«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Кримінальний адвокат за кордоном для українців

Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Кримінальний адвокат – це компетентний спеціаліст в області кримінального права. Щоденно у тисяч  компаній та громадян виникає необхідність у послугах професійного адвоката за межами України. Дуже важливий момент – можливість отримання юридичних послуг за кордоном від українців. Кримінальний адвокат за кордоном для українців – одна з послуг, які надають юристи нашої компанії PRIKHODKO & PARTNERS. Ми знаємо, як захистити Ваші інтереси. Послуги адвоката можуть знадобитися навіть у тих випадках, коли Ви непричетні до вчинення того чи іншого злочину.

Хоча в Україні багато юридичних компаній, однак, далеко не всі вони можуть запропонувати послуги спеціалістів вузького профілю, що можуть виїхати до Вас та вирішити Вашу проблему по місцю. Адвокати у кримінальних справах PRIKHODKO & PARTNERS – досвідчені та орієнтовані на перемогу.

Послуги кримінального адвоката за кордоном

Навіть абсолютно чисті перед законом люди в деяких випадках потребують послуг адвоката у кримінальних провадженнях (справах).

Серед таких випадків:

 • Підступні запитання слідчих.
 • Наявність пом’якшувальних обставин, які були проігноровані на етапі досудового розслідування.
 • Неправильно побудована лінія захисту.
 • Необережні висловлювання на слідстві або у суді.

 
Кримінальні справи – одна з найскладніших галузей. Якщо Ви відчуваєте, що Ваші права були або можуть бути порушені, звертайтесь за допомогою до фахівців юридичної компанії PRIKHODKO & PARTNERS.

Серед основних категорій кримінальних справ:

 1. Злочини проти здоров’я та життя.
 2. Злочини проти честі, волі, гідності.
 3. Економічні та податкові злочини.
 4. Злочини проти власності.
 5. Злочини, пов’язані з незаконним обігом зброї.
 6. Злочини, спровоковані незаконним обігом наркотиків.
 7. Злочини в сфері інформаційної безпеки.

Дуже важливо залучити адвоката до розгляду справи ще на етапі досудового розслідування. Кримінальний адвокат зможе побудувати грамотну та правильну лінію захисту. Мова йде як про судові експертизи, так і про проведення будь-яких процесуальних дій. Наші адвокати простежать, щоб на всіх етапах кримінального провадження Ваші права були дотримані на всі 100%. Якщо вони будуть порушені – кримінальний адвокат зафіксує все це та оперативно усуне такі порушення.

При цьому дуже важливо повністю довіритися своїм адвокатам. Тільки в цьому випадку адвокат зможе якісно захистити Ваші права у кримінальній справі.

 
Адвокат допускається до участі в справі на будь-якій стадії кримінального провадження. Право на захист має обвинувачений, підсудний, підозрюваний у скоєнні кримінального правопорушення або проступка.

Допомога кримінальних адвокатів PRIKHODKO & PARTNERS

Як показує практика, дуже важливо в кримінальних справах заручитися підтримкою професійного адвоката. Зволікання у розв’язанні складної ситуації призводить до суттєвих обмежень. Наприклад, Ви не зможете оскаржити своє затримання, вільно розпоряджатися своїм майном та ін.

Кримінальні адвокати PRIKHODKO & PARTNERS за кордоном:

 • Нададуть професійну юридичну консультацію в режимі 24/7.
 • Стануть безпосереднім учасником судового процесу.
 • Будуть виконувати всі функції кримінального адвоката.
 • За необхідності проведете своє незалежне розслідування на досудовому етапі.
 • Стануть Вашим прямим представником в процесі судового розслідування.
 • Будуть супроводжувати справу до її логічного завершення на Вашу користь.

Кримінальні адвокати PRIKHODKO & PARTNERS мають великий практичний досвід з розгляду міжнародних справ. Серед наших переваг – індивідуальний підхід до розгляду кожної конкретної справи, знання англійської мови та законодавства більшості країн світу.

Ви можете не хвилюватися про те, що Ваші дані будуть розголошені. Серед адвокатів діє правило нерозголошення конфіденційної інформації.

Якщо Ви стали учасником кримінального процесу за межами України, навіть не намагайтесь самостійно розв’язати наявну проблему. Адже часто це тільки погіршує обставини справи. Краще зверніться до професіоналів – кримінальних адвокатів юр. компанії PRIKHODKO & PARTNERS.

 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Вартість послуг кримінального адвоката за кордоном залежить від різних факторів, серед яких: складність та специфіка кримінальної справи, країна, інші обставини справи. Також великий вплив на ціну має статус учасника кримінального провадження. Для розрахунку точної  ціни послуг кримінального адвоката за кордоном – заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви знаходитесь за кордоном?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога адвоката?

Так
Ні

3 питання

Ви чи проти Вас вчинили кримінальне діяння?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація