Presentation of the VAT payer data table

Presentation of the VAT payer data table

Таблиця даних платника ПДВ є дією додатковою інформацією, котру подає платник податку, аби убезпечити себе від блокування накладних чи розблокувати накладну, реєстрація якої вже призупинена. Платнику податків часто буває складно самотужки розібратися з тим, як заповнити та подати таблицю. Тож тут буде доречною допомога юристів, котрі спеціалізуються на податковому праві, регулярно працюючи з такими клієнтськими запитами та відслідковуючи на практиці усі актуальні зміни законодавства. Саме такі експерти працюють в адвокатському бюро «Приходько та партнери».

Яка інформація міститься в таблиці даних платника ПДВ: зразок

Щодо інформації у таблиці даних платника ПДВ, то в ній має бути зазначене наступне:

  • види господарської діяльності, котрі здійснює платник ПДВ;
  • перелік вхідних, а також вихідних кодів товарів та послуг, котрі пов’язані з цими видами діяльності;
  • особливості бізнесу платника ПДВ, а також – його матеріально-технічної бази, що вказує на реальність здійснюваних ним господарських операцій.

 

Вище описана загальна структура таблиці. Що стосується зразків, то численні приклади, котрі можна зустріти в мережі, не відображають у собі специфіку діяльності конкретного підприємства. Тож, аби таблиця була заповнена правильно, варто заручитися підтримкою фахівців, які внесуть до неї дані відповідно до специфіки вашого бізнесу.

Саме в такому випадку вона працюватиме на вас та допоможе запобігти блокуванню податкових накладних за такими причинами, як:

  • Товарний «пересорт». Тут йдеться про перевищення постачання певної групи товару над його обчисленим залишком.
  • Відсутність як такої послуги, про котру зазначено, що вона надається на постійній основі. Це стосується невідповідності кодів послуг та вході та на виході.
  • Зміна номенклатури товарів чи послуг на отримувача, котрий теж є платником ПДВ.

Якщо в таблиці даних платника ПДВ вказані коди товарів та послуг як таких, котрі постачаються на постійній основі, блокування за згаданими критеріями можна уникнути.

Реєстрація таблиці даних платника податку на додану вартість

Коли йдеться про реєстрацію таблиці даних платника ПДВ, законодавець не визначає термінів, у які це варто зробити. Однак у випадку, якщо ваша податкова накладна заблокована, це варто робити якомога швидше. Потрібно заповнити та подати таку таблицю протягом 10 робочих днів з моменту блокування накладної. Як бачите, цей термін є достатньо стислим. Тож, щоб усе пройшло максимально ефективно, зверніться до юристів, як тільки дізналися про блокування ПН. Це дасть нагоду якісно та без поспіху заповнити таблицю, аби вона могла працювати на вас та була одним з тих факторів, котрий вплине на розв’язання проблеми.
Щодо форми подання таблиці, вона є електронною. Заповнити та подати відповідні дані потрібно через Електронний кабінет платника податків.

Ціна подання таблиці даних платника ПДВ

Стосовно вартості подання таблиці даних платника ПДВ, то ціна послуг юриста з податкового права залежить від того, якими є індивідуальні особливості та галузева специфіка бізнесу, котрий до нього звертається. Кількість даних, їх об’єм та рівень складності заповнення таблиці впливає на кінцеву ціну послуги. Саме це є запорукою справедливості й прозорості ціноутворення, де вартість послуг фахівця прораховується у відповідності до складності роботи та кількості затрачених зусиль.

Разом з тим, подання таблиці даних платника ПДВ є гарною інвестицією в спокійну та безперебійну роботу вашого бізнесу, аби зменшити ризик блокування податкових накладних. Або ж – кроком до вирішення проблеми, якщо накладна заблокована.

Коли такі накладні блокуються, вартість юридичного втручання є вищою, оскільки потрібно подавати пояснення чи скаргу до ДПС, а у випадку, якщо податківці відмовляють у її задоволенні – звертатися до суду. Тож якщо ви маєте нагоду діяти превентивно, аби запобігти подібним проблемам, варто скористатися цією можливістю.

Ви можете залишити заявку для зворотного зв’язку, а ми зв’яжемося з вами та прорахуємо вартість подання таблиці даних платника ПДВ. Звертайтеся! Фахівці адвокатського бюро «Приходько та партнери» знають, як ефективно допомогти своїм клієнтам.

Calculate the cost of services

1 question

Вам вже відмовила податкова у розблокуванні податкових накладних?

Yes
No

2 question

Ваша компанія віднесена до переліку ризикових платників податків?

Yes
No

3 question

Обіг підприємства на місяць більше 1 млн грн?

Yes
No

4 question

На обліку Ви перебуваєте в Києві, Київській області?

Yes
No
How helpful was the article? Rate:

5

Count of grades:

12

20%
discount
If we do not
call back
during the day
Consultation
Law Company
Leave a request for legal assistance right now:
The best lawyers
Fair price
We work quickly
Online / offline consultation