"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Віза в Україну

Віза в Україну є дозволом, котрий видає уповноважений орган нашої держави іноземцеві, який хоче в’їхати чи здійснити транзитний проїзд через територію України. Якщо вас цікавить оформлення візи, ви можете звернутися до юристів адвокатського бюро «Приходько та партнери».

Міграційне право – це одна з ключових галузей юриспруденції, на якій ми спеціалізуємося. Тож наша команда надає послуги з консультування та юридичного супроводу в оформленні візи.

Якими бувають візи в Україну?

Отже, якщо говорити про типи віз, то вони бувають наступними:

  • Довгострокова віза типу D. Якщо ви хочете оформити посвідку на тимчасове або постійне проживання в Україні, то вам потрібна саме така віза.
  • Короткострокова віза типу С. Вона передбачає те, що іноземець зможе легально перебувати в Україні 90 днів на 180 днів ( тобто три місяці на пів року). Приміром, такий дозвіл часто оформлюють ті іноземці, котрі приїздять до України з метою туризму. Потреба у цій візі є в громадян тих країн, з якими Україна не підписала договір про безвіз. Якщо ж такий договір є, то віза не потрібна.
  • Транзитна віза типу В. Цей дозвіл є потрібним тоді, коли передбачається транзитний проїзд людини чи вантажу через українську територію до третьої країни.
    Таким є перелік віз, оформлення яких передбачає можливість в’їзду в Україну. Якщо ви не знаєте, яка саме віза буде оптимальною конкретно у вашому випадку, юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери» зорієнтують у цьому питанні.

 

Де можна оформити візу в Україну?

Віза в Україну оформлюється у посольстві або консульстві України в тій державі, де перебуває іноземець. Також це можна зробити у візових центрах. Якщо йдеться про Е-візу, то вона оформлюється онлайн.

Які документи потрібні, аби оформити візу в Україну?

Оскільки є різні типи віз, про які вже йшлося вище, то й конкретний пакет документів залежить від того типу візи, котрий ви збираєтеся оформити. Консультуючи своїх клієнтів, юристи з міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери» детально орієнтують їх у тому, які документи потрібно додати до заяви на оформлення візи саме у їх випадку.

Основними документами є:

  • дійсний закордонний паспорт іноземця;
  • фото у відповідності до тих вимог, які до них висуваються;
  • документ, котрим підтверджується наявність підстави для отримання візи;
  • медичне страхування.

Вище описаний дуже приблизний перелік документів, які є актуальними завжди. Однак тип візи та підстава її отримання конкретно у вашому випадку визначають, які документи є необхідними саме для вас.

Також важливо знати те, що для іноземців з багатьох країн віза не потрібна. Якщо ви маєте сумніви стосовно того, чи необхідна вам віза, а також – які саме документи потрібно додати до заяви, фахівці з міграційного права, які працюють в адвокатському бюро «Приходько та партнери», можуть вам допомогти.

 

Які послуги ми надаємо?

Серед найчастіше запитуваних послуг, котрі належать до компетенції адвокатського бюро «Приходько та партнери», можна зазначити наступні:

 

Консультації: коли іноземець хоче оформити візу в Україну, він стикається з великим масивом об’єктивних складнощів. По-перше, людині, яка не проживала в Україні, складно розібратися з нормами місцевого законодавства. По-друге, в мережі достовірна інформація часто іде упереміш з недостовірною – спотвореною або застарілою. Тож на основі невірних рекомендацій неможливо продумати правильний алгоритм своїх дій, аби досягнути бажаного результату. Тому допомога юриста стане дуже доречною. Ми добре розуміємо, що наші клієнти, які звертаються з такими запитами, перебувають за кордоном. Консультування саме в онлайн-форматі стане оптимальним варіантом для взаємодії у такому випадку.

 

Юридичний супровід: ми можемо здійснити представництво в усіх тих діях, котрі не вимагають особистої присутності клієнта. А якщо є проблеми чи затримки в оформленні візи, наша команда може подати до уповноваженої установи адвокатський запит стосовно цього питання. Таким чином, кваліфіковані юристи мають достатньо правових інструментів, які є важелями впливу на ситуацію.

Фахівці з міграційного права нашої компанії готові надати Вам вичерпну консультацію та забезпечити супровід оформлення візи в Україну. Заповніть форму на нашому сайті і наш адвокат з міграційного права зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна віза типу D для в'їзду в Україну?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна транзитна віза типу B для в'їзду в Україну?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна віза типу C для в'їзду в Україну?

Так
Ні

4 питання

Ви хочете оформити запрошення для іноземця?

Так
Ні

5 питання

Ви хочете отримати посвідку на проживання в Україні?

Так
Ні
Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація