«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Реструктуризація заборгованості за іпотечним кредитом в іноземній валюті

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Реструктуризація іпотечних кредитів дедалі більше цікавить позичальників, які в силу фінансових труднощів опинились в становищі, що не дозволяє їм виплатити кредит, взятий на купівлю житла або забезпечений заставою майна, в повному обсязі. Особливо у разі, якщо це майно є єдиним житлом боржника та його сім’ї, що ставить під ризик вільне проживання в ньому через можливість конфіскації або реалізації для погашення боргу перед банком.

Процедура реструктуризації передбачена Кодексом України з процедур банкрутства, який набрав чинності у 2019 році. Вона дозволяє боржнику в рамках судового провадження відновити свою платоспроможність шляхом погодження з кредитором суми часткового погашення кредиту, з гарантією збереження за боржником житла, забезпеченого заставою. Залишок заборгованості, який не включений до загальної суми реструктуризації в результаті визнається за рішенням суду прощеним.

 

Для цього боржнику необхідно звернутись до господарського суду з заявою про неплатоспроможність, додавши до неї проєкт плану реструктуризації.

В проєкті плану вказуються:

  • Обставини, які призвели до неплатоспроможності
  • Вимоги кредиторів з сумами боргів
  • Сума доходу боржника станом на складення плану та дохід, який боржник розраховує отримати в процесі реструктуризації
  • Сума, яка щомісяця буде залишатись на потреби боржника
  • Сума, яка щомісяця буде виділятись на погашення вимог кредиторів

У разі дотримання всіх законних вимог, суддя у підготовчому засіданні відкриває провадження у справі і розпочинає процедуру. Вимоги кредитора, які виникли з кредиту в іноземній валюті, визначаються в національній валюті за курсом, встановленим Національним банком України на дату відкриття провадження у справі.

У процедурі реструктуризації за споживчими кредитами, забезпеченими іпотекою призначається керуючий реструктуризацією, який в якості посередника протягом 120 днів погоджує з кредитором план реструктуризації, який дозволить боржнику в подальшому відновити свою платоспроможність протягом певного строку. За валютними кредитами, які були отримані на купівлю єдиного житла, процедура реструктуризації відбувається без участі такого керуючого, план затверджується судом та підтримується забезпеченим кредитором в межах заявлених вимог. Порядок та умови плану можуть змінюватись боржником та кредитором за згодою сторін. Після затвердження плану, боржник переходить до його виконання.

 

Термін реструктуризації за законом становить до 5 років за споживчими кредитами і 10 років за кредитами, оформленими на купівлю житла. Прощення залишку заборгованості відбувається після погашення суми, встановленої планом.

Якщо Ви маєте заборгованість за іпотечним кредитом, але станом на сьогодні в силу недостатності доходу не маєте змоги її сплатити, тоді процедура реструктуризації саме для Вас. Залишайте заявку на нашому сайті, юристи «Приходько та Партнери» нададуть Вам кваліфіковану консультацію та супровід у даній справі.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам необхідно провести реструктуризацію заборгованості за іпотечним кредитом в іноземній валюті?

Так
Ні

2 питання

Термін прострочення за іпотекою більше 2х місяців?

Так
Ні

3 питання

Кредит був оформлений на купівлю єдиного житла?

Так
Ні

4 питання

На Ваше майно накладений арешт?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація