«Ми зробимо для Вас міцний юридичний фундамент!»

Овсянко Ангеліна Володимирівна
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

Введення в експлуатацію автомийки

E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

З кожним роком в Україні зростає кількість автомобілів, а тому стабільно високим залишається попит на послуги автомобільних мийок. В нашій країні поширені три види автомийок: автоматичні, ручні та безконтактні (у форматі самообслуговування). Якщо Ви вирішили відкрити автомийку, в обов’язковому порядку Вам потрібно буде пройти етап введення її в експлуатацію. В цьому Вам допоможуть фахівці нашої юридичної компанії PRIKHODKO & PARTNERS.

Які особливості має введення автомийки в експлуатацію?

Як і в будь-якому іншому бізнесі, введення в експлуатацію автомийки – достатньо складний процес. Звичайно, це справа достатньо витратна – Вам може знадобитися підтримка інвесторів. Бізнес-план повинен містити всю необхідну інформацію: попередній проєкт, фінансові розрахунки, опис робочих процесів, маркетинговий план та ін.

Після того, як буде складено бізнес-план, можна переходити до реєстрації, тобто, введення в експлуатацію автомийки. На цьому етапі потрібно отримати необхідні дозволи  та документи.

Важливо: відкриття автомийки має відповідати містобудівним правилам та обмеженням. Саме тому для початку треба буде отримати дозвіл від адміністрації міста через складений лист-прохання.

Наступний етап – оформлення ескізу проєкту. В ескізі буде міститься інформація про розташування та характеристики обладнання, яке буде застосовуватися в процесі експлуатації автомийки. Також обов’язково вказуються: креслення будівель, опис технологій, енергетичні потужності та інші ресурси.

Наступний крок – узгодження ескізу з санітарно-епідеміологічною та пожежною службами, а також з державним архітектурним бюро. Ескіз та відповідні резолюції направляються до міської адміністрації. При відсутності зауважень Ви отримаєте дозвіл на проєктування автомобільної мийки. Саме цей дозвіл – підстава для оформлення архітектурно-планувального завдання.

Після розробки самого проєкту він має бути затверджений відповідними службами: пожежною інспекцією, службою охорони природи, службою охорони праці, державною експертизою та архітектурною службою.

Наступний етап – отримання Акту на володіння чи тимчасове користування земельною ділянкою. І тільки після вищеописаних етапів можна переходити до введення автомийки в експлуатацію. Зробити це самостійно достатньо складно. Краще довірити всі юридичні питання спеціалістам PRIKHODKO & PARTNERS.

Допомога професійних юристів в процесі введення в експлуатацію автомийки

Юристи PRIKHODKO & PARTNERS мають практичний досвід введення в експлуатацію об’єктів нерухомості різного типу. Вам не потрібно буде витрачати дорогоцінний час та нерви для введення автомобільної мийки в експлуатацію. Ми все це зробимо за Вас! Всі процедури будуть здійсненні відповідно до норм чинного українського законодавства. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука нашого успіху.

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг юристів з введення в експлуатацію автомийки заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Будівництво Вашої автомийки вже завершено?

Так
Ні

2 питання

Введення в експлуатацію автомийки Вам потрібне теріново?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитеся у Києві чи Київській області?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація