Адвокат з виїзду за кордон

«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-04

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Адвокат з виїзду за кордон

Перетин державного кордону в деяких випадках може стати складним процесом. Саме тому він потребує консультації або навіть супроводу адвоката для виїзду за кордон. З моменту початку дії воєнного стану перетнути державний кордон стало набагато складніше. Передусім, це стосується військовозобов’язаних категорій громадян. Адвокати Приходько та Партнери спеціалізуються на питаннях, пов’язаних з перетином кордону в умовах воєнного стану.

Адвокат з виїзду за кордон – юрист, який розбирається в нюансах чинного українського законодавства. Саме на законодавчому рівні регулюється питання порядку, підстав та умов перетину громадянами України та іноземцями державного кордону. Наші адвокати з цього питання займаються як консультуванням щодо правил перетину кордону, так і можуть здійснити супровід при перетині кордону України.

Юридична компанія Приходько та Партнери – це команда професійних адвокатів, які мають суттєвий досвід у сфері перетину кордону України в умовах воєнного стану. Ми забезпечуємо комплексний підхід до розв’язання проблем клієнтів. Наші адвокати надають необхідну підтримку на кожному з етапів перетину кордону.

Обставини, які дозволяють виїжджати за кордон військовозобов’язаним чоловікам

Відповідно до чинного законодавства, яке стосується мобілізації, чоловіки віком від 18-ти до 60-ти років можуть виїжджати за межі України в наступних випадках:

  • При визнанні непридатними до військової служби за станом здоров’я.
  • Чоловіки вказаної вікової групи постійно проживають за межами України.
  • Мають інвалідність.
  • Здійснюють супровід родича з інвалідністю.
  • Здобувають освіту за денною формою в іншій країні.
  • Являються волонтерами або їх професія вимагає перетину кордону.
  • Мають трьох та більше дітей, самостійно виховують неповнолітніх дітей.

В зазначених вище випадках консультація адвоката може стосуватися наявності пакета документів, який являється підставою для перетину державного кордону.

Консультація професійного адвоката з виїзду за кордон

Виїзд за кордон в умовах воєнного стану охоплює набір певних нюансів та складнощів.

Навіть маючи законні підстави для перетину кордону, військовозобов’язані чоловіки можуть отримати відмову від представників прикордонної служби. Адвокати Приходько та Партнери можуть оскаржити подібні рішення.

Окрім цього, адвокати нашої юридичної компанії:

  • Здійснюють первинні юридичні консультації щодо наявності підстав для перетину державного кордону під час дії воєнного стану.
  • Проаналізують документи, які являються підставою для перетину державного кордону.

За необхідності ми підготуємо позов до адміністративного суду та здійснимо судовий супровід справи. Окрім цього, ми проконсультуємо Вас щодо правового режиму перетину кордону та наявності документів, які являються підставою для виїзду за межі України.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката з виїзду за кордон заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить консультація юриста щодо перетину кордону?

Так
Ні

2 питання

Чи перетинали Ви кордон під час военного стану?

Так
Ні

3 питання

Консультація юриста Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-04

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація