Фото: Купівля нерухомості з торгів Open Market (СЕТАМ)

«Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтесь»

Колесніченко Олександр Сергійович

Керівник практики нерухомості та будівництва

E-mail
kolesnichenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-41

Спеціаліст у сфері будівництва та нерухомості, інженер-будівельник, спеціалізується на земельному праві, веденні переговорів, а також вирішенні спорів у досудовому порядку.

Зв'язатися зараз

Купівля нерухомості з торгів Open Market (СЕТАМ)

Час прочитання: 3 хв.

Купівля нерухомості за привабливими цінами можлива не тільки звичними традиційними способами. Наприклад, популярністю користується система  Open Market (СЕТАМ). Ця платформа для торгів – ефективний та простий засіб придбання нерухомості через Інтернет. Ці торги успішно функціонують з 2014 року. В цій статті наші фахівці – спеціалісти Приходько та Партнери розкажуть, як вигідно і без труднощів купити нерухомість з торгів Open Market.

Особливості платформи Open Market (СЕТАМ)

Для початку зазначимо, що СЕТАМ – єдина уповноважена система в нашій державі, яка займається конфіскованим та арештованим майном. В більшості випадків це майно вилучається під час примусового виконання рішень державних/приватних виконавців. Тобто, через Open Market можна здійснити купівлю рухомості за вигідними цінами. 

Інтерес до такого виду нерухомості пояснюється тим, що його вартість суттєво нижче, ніж ринкова. Наприклад, якщо аукціон не відбувся, оціночна вартість нерухомості зменшується на 30%. Однак, варто знати про ризики, які супроводжують купівлю об’єктів нерухомості на Open Market.

Ризики, пов’язані з купівлею нерухомості на СЕТАМ

Купівля рухомості в цілому, зокрема на платформі Open Market може бути ризикованою у наступних випадках:

  • Власників об’єкта нерухомості не було виселено 

Важливо пам’ятати про те, що навіть в ситуаціях, коли нерухомість знаходиться під арештом, його власники все одно можуть проживати в ньому.  Після купівлі такої нерухомості новий власник має звернутись до проживаючих в квартирі з вимогою про добровільне виселення. Термін, який дається для цього – 30 днів. Якщо добровільно жильці не покинули квартиру, новий власник має звернутися до суду. Саме суд виносить рішення щодо зняття з реєстрації старих власників та примусового виселення. Звичайно, такі випадки поодинокі, однак, все-таки, подібні ризики варто враховувати.

  • Наявність виконавчих проваджень щодо об’єкта нерухомості 

В більшості випадків боржники затягують процес звернення стягнень на майно. Судовий метод – найбільш популярний варіант оскарження рішень суду, дій/бездіяльності державного чи приватного виконавця. 

Саме тому рекомендовано детально ознайомитись з наявними вимогами боржника. 

В такому випадку доцільно звернутись за допомогою до професійних юристів. Наші фахівці оцінять, наскільки доцільно брати участь в аукціоні. Часто у вимог боржника відсутнє обґрунтування. Отже, вони ніяк не вплинуть на результати торгів. Однак, для уникнення тривалих судових процесів краще підстрахувати себе. 

  • Заборони та арешти 

Іноді проблеми можуть виникнути з арештами, які були накладені судом в межах кримінальних справ. Новий власник має їх самостійно зняти в судовому порядку. Тривалість цього процесу залежить від складності ситуації.

Допомога професійних юристів в купівлі нерухомості на Open Market

Якщо Ви вирішили купити нерухомість через торги на Open Market, Вам обов’язково треба заручитись підтримкою професійних юристів. Фахівці Приходько та Партнери детально проаналізують доцільність купівлі нерухомості та нададуть рекомендації, які допоможуть Вам уникнути багатьох проблем. Ми маємо багаторічний досвід участі в торгах та здійснюємо повний юридичний супровід купівлі нерухомості без проблем та обтяжень. Запорука нашого успіху – індивідуальний підхід до кожної конкретної справи. Ми допоможемо Вам досягнути бажаного результату! 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг супроводу купівлі нерухомості на торгах Open Market (СЕТАМ) заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики нерухомості та будівництва

E-mail
kolesnichenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-41

Спеціаліст у сфері будівництва та нерухомості, інженер-будівельник, спеціалізується на земельному праві, веденні переговорів, а також вирішенні спорів у досудовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація