"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Юридичний супровід бізнесу

Перепельченко Анатолій Олександрович
Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Юридичний супровід бізнесу

Кожен з нас мріє мати власну справу і отримувати задоволення від своєї роботи. Але керувати бізнесом далеко не просто. Це тільки у фільмах керівник нічого не робить тільки віддає накази. А в реальному житті при веденні бізнесу є безліч підводних каменів і перешкод. Через часту зміну законодавчої і нормативно-правової бази важко стежити за тим, щоб займаючись улюбленою справою не порушити закон.

Але якщо ще кілька років тому потрібно було самому стежити за тим, щоб діяльність підприємства працювала в правовому полі, то сьогодні це зробити стало набагато простіше. Зараз можна отримати таку послугу як юридичний супровід бізнесу. Тобто, всі питання правового характеру можуть допомогти вирішити фахівці які мають достатній досвід в цій справі.

Юридичний супровід бізнесу – це комплекс дій, спрямованих на підтримку діяльності підприємства з юридичного боку. Тобто, компанія може не мати навіть в своєму штаті юриста, адже при правовому супроводі бізнесу це не потрібно, тому що фактично всі функції юридичного відділу бере на себе юридична компанія з якою укладається договір на юридичне обслуговування.

Якщо аналізувати роботу штатного юриста на підприємстві, то йому часто не вистачає практичних навичок для відстоювання інтересів компанії. Адже юридична робота на підприємстві це не тільки складання договір, претензій, звернень або на них. Це важка і копітка робота яка часто вимагає перш за все практичних навичок при веденні переговорів, представництва інтересів компанії в судах і перед органами влади, і саме дуже часто таких практичних навичок у штатного юриста може бути дуже мало. Адже теорія дуже часто відрізняється від практики.

Переваги юридичного абонентського обслуговування бізнесу

 • Укладаючи договір про юридичний супровід бізнесу можна бути впевненим, що питанням підприємства будуть займатися адвокати, які мають досвід роботи в будь-якій області права.
 • Не потрібно кожного разу шукати фахівця для вирішення проблеми. При юридичному супроводі підприємства цим буде займатися фахівець. Керівнику компанії залишиться ознайомитися лише з результатами його роботи і підібрати той спосіб захисту який підходить найбільше.
 • Крім правового супроводу бізнесу можна і отримати податкове супроводження, де фахівці допоможуть підібрати найбільш оптимальну систему оподаткування і підкажуть де можна зменшити витрати, а також простежать за своєчасною сплатою своїх обов’язкових платежів.
 • Комплексний юридичний супровід дасть впевненість в тому, що адвокат допоможе в потрібний момент, а не піде на лікарняний буде у відпустці.
 • При юридичному супроводі бізнесу можна бути впевненим, що при необхідності можна отримати весь спектр юридичної допомоги, а саме від консультації правового характеру до складання процесуальних документів або представлення інтересів компанії.

Щодо цінового сегмента, то юридичні послуги супроводу обійдуться дешевше, ніж утримувати юридичну службу підприємства. Адже при юридичному супроводі юридичних осіб, компанія працює на результат, а не просто з ранку до вечора.

Працівники юридичної компанії мають практичний досвід роботи, а тому можуть допомогти у вирішенні складного питання. Юридичний супровід бізнесу можливий не тільки в Києві, а й в інших куточках країни. Отримати кваліфіковану допомогу можна як при особистій зустрічі, так і в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти.

Переваги юридичного супроводу компанії.

 • Комплекс правових послуг в одному місці.
 • Впевненість в якості юридичної допомоги та професіоналізмі її постачальників.
 • Доступна ціна.
 • Постійний зв’язок і підтримка.
 • Супроводу як маленьких, так і великих компаній.
 • Надійність і впевненість в злагодженій роботі підприємства

Тому, якщо Ви ще в роздумах про те, як налагодити юридичну службу на підприємстві ми завжди відкриті і готові допомогти у вирішенні Ваших питань і стати надійним партнером для юридичного супроводу фірми.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
 • Кращого спеціаліста
 • За кращою ціною
 • В потрібному місці
 • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу