Купівля квартири у забудовника – супровід юриста

«Ми зробимо для Вас міцний юридичний фундамент!»

Овсянко Ангеліна Володимирівна
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

Купівля квартири у забудовника – супровід юриста

Час прочитання: 3 хв.

В Україні традиційно найбільш популярною сферою для інвестування являється нерухомість. Наприклад, купівля квартири у забудовника – це завжди достатньо ліквідний актив, який постійно зростає у вартості. При цьому немає ніякого секрету в тому, що майже всі угоди купівлі-продажу об’єктів нерухомості супроводжуються суттєвими ризиками. Тому дуже важливо одразу оцінити всі ризики від придбання нерухомості. Особливо, якщо ви плануєте купівлю квартири від забудовника. Краще одразу заручитись допомогою професійних юристів. Супровід угод з нерухомістю – один із напрямків діяльності фахівців нашого юридичного бюро Приходько та Партнери.

Що потрібно враховувати при купівлі квартири у забудовника?

Під час купівлі житла на вторинному ринку перевірка історії власності – не проблема для професійного юриста. Що стосується купівлі квартири від забудовника, перше, чому ми приділяємо увагу – перевірці законності дій забудовника та девелопера. 

Незважаючи на повномасштабну війну, купівля квартир у новобудовах зберігає свою актуальність. Особливо популярна – купівля нерухомості, яка ще знаходиться на етапі будівництва. Це, з одного боку, достатньо вигідна інвестиція, однак, з іншого – дуже великий ризик втрати вкладених грошей через, наприклад, незаконність процесу будівництва.

Куди треба звертатися при купівлі квартири у забудовника?

Супровід юриста в процесі купівлі квартири у забудовника складається з наступних елементів:

  • Перевірка репутації забудовника 

Ми перевіримо, зокрема, наступну інформацію: наявність/відсутність судових зборів, кількість збудованих та введених в експлуатацію об’єктів нерухомості, відгуки про забудовника та девелопера та ін.

Купівля квартири у забудовника - супровід юриста - urb 0240

  • Аналіз договору

Наші юристи проаналізують договір купівлі-продажу щодо наявності в ньому певних ризиків.

При купівлі житлової площі у забудовника клієнту пропонують типову форму договору. В більшості випадків оформленням документа займається юрист компанії. При цьому його головне завдання – повне убезпечення інтересів забудовника,зокрема, захист від претензій покупця. Часто угодами передбачено тривалий термін інвестування, а тому, має враховуватися такий фактор, як інфляція. Завдяки професійному юридичному супроводу можна оцінити не тільки договір, а й саму компанію. На цьому етапі ще можливо виправити його зміст для досягнення бажаного результату – 100% захисту інтересів покупця.

  • Перевірка земельної ділянки 

Передусім, ми перевіримо, чи відповідає цільове призначення земельної ділянки будівництву зазначеного об’єкта нерухомості. 

  • Перевірка документів 

Юристи Приходько та Партнери перевірять наявність всього пакету дозвільної документації на об’єкт нерухомості. Особливу увагу ми приділяємо відповідності фактичних та технічних характеристик квартири зазначеним у наявній документації.

Купівля квартири у забудовника - супровід юриста - urb 9912 1 2

Окрім цього, за необхідності наші юристи здійснюють повний супровід переговорів із представниками компанії-забудовника для врегулювання наявних спірних питань.

Таким чином, перед купівлею квартири від забудовника обов’язково треба заручитись підтримкою професійних юристів. Ми маємо необхідну практику з аналізу всіх документів, які супроводжують купівлю нерухомості на первинному ринку. Наші юристи допоможуть Вам тверезо оцінити всі умови договору, пов’язані з придбанням нерухомості. 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг юриста із супроводу угод з нерухомістю заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація