"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Продаж готових фірм

Перепельченко Анатолій Олександрович
Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Продаж готових фірм

З кожним роком в Україні збільшується кількість людей бажаючих працювати самі на себе. Тобто, створити власну справу і отримувати від цього прибуток.

Але не всі знають з чого почати підприємницьку діяльність і яким саме справою вони хочуть займатися. Адже далеко не всі мають свій бізнес-план і знають як можна почати власну справу. Тоді на допомогу приходить нова послуга від компаній, яка дозволяє купити або продати готову фірму. Єто значить, що отримати свій готовий бізнес стало набагато простіше.Продаж готових компаній відбувається не тільки в Україні, а й в усьому світі. Це дуже поширена практика в світовій економіці. Адже не потрібно придумувати велосипед, коли він уже створений. Тим більше, що відбувається продаж фірм з оборотами, що дозволить отримати прибуток в найкоротший час не витрачаючи час на створення цих оборотів.

Які переваги при продажу готових фірм з оборотами для покупця?

 • По-перше, не потрібно витрачати час на створення і реєстрацію фірми;
 • По-друге купивши компанію разом з нею можна отримати клієнтів, які користуються послугами цієї компанії або вживають виробленої товар;
 • По-третє, можливість отримання прибутку відразу після придбання компанії, оскільки не потрібно витрачати час на рекламу та інші послуги для розкрутки фірми;

З чого почати і куди звертатися для продажу готових ТОВ?

Перш варто звернути увагу на те, що продати ТОВ можна оборотами або продати навіть готову компанію. Тобто, фактично підприємство працює за звичними регламентом роботи, але з іншим власником.

Але необхідно врахувати і те, що в питанні продажу готового ТОВ варто бути обережним насамперед для покупця, оскільки можна потрапити на недобросовісного продавця і купити фірму, яка є тільки на папері, тобто фіктивну. Щоб уникнути таких наслідків, необхідно звертатися до фахівців, які надають послуги з продажу готових фірм з оборотами.

Переваги при зверненні до фірм, які надають послуги з продажу ТОВ з оборотами.

Можливість ознайомитися з переліком ТОВ з оборотами, які виставлені на продаж.

Переглянути історію ТОВ яке виставлені на продаж.

Не витрачати часу для оформлення необхідних документів для продажу, оскільки ці послуги можна отримати при зверненні до фахівців.

 

Які компанії можна придбати:

 • продаж фірм з оборотами для кредиту;
 • продаж ТОВ з розрахунковим рахунком;
 • продаж ТОВ з ПДВ;
 • продаж готових ТОВ з оборотами.

Отже, якщо є необхідність отримати швидкий спосіб отримання бізнесу варто звернутися до фахівців, які займаються продажем компаній з оборотами, адже це дозволить скоротити час на отримання ліцензій, патентів та інших дозволів для початку діяльності підприємства і заощадити не тільки час, а й кошти.

Відносно власників фірм, то якщо і вони намагаються продати фірму ТОВ або фірму з оборотами, через бажання займатися чимось іншим або з інших причин то тоді їм також не завадить допомогу фахівців цій сфері.

Етапи продажу готових ТОВ з розрахунковим рахунком:

1
Пошук і перевірка підприємства на наявність боргів, виконавчих проваджень та судових справ;
2
Перевірка наявної документації (дозволів, ліцензій, патентів, пр.).
3
Підписання документів про продаж ТОВ;
4
Проведення роботи по зміні статуту та інших документом на нового власника;
5
Передача документів до податкової служби про зміну засновника;

Фахівці в цій сфері можуть вдіяти роботу в найкоротші терміни і за адекватну ціну, що дозволить продати фірму з оборотами швидко і без зайвих зусиль.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібне підприємство з історією?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібне підприємство з ліцензією?

Так
Ні

3 питання

Чи потрібно підприємство Вам у найкоротші терміни?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
 • Кращого спеціаліста
 • За кращою ціною
 • В потрібному місці
 • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу