«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Реєстрація авторських прав на книгу

Реєстрація авторських прав є важливим кроком для авторів, які прагнуть захистити свої творчі роботи, наприклад книги. Хоча захист авторських прав автоматично поширюється на оригінальні твори після їх створення, реєстрація авторських прав на вашу книгу дає кілька переваг і зміцнює вашу правову позицію в разі порушення Ваших прав.

реєстрація авторських прав на книгу

 

Що дає реєстрація Ваших авторських прав на книгу чи твір?

  • Встановлює державний запис про права: Реєструючи авторські права на свою книгу, ви створюєте публічний запис про своє право власності. Реєстрація служить переконливим доказом того, що ви є автором і власником авторських прав, що полегшує доведення ваших прав у разі суперечки або порушення.
  • Запобігає порушенням: Коли ваша книга зареєстрована у відповідному відомстві з авторських прав, інформація про наявність таких прав стає загальнодоступною. Ця інформація перешкоджає іншим використовувати вашу роботу без дозволу, оскільки вони знають про правові наслідки щодо   порушення авторських прав.
  • Спрощує судові дії: Реєстрація авторського права на вашу книгу спрощує встановлення в судовому порядку факту порушення, оскільки вам не потрібно додатково доводити первинність і оригінальність Вашого твору і Ваших прав.
  • Полегшує ліцензування та публікацію: Реєстрація авторських прав спрощує процес ліцензування та видання вашої книги. Багато видавців і літературних агентів вимагають від авторів мати зареєстровані авторські права, перш ніж розглядати їхню роботу для публікації. Реєстрація вашого авторського права демонструє професіоналізм і може допомогти встановити довіру з потенційними видавцями, полегшуючи переговори щодо ліцензійних угод і гарантуючи видавничі угоди.
  • Посилює міжнародний захист: Якщо ви маєте намір поширювати або видати свою книгу на міжнародному рівні, реєстрація авторських прав стає ще більш важливою. У той час як захист авторських прав, як правило, автоматичний у багатьох країнах, реєстрація ваших авторських прав у відповідних органах влади може забезпечити додатковий правовий захист і можливість захисту. Окрім того навіть переклад твору можливий виключно за дозволом первинного автора.
  • Подовжує термін дії авторських прав: Захист авторських прав зазвичай діє протягом усього життя автора плюс певну кількість років після його смерті. Реєстрація авторського права на вашу книгу може гарантувати, що тривалість точно зафіксована та належним чином підтримується, допомагаючи зберегти ваші права протягом максимально можливого періоду.

Реєстрація авторського права на вашу книгу є життєво важливим кроком для захисту вашої творчої роботи та максимального правового захисту як автора.

 

Патентування книги встановлює публічний облік прав власності, запобігає порушенням, спрощує судові процедури, полегшує ліцензування та можливості публікації, посилює міжнародний захист і забезпечує тривалість авторського права.

Важливо розуміти, що хоча захист авторських прав починається з моменту створення, офіційна реєстрація зміцнює вашу позицію та надає додаткові переваги.

Юридична компанія “Приходько та партнери” допомагає авторам не тільки бути в курсі положень авторського права, але й здійснити реєстрацію авторських прав на книгу. Також, за необхідності, ми зможемо захистити Ваші права інтелектуальної власності у суді. Для розрахунку вартості реєстрація авторських прав на книгу – заповніть форму нижче, наш юрист набере Вас, проконсультує та розрахує точну вартість реєстрації.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам необхідно зареєструвати авторські права на книгу?

Так
Ні

2 питання

Ви єдиний автор книги?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна міжнародна реєстрація авторських прав на книгу?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Реєстрація авторських прав на книгу”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація