Адвокат з порушень умов карантину

"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Адвокат з порушень умов карантину

Карантинні обмеження неабияк вплинули на повсякденне життя як фізичних осіб так і суб’єктів господарювання. Особливо відчули на собі наслідки карантинних заходів суб’єкти господарювання у зв’язку з обмеженнями їхньої діяльності, деякі галузі опинились майже на межі зникнення.

Досить багато підприємців отримали від працівників правоохоронних органів протоколи про адміністративні правопорушення, за якими після винесення відповідної постанови судом і визнання їх винними у скоєнні адміністративного правопорушення вони будуть забов’язані сплатити чималі штрафи, навіть якщо фактично жодних порушень з їхньої сторони не відбувалось.

АДВОКАТИ З ПОРУШЕНЬ УМОВ КАРАНТИНУ ДАЮТЬ НАСТУПНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОСКАРЖЕННЯ ПРОТОКОЛУ ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ У ГАЛУЗІ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Не завжди під час складання протоколів про адміністративні правопорушення, у нашому випадку за ознаками частини 1 статті 44.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення законодавства дійсно мало місце бути, окрім того такі протоколи здебільшого складаються по відношенню до осіб, що взагалі не є суб’єктами господарювання і є найманами працівниками на відповідному підприємстві.

Разом із цим, у подібних ситуаціях слід звертати увагу на оформлення самих протоколів про адміністративні правопорушення, а саме їх відповідність статті 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, де визначено, що протокол про адміністративне правопорушення має містити прізвища, адреси свідків. У цей же час, стаття 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначає, що доказами у справі є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність особи у його вчиненні.

На практиці більшість протоколів складених за ознаками частини 1 статті 44.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення не містять ані показань свідків, ані будь-яких доказів, що можуть підтвердити факт скоєння правопорушення, ані інформації стосовно залучених третіх осіб у якості понятих.

ПОСЛІДОВНІСТЬ ДІЙ ТА ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОТРІБНІ ДЛЯ ЮРИДИЧНОГО ЗАХИСТУ У ДАНІЙ ГАЛУЗІ

Отже, що робити у випадку, коли до Вас у заклад (наприклад, заклад харчування), який працює на доставку або виніс прибули службові особи Національної поліції і склали протокол про адміністративне правопорушення за ознаками статті 44.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення скажімо, по відношенню до адміністратора, який працює у Вашому закладі.

Після ознайомлення з матеріалами справи, що передаються до суду на розгляд, необхідно провести правовий аналіз обставин, що містяться у протоколі про адміністративне правопорушення, визначити наскільки такий протокол відповідає нормам чинного законодавства, проаналізувати докази на яких будується звинувачення у скоєнні адміністративного правопорушення та показання свідків (якщо звісно такі матимуть місце бути), особливу увагу слід приділити статусу особи по відношенню до якої було складено протокол про адміністративне правопорушення, а саме чи є дана особа суб’єктом господарювання, оскільки п.1 ч.3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.12.2020 року № 1236 визначає, що приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на виніс – заборонено.

Є досить поширеним коли правоохоронці роботу закладів харчування на виніс або доставку їжі кваліфікують, як повноцінне приймання відвідувачів, звідси і абсурдні протоколи про адміністративні правопорушення…

Далі необхідно підготувати та подати процесуальні документи, з метою недопущення винесення постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.

При підготовці до розгляду справи по суті, особі, що має намір оскаржити незаконну постанову про адміністративне правопорушення необхідно пам’ятати про свої права, що передбачені статтею 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки досить часто права осіб порушуються і на самій стадії розгляду справи.

Також не слід забувати і про статтю 73 Кодексу адміністративного судочинства, що належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування.

Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.

Отже, варто завжди пам’ятати про свої права і бути готовим їх захистити, оскільки вони можуть бути порушені навіть представниками правоохоронних органів. Проте, якщо Ви хочете відсторонити себе від зайвих клопот, радимо щоб Вам допоміг кваліфікований адвокат з порушень умов карантину.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

По відношенню до Вас склали протокол про адміністративне правопорушення за порушення умов карантину?

Так
Ні

2 питання

Вам загрожує стягнення у розмірі більше ніж 17 000,00 (сімнадцяти тисяч) гривень?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

ТОП юристи, що займаються такими справами в Україні

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

Зв’язатися

Зал Дмитро Олександрович

Юрист

Зв’язатися

Гафтер Давід Якович

Юрист

Зв’язатися
Як замовити послугу? Як ми працюємо?

Якщо вам потрібно оскаржити штраф по КУпАП, вам потрібний захист адвоката внаслідок приниження честі, гідності та ділової репутації, або подати до суду на сусіда після залиття квартири – залишайте заявку на сайті або телефонуйте за вказаними номерами телефону, і ми вирішимо будь-яке ваше питання.

  • Заявка
  • Дзвінок юриста
    і визначення задач
  • Договір і оплата
  • Консультація,
    аналіз справи, робота спеціаліста
Яка ціна на консультацію та супровід адвоката?
Ціни на послуги з категорії "Послуги адвоката":
Найменування послугиЦіна, грнТерміни
АВТОАДВОКАТ ЗІ СТ. 130 КУпАП від 16000 грн від 2 місяців
Оскарження постанови суду по ст. 130 КУпАП від 20000 грн від 2 місяців
Повернення прав після 130 КУпАП від 4000 грн одразу
АДВОКАТ ПО 124 СТАТТІ КУПАП від 10000 грн від 2 місяців
Відшкодування шкоди внаслідок ДТП від 20000 грн від 2 місяців
Повернення прав після ДТП від 3500 грн від 4 місяців
Виплата страхового відшкодування при ДТП від 12000 грн до 6 місяців
Повернення прав після ДТП від 3500 грн одразу
Захист честі, гідності та ділової репутації від 15000 грн до 2 місяців
Скасування штрафу по 164 ст. КУпАП від 16000 грн до 3 місяців

Вам також може знадобитися:

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація