E-mail
Vietinchuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-66

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз

РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ У КРАЇНАХ ЄС

E-mail
Vietinchuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-66

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз

Простота ведення бізнесу в країнах ЄС надає доступ до величезного ринку потенційних клієнтів. Тим не менш, є багато речей, які потрібно враховувати, коли ви хочете зареєструвати бізнес у певному регіоні.

Важливо розуміти правову та податкову систему країни, в якій ви реєструєтеся. Це вплине на все від типу юридичної особи, яку ви вирішите зареєструвати, до підготовки документів.

Можна виділити основні 6 кроків для реєстрації бізнесу в ЄС:

  • Ознайомтеся з місцевими законами та правилами. У ЄС кожна з країн має власне національне законодавство щодо відкриття нового бізнесу. Важливо повністю розуміти, які саме закони будуть застосовуватися до вашого бізнесу в країні, де ви зареєстровані, а також у країні, де ви працюєте. Залежно від країни вашого проживання ви можете виявити, що з фінансової точки зору вигідніше зареєструватися та працювати в іншій юрисдикції.
  • Виберіть країну для реєстрації вашого бізнесу. Природно, реєструючи компанію у різних європейських країнах є свої переваги та недоліки. Необхідно звернути увагу на дозвіл ведення вашого бізнесу, запланованої діяльності.
  • Виберіть тип вашої компанії. У різних країнах доступні різні варіанти організаційно-правової форми бізнесу.
  • Завершіть процес реєстрації. Більшість країн ЄС мають портали, на яких можна зареєструватися онлайн (або за довіреністю).
  • Отримання необхідних ліцензій та дозволів. Це може змінюватись в залежності від країни та вашої галузі.
  • Відкриття комерційного банківського рахунку, налаштування вашої платіжної системи та вжиття будь-яких необхідних заходів для захисту вашої інтелектуальної власності.

Приклад порівняння основних переваг та недоліків для різних юрисдикцій:

Ірландія: низька ставка корпоративного податку у розмірі 12,5% та мінімальна бюрократія роблять Ірландію привабливим місцем для відкриття бізнесу.

Кіпр: прибуток компанії оподатковується за ставкою 10%, і немає жодних правил щодо національності власників компаній або будь-яких вимог до резидентства .

Австрія: для створення компанії з обмеженою відповідальністю в Австрії потрібен мінімальний капітал у розмірі 35 000 євро та безліч документів. Окрім того, ставка корпоративного податку становить 20%.

Болгарія: при ставці корпоративного податку у розмірі 10% Болгарія є однією з найсприятливіших для ведення бізнесу країн Європи.

Італія: Італії немає обмежень на іноземне володіння компаніями, але процес реєстрації складний.

Мальта: Корпоративний податок може становити лише 5% із великими податковими пільгами.

Польща: не має обмежень на іноземне володіння акціями, корпоративний податок становить 19%.

Португалія: легкий доступ до морських шляхів та решти Європи робить Португалію чудовим місцем для ведення бізнесу. Проте корпоративний податок встановлено на рівні 31,5%.

Румунія: для реєстрації бізнесу вам знадобиться всього 60 євро капітальних вкладень, і ви можете мати до 50 акціонерів. Ставка корпоративного податку розмірі 16% є розумною.

Словаччина: фіксована ставка корпоративного податку у розмірі 21% та податок на дивіденди у розмірі 0% роблять Словаччину привабливим варіантом.

Швейцарія: Корпоративний податок у Швейцарії становить від 11,9% до 21%, залежно від місцезнаходження бізнесу та його прибутку серед інших факторів.

Туреччина: Підприємства, які хочуть зареєструвати компанію в Туреччині, повинні мати щонайменше п’ять акціонерів і стартовий капітал не менше 24 000 євро.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи потрібна вам допомога у виборі юрисдикції для реєстрації бізнесу (компанії)?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога у відкритті банківського рахунку для нової компанії?

Так
Ні

3 питання

Допомога у відкритті компанії Ван потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація