E-mail
kravchenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права

Зв'язатися зараз

ПЕРЕВІРКА НЕРУХОМОГО МАЙНА В СУЧАСНИХ РЕАЛІЯХ

Діджиталізація вже не перший рік є одним із пріоритетів розвитку нашої держави. Паралельно із сервісом електронних цифрових послуг в форматі додатку і сайту «Дія» існують безліч додатків і можливостей для полегшення та пришвидшення роботи. Створені Лігал хаби здійснюють прогрес цифровізації, зокрема і в сфері юриспруденції. Не винятком є і сфера нерухомості.

Наша компанія досить часто стикається із питаннями перевірки особи, перевірки нерухомого майна. І часто це займає зайвий час і кошти. Але бувають випадки, коли потрібно здійснити перевірку особи чи об’єкта дуже швидко і без зайвих авторизацій за допомогою електронного цифрового підпису чи банкінгу. Тож розповімо про зручний та швидкий спосіб перевірки майна. Це додаток «Нерухомість», що можна завантажити як в App Store та і Google Play.

В даному додатку можна цілком безкоштовно та швидко отримати інформацію зробивши запит. Запит можна сформувати двох типів:

  • За ідентифікаційними даними (як юридичної так і фізичної особи);
  • Потрібно просто ввести ПІБ особи або її ідентифікаційний код (РНОКПП), назву юридичної особи або ко ЄДРПОУ;
  • За об’єктом нерухомості; потрібно ввести кадастровий номер або реєстраційний номер.

Для відділу нерухомості використання додатків, що економлять час є пріоритетним. Це пов’язано з тим, що дуже швидко ми отримуємо інформацію про перевіряючий об’єкт чи особу, та в один клік отримуємо детальну інформацію, яку ми можемо вже детально аналізувати. Крім того, по кожному об’єкту можна запустити моніторинг, що є надзвичайно важливим аспектом для супроводу діяльності постійних клієнтів. Такий механізм дозволяє вчасно виявляти випадки рейдерства чи шахрайства та реагувати на них.

Використання державних реєстрів дозволяє виявляти обтяження нерухомого майна, що є надзвичайно важливим при здійсненні супроводу операцій купівлі-продажу нерухомого майна. Це пов’язано з тим, що забудовники постійно прагнуть приховати проблеми від інвесторів. І не завжди проблеми із земельною ділянкою чи дозволами на будівництво вдається вирішити, зокрема корупційним шляхом. Однак наш відділ юристів по нерухомості знає всі тонкощі та нюанси роботи із забудовниками та нерухомим майном.

Досить важливим аспектом, що дають відстежити реєстри – це вся історія об’єкта, його власники, реєстраційні дії. Наші юристи відстежують ланцюжок переходу прав власності, їх підстав. Це дає можливість визначити реальні ризики для нового власника нерухомого майна, щоб уникнути ситуацій повернення об’єкта колишнім внаслідок визнання договору недійсним, нікчемним тощо.

Також звертаємо увагу на те, що отримання інформації є лише частиною роботу, оскільки лише її правильний аналіз професіоналами своєї справи дійсно матиме результат.

Звертайтеся до спеціалістів юридичної компанії «Приходько та партнери», ми знаємо як вирішити Ваші проблеми з нерухомим майном та врятувати й зберегти інвестиції.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація