«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат за кордоном. Міжнародний адвокат

Міжнародний адвокат (адвокат за кордоном) – юрист, який надає якісну професійну допомогу в судових справах за межами України. Найчастіше це судові процеси, пов’язані з питаннями та суперечками інтернаціональних цивільних відносин, криміналу або міжнародного бізнесу. Міжнародний адвокат має ґрунтовні пізнання в області цивільних та кримінальних процесів, міжнародного права та арбітражу. Представництво інтересів клієнтів на міжнародному ринку – один із напрямків діяльності юристів «PRIKHODKO & PARTNERS».

Напрямки діяльності міжнародного адвоката

Загальновизнані правові міжнародні норми складаються з принципів, які знаходять своє відображення в усьому цивілізованому світі. Вони необхідні та обов’язкові для виконання. В основі світового законодавства міститься непорушне правило: дотримання всіх міжнародних договорів, конвенцій, прав людини.

Міжнародний адвокат зможе Вам допомогти відстояти власні інтереси в міжнародному масштабі, за кордоном. Юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» мають широку сферу компетенції і великий досвід роботи за кордоном.

Ми допоможемо Вам вирішити навіть найскладніші питання. Наш адвокат готовий швидко виїхати в необхідну Вам країну для вирішення Ваших юридичних проблем.

Серед основних послуг, які надають юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» за кордоном:

 • Консультування з питань екстрадиції – форми міжнародної співпраці держав для спільної боротьби зі злочинністю.
 • Подання скарг до Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ).
 • Легалізація винесених судових рішень за межами України.
 • Супровід у стягненні заборгованості з юридичних та фізичних осіб в інших державах.
 • Вирішення спорів, які пов’язані з веденням бізнесу та іншої зовнішньоекономічної діяльності (зокрема, представництво в Міжнародному комерційному арбітражі).

Без сумнівів, ефективна економічна діяльність на міжнародній арені неможлива без супроводу досвідчених адвокатів, які мають практичний досвід участі у закордонних судових процесах. Це обґрунтовується тим, що інколи, в процесі співробітництва можуть виникати розбіжності і суперечки між іноземними партнерами. Міжнародні адвокати нашої юридичної компанії допоможуть безболісно їх вирішити.

Ми захистимо Ваші права в рамках оформлення скарг до судових установ найвищих інстанцій, зокрема, в судах за кордоном. Міжнародні адвокати «PRIKHODKO & PARTNERS» мають багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в міжнародних арбітражах та судах.

Наші адвокати ретельно проаналізують всі сторони спірної ситуації, сформують надійну доказову базу, оцінять перспективи найбільш вигідного для Вас вирішення ситуації.

Запорука нашого успіху, це:

 • Націленість на кінцевий результат.
 • Створення надійної стратегії захисту.
 • Розуміння потреб клієнта.
 • Індивідуальний підхід.
 • Конфіденційність.
 • Високий професіоналізм.

Таким чином, єдиний важливий крок, який Вам варто зробити – записатися на консультацію до фахівців «PRIKHODKO & PARTNERS». Всі необхідні контакти Ви знайдете на сторінках нашого сайту або залиште заявку у формі нижче для розрахунку ціни допомоги адвоката за кордоном. Ми гарантуємо надання висококваліфікованої допомоги!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам необхіден адвокат за кордоном?

Так
Ні

2 питання

На Вас відкрили кримінальне провадження?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація