«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В РУМУНІЇ

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В РУМУНІЇ

Відкрити банківський рахунок для фізичної особи або юридичної особи (компанії) займає в середньому один день, при цьому рахунок можна відкрити в будь-якій валюті.

Для відкриття рахунку в Румунії потрібно:

 • Особисто бути присутнім усім засновникам або керівнику компанії;
 • мати паспорта всіх засновників або паспорт керівника;
 • оригінал та копія реєстраційних документів.

Під час відкриття необхідна особиста присутність (для фіз. особи).  В подальшому можна розпоряджатись рахунком по дорученню.

 

Як відкрити банківський рахунок в Румунії українським біженцям?

Банки Східної Європи лідирують за лояльністю та толерантністю до українських біженців. І румунські, зокрема, серед них одні з найпривабливіших.

Banc Post S. A. – пропонує банківські послуги, спрямовані на обслуговування приватних осіб і малого й середнього бізнесу. Банк діє більше 25 років. За цей час зміг проявити себе як стійке фінансове установа, здатна функціонувати в умовах кризи.

BCR – Banca Comerciala Romana – послуги банку включають можливість відкриття особистого рахунку нерезидентом в будь-якій валюті, що діє на території ЄС. Фінансова організація пропонує послуги по кредитуванню місцевого населення та малого бізнесу. Крім того, серед громадян Румунії BCR популярний як банк з максимальними процентними ставками на депозит в порівнянні з іншими місцевими установами.

Vanguard Securities – відрізняється вкрай високою швидкістю обробки заявок і операцій. Для відкриття рахунку необхідна особиста присутність в представництві банку, а для управління власним банківським аккаунтом надаються послуги інтернет-банкінгу.

Banca Transilvania – обслуговує велику кількість інвестиційних фондів, в тому числі і в Росії. Банк відрізняється повним спектром послуг при обслуговуванні депозитних і ощадних рахунків. Для зручності клієнтів надає сервіс віддаленого управління банківським аккаунтом за допомогою інтернет-банкінгу.

Raiffeisen Bank – одна з найбільших фінансових організацій в Європі. Має у своєму розпорядженні філіями та представництвами практично в кожній європейській країні. Банк характеризується як установа з підвищеною системою конфіденційності та безпеки. Для реєстрації в обов’язковому порядку знадобиться особиста зустріч з менеджером.

Переваги відкриття банківського рахунку в Румунії

 • Наявність банківського рахунку в румунській фінансовій установі дозволяє його власнику займатися фінансовими операціями не тільки в Румунії, але і на решті території Європейського Союзу.
 • Різноманітність спеціалізацій банківських установ Румунії. Сьогодні на території цієї країни функціонують як багатопрофільні фінансові установи, що надають послуги різним сегментам бізнесу, так і вузькопрофільні організації, які обслуговують компанії, діяльність яких пов’язана з конкретною галуззю (наприклад, машинобудування, судноплавство, металообробна промисловість тощо).
 • Якість обслуговування у румунських банках щороку зростає. Сьогодні клієнти румунських банків можуть скористатися повним переліком фінансових послуг, необхідних для ефективного ведення підприємницької діяльності.
 • Румунські банки забезпечують вкладам клієнтів, приватним та корпоративним рахункам високий ступінь захисту (що модернізується щорічно).
 • Уряд Румунії розробив пакет законопроектів, який суттєво спрощує процедуру реєстрації банківського рахунку як для резидентів, так і для нерезидентів.

 

Відкриття рахунку в румунському банку дає можливість

 • Безпечно зберігати Ваші кошти в європейському банку
 • Отримання заробітної платні для працевлаштованих осіб в Румунії
 • Розрахунок в безготівковій формі за послуги та товари
 • Поповнення банківських карток нерезидента
 • Без обмежень користуватись банківською картою
 • Отримувати кошти на власну банківську карту в Румунії
 • Використання інтернет-банкінгу

Щоб відкрити рахунок у румунському банку, необхідно особисто прийти до відділення банку та надати необхідні документи.

Які документи необхідні для відкриття рахунку у банках Румунії для юридичних осіб

Як правило, при запиті про відкриття банківського рахунку для юридичної особи слід підготувати:

 • Копії паспортів / посвідчень особи адміністраторів (директорів) та акціонерів;
 • Статут компанії;
 • Копію свідоцтва про реєстрацію, видану Румунським торговим реєстром;
 • Витяг з торгового реєстру (не старше 7 днів) та зразки підписів.

У разі коли акціонером румунської компанії є інша юридична особа, банки зазвичай вимагають рішення акціонерів про створення румунської компанії.

 

Які документи необхідні для відкриття рахунку у банках Румунії для фізичних осіб

 • Документ, що засвідчує особу (закордонний паспорт, ID-карта)
 • Документ про реєстрацію місця проживання
 • Дозвіл на легальне перебування в країні

Додатково можуть знадобитися:

 • Довідка про доходи
 • Витяг з фінансових установ, послугами яких клієнт користувався раніше
 • Кредитна історія, що підтверджує сумлінне виконання клієнтом зобов’язань перед кредиторами.

Допомога у відкриті банківського рахунку в Румунії включає консультування юриста з питань наявності належних документів для відкриття рахунку, умови відкриття рахунку, тарифікація банку, супровід в банк, допомогу у заповненні банківських документів, та інші послуги в банківській сфері.

Відкриття та обслуговування рахунку в румунському банкуце один з основних напрямків діяльності наших юристів та економістів. Запишіться на консультацію та самі переконайтесь в професійності.

Важливо! На сайтах багатьох банків є гарячі лінії по яких можна зателефонувати і дізнатись усю інформацію самостійно, але Ви можете наткнутись на проблему нерозуміння румунської мови або банківської термінології на румунській мові. Саме тому рекомендуємо записатись на консультацію до юристів ЮК «Приходько та партнери» перед зверненням до банків.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Румунії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фізичної особи?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для юридичної особи?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація