"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Отримання містобудівних умов та обмежень (МУО) в Києві та області

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Містобудівні умови та обмеження (МУО) – документ, в якому містяться архітектурні та планувальні вимоги до будівництва та проєктування об’єктів будівництва, встановлені чинним українським законодавством та містобудівною документацією. МУО необхідні для реконструкції об’єктів нерухомого майна або для проєктування нового будівництва. Також ця процедура потрібна для зміни функціонального призначення об’єктів нерухомості (наприклад, якщо Вам знадобиться зміна статусу житлової квартири в нежитлове приміщення). Юристи PRIKHODKO & PARTNERS допоможуть в отриманні містобудівних умов та обмежень в Києві та області.

В яких випадках знадобиться отримання містобудівних умов та обмежень?

Містобудівні знадобляться в наступних випадках:

  • В процесі будівництва будь-яких споруд, окрім дачних будинків, житлових будинків, індивідуальних господарських будівель, площа яких складає від 500 м2.
  • При прибудові балкону, облаштуванні вхідної групи, приєднанні технічного поверху та ін.
  • В процесі реконструкції нежитлових і житлових приміщень, яка передбачає зміни в її зовнішній конфігурації.
  • При операціях, пов’язаних із переведенням нерухомості з житлового фонду в нежитловий або навпаки.

Отримання містобудівних умов та обмежень в Києві та області – процедура, яка має забезпечити максимально раціональне використання територій при повному збереженні архітектурного обличчя міста. Дуже важливо, при цьому, дотримуватися балансу міської влади, власників земельних ділянок, архітекторів та представників громадськості.

Які документи знадобляться для отримання містобудівних?

Перелік документів для отримання містобудівних умов і обмежень залежить від таких факторів, як вид об’єкта нерухомості і місце його розташування. Мінімальний пакет документів складається з:

  • Заяви.
  • Паспорту та ІНН.
  • Правовстановлюючих документів на об’єкт нерухомості.
  • Чергового кадастрового плану або витягу із земельного кадастру.
  • Ситуаційного плану (схеми) щодо розташування земельної ділянки.
  • Нотаріально завіреної копії документа про право користування (власності) земельною ділянкою.

Допомога професійних юристів в отриманні містобудівних умов та обмежень

Таким чином, МУО – це документ, в якому міститься комплекс архітектурних та містобудівних вимог до процесу будівництва і проєктування. Мова йде про визначення щільності забудови, умов поверховості, площі об’єкта нерухомості. Всі вищевказані умови ґрунтуються виключно на містобудівній документації.

Наша юридична компанія PRIKHODKO & PARTNERS виконує всі роботи, пов’язані з підготовкою необхідних документів для отримання МУО. Ми завжди готові надати кваліфіковані консультації, запропонувавши шляхи вирішення Ваших питань.  Запорука нашого успіху – індивідуальний підхід до кожної конкретної ситуації.

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг юристів з отримання містобудівних  умов та обмежень заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить отримання містобудівних умов та обмежень (МУО) в Києві та області

Так
Ні

2 питання

Чи маєте Ви в наявності все необхідні документи?

Так
Ні

3 питання

Послуга необхідна Вам терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація