"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Введення в експлуатацію будинку після реконструкції

Введення в експлуатацію – це обов’язковий фінальний етап виконання будь-яких будівельних робіт. Складається він з цілої низки заходів, пов’язаних з прийняттям завершених об’єктів в експлуатацію. Якщо Вам потрібно ввести в експлуатацію будинок після реконструкції, звертайтесь до фахівців нашої юридичної компанії Приходько та Партнери. Ми готові взятися за будь-яке завдання, незалежно від його складності.

Покарання за незаконне введення об’єкта нерухомості в експлуатацію

Побудувавши чи реконструювавши будинок, Ви не стаєте автоматично його власником. Після будівництва чи реконструкції Вам в обов’язковому порядку треба буде отримати відповідні документи, ввести в експлуатацію об’єкт нерухомості і провести його реєстрацію в Державному реєстрі. Окрім цього, якщо після проведення реконструкції Ви не отримали узгодження на неї, права на будівництво приміщень в цій будівлі будуть обмежені.

Що з цього випливає? Ви не зможете продати, подарувати, здати в оренду об’єкт нерухомості. Без наявності Акту введення в експлуатацію неможливо укласти договори зі службами, які являються постачальниками комунальних послуг. Це пов’язано з тим, що всі документи може оформлювати тільки власник майна. Таким чином, не вийде без легалізації під’єднати будинок  до мереж комунікацій. При проведенні інженерних мереж без узаконення діє комерційний тариф на надання послуг.

Після процедури реконструкції житлових індивідуальних будинків, споруд та нежитлових будівель введення відповідного об’єкта в експлуатацію здійснюється аналогічно процедурі введення в експлуатацію новозбудованих об’єктів нерухомості (нежитлових будівель, житлових будинків та споруд).

При цьому особливості введення в експлуатацію об’єкта нерухомості будуть залежати від категорії його складності та необхідності отримання прав на землю.

Для отримання дозволу  на введення в експлуатацію від ДАБК треба в обов’язковому порядку подати заяву. До неї варто додати:

  • Техпаспорт на об’єкт нерухомості.
  • Копії документів власника.
  • Відповідним чином заповнену Декларацію.
  • Звіт про технічне обстеження будівлі.

Зібрати всі необхідні документи самостійно достатньо складно, з юристами Приходько та Партнери це буде набагато легше та швидше.

Допомога професійних юристів з введення в експлуатацію будинку після реконструкції

Для отримання гарантованого результату варто не затягувати зі зверненням до спеціалістів з введення в експлуатацію будинку після реконструкції.

Юристи Приходько та Партнери забезпечують зручну та взаємовигідну співпрацю:

  • Ми працюємо з клієнтами на основі договору та гарантуємо чітке дотримання встановлених термінів.
  • Пропонуємо своїм клієнтам одночасно декілька варіантів розв’язання тієї чи іншої проблеми.
  • Надаємо консультації в режимі 24/7.
  • Передаємо весь пакет документів з введення в експлуатацію будинку після реконструкції.

Для розрахунку ціни  послуг юристів з введення  в експлуатацію будинку  після реконструкції заповніть форму нижче. Чекаємо на консультації!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить введення в експлуатацію будинку після реконструкції?

Так
Ні

2 питання

Введення в експлуатацію Вам потрібно терміново?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитеся у Києві або Київській області?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація