
Юрист
Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.
РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ У КРАЇНАХ ЄС

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.
Простота ведення бізнесу в країнах ЄС надає доступ до величезного ринку потенційних клієнтів. Тим не менш, є багато речей, які потрібно враховувати, коли ви хочете зареєструвати бізнес у певному регіоні.
Важливо розуміти правову та податкову систему країни, в якій ви реєструєтеся. Це вплине на все від типу юридичної особи, яку ви вирішите зареєструвати, до підготовки документів.
Можна виділити основні 6 кроків для реєстрації бізнесу в ЄС:
- Ознайомтеся з місцевими законами та правилами. У ЄС кожна з країн має власне національне законодавство щодо відкриття нового бізнесу. Важливо повністю розуміти, які саме закони будуть застосовуватися до вашого бізнесу в країні, де ви зареєстровані, а також у країні, де ви працюєте. Залежно від країни вашого проживання ви можете виявити, що з фінансової точки зору вигідніше зареєструватися та працювати в іншій юрисдикції.
- Виберіть країну для реєстрації вашого бізнесу. Природно, реєструючи компанію у різних європейських країнах є свої переваги та недоліки. Необхідно звернути увагу на дозвіл ведення вашого бізнесу, запланованої діяльності.
- Виберіть тип вашої компанії. У різних країнах доступні різні варіанти організаційно-правової форми бізнесу.
- Завершіть процес реєстрації. Більшість країн ЄС мають портали, на яких можна зареєструватися онлайн (або за довіреністю).
- Отримання необхідних ліцензій та дозволів. Це може змінюватись в залежності від країни та вашої галузі.
- Відкриття комерційного банківського рахунку, налаштування вашої платіжної системи та вжиття будь-яких необхідних заходів для захисту вашої інтелектуальної власності.
Приклад порівняння основних переваг та недоліків для різних юрисдикцій:
Ірландія: низька ставка корпоративного податку у розмірі 12,5% та мінімальна бюрократія роблять Ірландію привабливим місцем для відкриття бізнесу.
Кіпр: прибуток компанії оподатковується за ставкою 10%, і немає жодних правил щодо національності власників компаній або будь-яких вимог до резидентства .
Австрія: для створення компанії з обмеженою відповідальністю в Австрії потрібен мінімальний капітал у розмірі 35 000 євро та безліч документів. Окрім того, ставка корпоративного податку становить 20%.
Болгарія: при ставці корпоративного податку у розмірі 10% Болгарія є однією з найсприятливіших для ведення бізнесу країн Європи.
Італія: Італії немає обмежень на іноземне володіння компаніями, але процес реєстрації складний.
Мальта: Корпоративний податок може становити лише 5% із великими податковими пільгами.
Польща: не має обмежень на іноземне володіння акціями, корпоративний податок становить 19%.
Португалія: легкий доступ до морських шляхів та решти Європи робить Португалію чудовим місцем для ведення бізнесу. Проте корпоративний податок встановлено на рівні 31,5%.
Румунія: для реєстрації бізнесу вам знадобиться всього 60 євро капітальних вкладень, і ви можете мати до 50 акціонерів. Ставка корпоративного податку розмірі 16% є розумною.
Словаччина: фіксована ставка корпоративного податку у розмірі 21% та податок на дивіденди у розмірі 0% роблять Словаччину привабливим варіантом.
Швейцарія: Корпоративний податок у Швейцарії становить від 11,9% до 21%, залежно від місцезнаходження бізнесу та його прибутку серед інших факторів.
Туреччина: Підприємства, які хочуть зареєструвати компанію в Туреччині, повинні мати щонайменше п’ять акціонерів і стартовий капітал не менше 24 000 євро.
Розрахуйте вартість послуг
1 питання
Чи потрібна вам допомога у виборі юрисдикції для реєстрації бізнесу (компанії)?
2 питання
Вам потрібна допомога у відкритті банківського рахунку для нової компанії?
3 питання
Допомога у відкритті компанії Ван потрібна терміново?
передзвонимо
протягом дня