«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В АВСТРІЇ

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В АВСТРІЇ

Маючи понад 700 банків в Австрії, банківська система країни відома як стабільне місце з низьким ризиком для зберігання ваших грошей. Крім того, правила ЄС захищають гроші на вашому банківському рахунку, якщо з якоїсь причини ваш банк збанкрутує. Це стосується як ощадних, так і поточних рахунків. Ваші гроші захищені до 100 000 євро або еквівалента в місцевій валюті. Цей ліміт діє на одну особу та на банк.

Види банківських рахунків в Австрії

 • Поточний рахунок

Girokonto (поточний рахунок) є найпопулярнішим видом банківського рахунку в Австрії. Він призначений для особистого користування та є частиною роздрібного банківського обслуговування. Поточні рахунки включають дебетову картку, яка дає вам доступ до банкоматів. Як правило, вони також мають овердрафт. Ви можете налаштувати постійне доручення або пряме дебетування, а також переказувати гроші як у країні, так і за кордон зі свого поточного рахунку. Ви також можете мати пов’язаний ощадний рахунок. Чеки доступні, однак в Австрії їх використовують все рідше.

 • Накопичувальний рахунок

Sparbuch (ощадний рахунок) — це надійний спосіб зберігання ваших грошей для короткострокових заощаджень. Він рідко навіть покриває інфляцію, але це хороший варіант, якщо ви хочете просто скинути гроші на чорний день.

 • Спільний рахунок

Цей тип банківського рахунку призначений для пар, і тому ви зазвичай отримуєте дві банківські картки для одного спільного рахунку. Ви також можете отримувати миттєві сповіщення про активність у вашому спільному обліковому записі. Відзначаючи всі ваші транзакції разом, це полегшить планування бюджету в довгостроковій перспективі.

 • Кредитна карта

Зазвичай Kreditkarte (кредитні картки) видають різні компанії, такі як Visa та Mastercard. Вони не покриваються звичайними комісіями банківського рахунку, тому вам, можливо, доведеться заплатити додатково. Кредитна картка має бути затверджена вашим банком, і більшість видадуть її лише попередньому клієнту.

Як відкрити рахунок в австрійському банку як емігрант

По-перше, щоб відкрити банківський рахунок в Австрії, вам необхідно мати під рукою наступні документи:

 • ваше підтвердження особи (наприклад, ваш паспорт)
 • підтвердження місця проживання (наприклад, форма реєстрації місця проживання або рахунки за комунальні послуги)
 • ваше підтвердження працевлаштування (наприклад, офіційний трудовий договір)

Якщо ви є громадянином ЄС/ЄЕЗ, ви побачите, що відкрити банківський рахунок в Австрії набагато простіше, ніж громадянам третіх країн. Деякі банки, наприклад Erste, дозволяють нерезидентам відкривати рахунки. Крім того, іноземці можуть керувати коштами в усіх валютах, отримувати останні курси обміну та здійснювати кредитні перекази в іноземній валюті. Однак для цього вам потрібно буде особисто прийти в банк.

Відкриття корпоративного банківського рахунку в Австрії, як правило, є простим процесом, який складається з кількох простих кроків. Деякі з питань, які заявник повинен мати на увазі:

 • вибрати банк: багато міжнародних банків мають філії в Австрії, і заявник може вибрати той, який має вигідний пакет, або той, який також пропонує послуги торгового рахунку.
 • підготуйте документи компанії: під час відкриття корпоративного банківського рахунку банк вимагатиме деякі документи компанії, такі як статут і, можливо, зразки підписів для директорів; це також стосується філій іноземних компаній.
 • мати документи, що посвідчують особу: також знадобляться документи, що посвідчують особу керівника компанії або законного представника.
 • оплата комісії: різні банки будуть мати різні комісії при відкритті банківського рахунку, а також за вибрані додаткові послуги та пакети.

Якщо ви вирішите подати заявку на банківський рахунок онлайн, вам потрібно буде підтвердити свою особу, надавши PostIdent. У зв’язку з цим існує чотири способи підтвердити вашу особу:

 • eID – для цієї опції ваша особиста інформація та ідентифікаційна картка надсилаються через Інтернет
 • Фотографія – ви надаєте фотографію та записуєте відео свого обличчя, щоб підтвердити свою особу
 • Відеочат – Ви вводите особисті дані та використовуєте веб-камеру, щоб зателефонувати агенту кол-центру Video-Ident. Вони сфотографують вас і підтвердять вашу особу.
 • Поштове відділення – Ви можете відвідати поштове відділення особисто, маючи свій персоналізований Postident, створений порталом Postident

Допомога у відкриті банківського рахунку в Австрії включає консультування юриста з питань наявності належних документів для відкриття рахунку, умови відкриття рахунку, тарифікації банку, супровід в банк, допомогу у заповненні банківських документів та інші послуги в банківській сфері.

Відкриття та обслуговування рахунку в австрійському банку – це один з основних напрямків діяльності наших юристів та економістів. Запишіться на консультацію та самі переконайтесь в професійності наших фахівців.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Австрії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фізичної особи?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для юридичної особи?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація