"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАННЯ ФОРЕКС ЛІЦЕНЗІЇ ВАНУАТУ

Ліцензія Вануату необхідна тим суб’єктам діяльності, які планують працювати трейдером на фінансових ринках. Форекс ліцензія Вануату не ставить чітких обмежень щодо роботи діяльності виключно з Форекс, особа, що має ліцензію Вануату може також бути офіційним дилером по цінним паперам та фінансами.

Особливості

Діяльність регулюється комісією по фінансових послугах (VFSC – Vanuatu Financial Services Commission) яка і є відповідальною за видачу ліцензії. Комісія є державним органом, але сферою її діяльності є також регулювання фінансового сектору Вануату та ведення реєстру компаній країни.

До повноважень комісії (VFSC) входить приймання та розгляд заявок на видачу ліцензії, а також безпосередньо сама видача такої ліцензії. Крім цього, комісія повинна здійснювати нагляд над ліцензіатам, запобігати шахрайству та застосувати штрафні санкції до порушників. За наявності підстав комісія (VFSC) може відкликати рішення про видачу ліцензії.

Але комісія є не єдиним органом, який займається фінансовими послугами Вануату. Такими питаннями також займається Асоціація фінансових центрів (FCA). FСА на відміну від комісії не займається питаннями регулювання, а є некомерційною організацією, основними сферами діяльності якої є: страхування, банківська справа, нерухомість, онлайн-торги, брокерські та фінансові операції, бухгалтерський облік, бізнес-консультування та інші.

Основною сферою діяльності FCA є те, що вона повинна слідкувати за тим, щоб нормативно–правово система була привабливою для залучення інвестицій та для іноземних компаній, які бажають працювати на Форекс.

Для тих хто бажає отримати ліцензію Вануату на Форексі потрібно брати до уваги ще одну організацію – Асоціація фінансових ринків (FMA). Це саморегулююча організація. 

Оформлення та переваги ліцензії Вануату

Країна має досить сприятливу та гнучку податкову систему, що є сприятливим для осіб, що бажають отримати ліцензію. Але отримання ліцензії може виявитися не простою процедурою через безліч умов, які потрібно виконати.

Але у порівнянні з іншими країнами ліцензію Вануату можна отримати швидше через спрощений режим, який був встановлений Комісією по фінансових послугах. Ще однією з причин отримання Форекс ліцензії Вануату є те, що відсутні деякі податкові зобов’язання. До брокерів Форекс в Вануату не застосовуються індивідуальний контроль, їх діяльність регулюється як звичайна фінансова.

Строк отримання ліцензії

Ще однією перевагою ліцензії Вануату є термін її отримання. У порівнянні з іншими країнами ліцензію у  Вануату можна отримати протягом трьох місяців. 

Основні переваги ліцензії Вануату

 • Прості вимоги для заявника
 • Вимоги до капіталу не високі
 • Володіння може бути зосереджено в руках однієї особи
 • Високий попит зі сторони брокерів
 • Швидка процедура оформлення та невисокі витрати на щорічне обслуговування
 • Можливість відкривати банківські рахунки після отримання ліцензії
 • Сприятлива податкова система

Умови отримання ліцензії Вануату

Спершу потрібно зареєструвати міжнародну компанію Вануату та підготувати перелік необхідних документів. 

Основні вимоги:

 1. Офіс повинен бути у Вануату
 2. Походження коштів для стартового капіталу повинно бути документально підтвердженим
 3. Документація повинна зберігатися в країні, для того, щоб за необхідності їх можна було надати на запит
 4. В заявці потрібно чітко обгрунтувати політику управління ризиками
 5. Застава в розмірі близько 50 тисяч доларів США повинна зберігатися в VFSC.
 6. Бізнес-план повинен подаватися разом з заявкою та фінансовим прогнозом на найближчі три роки

Варто зауважити, що перелік документ для отримання ліцензії може дещо видозмінюватися. Але у стандартний пакет документів входять такі:

 • Завірені документи, що підтверджують особу власників
 • Завірені документи, що підтверджують відсутність судимостей у власників
 • Завірені документи, що підтверджують відсутність банкрутства у власників або бенефіціарів
 • Підтвердження наявності фізичної адреси на території країни 
 • Фінансовий план

Отже, Вануату є популярною для отримання Форекс ліцензії. Це пов’язано з гнучкою системою оподаткування та лояльними вимогами до ліцензіатів. 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація щодо отримання ліцензії Форекс ?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога у збиранні та підготовці документів для отримання ліцензії?

Так
Ні

3 питання

Чи готові ви розглянути покупку компанії з дійсною ліцензією Форекс ?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація