"We will protect the integrity of your honor, dignity, business reputation and intellectual property."

An Iryna

Head of Commercial and Civil Law Practice

He specializes in protecting the business reputation of legal entities, honor and dignity of individuals, protecting intellectual property, disputes with insurance companies, legal support for the activities of public organizations.

Contact now

A letter of claim about non-fulfillment of the terms of the contract

An Iryna
Head of Commercial and Civil Law Practice

He specializes in protecting the business reputation of legal entities, honor and dignity of individuals, protecting intellectual property, disputes with insurance companies, legal support for the activities of public organizations.

Contact now

Бізнес поєднує багато сфер та сегментів ринку, де щодня доводиться взаємодіяти з різними контрагентами. Далеко не завжди можна побачити чи спрогнозувати те, що потенційний партнер є недобросовісним, адже на початку співпраці усі намагаються справити відмінне враження про себе. Але якщо сталося так, що умови договору порушуються, варто звернутися до юристів, які допоможуть вам відстояти свої права та інтереси. Вони працюють у команді адвокатського бюро «Приходько та партнери». Тож пропонуємо більш детально ознайомитися з цією проблематикою та тим, чим може бути корисною наша юридична компанія, допомагаючи в таких запитах.

Формалізація комунікації – запорука до вирішення ситуації

Цілком імовірно, що в подальшому вам доведеться відстоювати свої інтереси через суд. Тож аби мати для того доказову базу, варто заручитися доказами того, що ви були зацікавлені у вирішенні ситуації в досудовому порядку та докладали до цього спроби. Тому ми рекомендуємо для початку формалізувати взаємодію з контрагентом та допомагаємо це зробити. Практична площина реалізації цієї поради лежить через листи чи листи-претензії.

Коли пишеться лист-претензія, важливо обґрунтувати вимоги з посиланням на те, яким саме договірним умовам вони відповідають. Також необхідно добре подбати, щоб надісланий лист був відправлений відповідно до актуальних офіційних вимог.

 

Що має бути зазначено у листі?

Вище було згадано, що в деяких випадках доводиться відстоювати інтереси через суд, однак у багатьох ситуаціях саме грамотне досудове регулювання дає можливість уникнути цього етапу та вирішити все на рівні домовленостей і виконання зобов’язань без потреби судитися. Можливість такої форми взаємодії має бути використана у повній мірі, тож слід довірити її тим, хто вміє діяти професійно та грамотно. Такі фахівці працюють саме у нашій команді. «Приходько та партнери» – це колектив людей, котрі люблять свою справу, не зупиняються на півдорозі та завжди працюють на той результат, який потрібен клієнтам.

Коли ми пишемо лист-претензію, то будуємо його структуру та формуємо зміст не лише грамотно, а й переконливо. Ми пояснюємо контрагенту усі потенційні негативні наслідки, пов’язані з судовим процесом, а також орієнтуємо в тому, якою є його бажана поведінка в правовому полі, аби ситуація була вирішена більш конструктивним чином.

Як показує наша тривала практика роботи, цей шлях забезпечує високу ймовірність зміни стратегії поведінки контрагента. У таких випадках не доводиться проходити через етап судового розгляду, що значно спрощує життя.

 

Суть листа-претензії – стати останнім переконливим попередженням перед зверненням до суду. Тож саме відповідь на претензію в значній мірі визначає, як далі рухатиметься взаємодія між контрагентами.

Підсумовуючи…

Юридична компанія «Приходько та партнери» дбає про те, аби клієнтські інтереси були захищені та відстояні належним чином. Тож звертайтеся – і ми застосуємо свої знання максимально релевантно, аби допомогти вам у вирішенні вашої ситуації стосовно невиконання контрагентом договірних зобов’язань. Ми завжди вболіваємо за своїх клієнтів та діємо так, аби результат нашої співпраці задовольняв.

Calculate the cost of services

1 question

У Вас є контрагенти, що не виконують умови договору?

Yes
No

2 question

Ви вже звертались до них з претензією?

Yes
No

3 question

Вам потрібен юридичний супровід, щоб скласти лист-претензію?

Yes
No
20%
discount
If we do not
call back
during the day
Consultation
Home
Leave a request for legal assistance right now:
The best lawyers
Fair price
We work quickly
Online / offline consultation