зв’яжемось найближчим часом.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи подавали Ви заперечення на акт перевірки?

Так
Ні

2 питання

Чи застосовували Ви процедуру адміністративного оскарження?

Так
Ні

3 питання

Сума податкового повідомлення-рішення більша за 1 240 500 грн.?

Так
Ні
Ясинський Євген Олександрович
Керівник практики податкового права
E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Оскарження податкових повідомлень рішень”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація