«Ваші права – наша місія»

Гафтер Давід Якович
E-mail
gafter@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на супроводженні тендерів, захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Відповідь на скаргу до антимонопольного комітету

Подання скарги до органу оскарження (АМКУ) є одним із дієвих механізмів по захисту прав та законних інтересів як учасників публічних закупівель, так і безпосередньо їх замовників. Це сприяє тому, що в ситуації, де одна із сторін порушує законодавство в сфері публічних закупівель зʼявляється незалежний арбітр, який обʼєктивно досліджує докази по справі та виносить справедливе рішення.

 
Проте, на практиці часто зустрічаються такі випадки, коли скаргу подали на одну із сторін у публічних закупівлях, але при цьому інший учасник тендеру заперечує наявність порушень законодавства з його боку та бажає надати пояснення ситуації, що трапилась. В такому випадку він пише відповідь на скаргу до АМКУ. Юристи адвокатського бюро “Приходько та партнери” допоможуть вам правильно написати всі необхідні документи для оскарження скарги до АМКУ.

Як юридично грамотно написати відповідь на скаргу до АМКУ?

Правильність написання відповіді на скаргу до АМКУ складається із таких етапів:

  • Юридичний аналіз скарги. Для початку потрібно детально ознайомитись із змістом вимог, які зазначає учасник-скаржник у поданій скарзі, проаналізувати чи було дотримано законодавство у сфері публічних закупівель та загалом оцінити можливі шанси на прийняття позитивного рішення по справі;
  • Обґрунтування викладених обставин. Після того як був проведений попередній аналіз скарги, учаснику публічних закупівель потрібно змістовно обґрунтовувати власну позицію по справі, а також вказати, що в його діях відсутні порушення чинних НПА в сфері публічних закупівель;
  • Збирання доказової бази. На цьому етапі необхідно долучити всі наявні докази по справі, які доводять законність вчинюваних дій у сфері публічних закупівель та спростовують доводи учасника-скаржника. Зазвичай доказову базу формують у вигляді додатків до відповіді на скаргу, які потрібно буде обовʼязково завантажити в електронну систему публічних закупівель;
  • Аналіз практики АМКУ. Під час відстоювання власної позиції варто обов’язково промоніторити практику рішень Колегії з оскаржуваного у вашій процедурі закупівлі питання. Виявивши позиції Колегії, ви зможете сформулювати вагомі та доцільні відповіді. Крім того, посилатись варто не тільки на рішення органу оскарження, але й на вироки суду, висновки ДАСУ, нормативно-правові акти, що підтверджують вашу позицію.
  • Відправка відповіді на скаргу до АМКУ. На цьому етапі, потрібно всі зібрані документи надіслати до АМКУ через електронну систему закупівель з обов’язковим накладенням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

 

Важливо! Матеріали, які суб’єкт оскарження або замовник вважають необхідними долучити до розгляду скарги, повинні бути подані через електронну систему закупівель не пізніше ніж за три робочі дні до дати розгляду скарги постійно діючою адміністративною колегією (колегіями) АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Якщо вам необхідно написати відповідь на скаргу до АМКУ, проте ви не знаєте всіх юридичних тонкощів виконання необхідного документу, то в такому випадку звертайтесь до адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Команда наших юристів володіє багаторічним та практичним досвідом роботи у різних галузях права, що гарантує вам якісне виконання будь-яких документів у сфері публічних закупівель. Крім цього, ми завжди працюємо на результат для наших клієнтів. Для розрахунку ціни на написання відповіді на скаргу до АМКУ заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви цікавитесь процедурою проведення тендерів в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви шукаєте спеціаліста з юридичного супроводу тендерів?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна допомога юриста для написання відповіді на скаргу до АМКУ?

Так
Ні
E-mail
gafter@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на супроводженні тендерів, захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація