«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ОРЕНДА АДРЕСИ ДЛЯ ФІРМИ. ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС В ОАЕ

Наша компанія надає послуги як оренди просто юридичної адреси так і послуги віртуального офісу.

«Реальний офіс» – це коли у Вас є приміщення, в якому перебуває Ваша компанія, меблі, співробітники на постійній основі. В реальному офісі повинен хтось постійно перебувати, приймати кореспонденцію, зустрічати клієнтів, контролюючих органів і тд.

«Віртуальний офіс» – це послуга оренди адреси для реєстрації компанії, але разом з тим наш співробітник буде виконувати функції прийому і опрацювання листів, та віддалено інформувати Вас про їх суть. Віртуальні бізнес-адреси пропонують низку переваг у порівнянні з домашньою адресою для вашого бізнесу.

Професійний зовнішній вигляд

Віртуальні бізнес-адреси зазвичай розташовані у ділових районах, а не у житлових кварталах. У багатьох випадках адреса віртуального офісу на бланку вашої компанії та в інших ділових повідомленнях виглядає професійніше, ніж адреса проживання. Залежно від вашої галузі професійна присутність може бути ключовим інструментом для зміцнення довіри в очах потенційних клієнтів та підтримки довіри з існуючими клієнтами. Кожне місце, де клієнт або потенційний клієнт бачить вашу службову адресу, — це можливість для вас завоювати довіру та авторитет. Залежно від того, де ви живете, ви можете виявити, що використання віртуальної робочої адреси буде найкращим варіантом.

Конфіденційність

Навіть якщо ви ведете бізнес тільки в Інтернеті, ви зіткнетеся з кількома випадками, коли вашу адресу буде видно публіці. Наприклад, якщо у вас є інформаційний бюлетень електронною поштою, який розсилається вашим клієнтам, Закон про CAN-SPAM вимагає, щоб ви вказували свою фізичну поштову адресу в кожному бюлетені, що розсилається. Але крім цього, клієнти, як правило, довіряють компаніям з фізичною адресою більше, ніж тій, яка не вказує, де вона знаходиться.

Це означає, що якщо ви використовуєте свою домашню адресу як робочу адресу, ця інформація буде доступна всьому світу. І навіть якщо ви спробуєте обмежити місце, де ви вказуєте свою адресу, деякі юридичні звіти та документи, такі як контактна інформація зареєстрованого агента вашого LLC стануть надбанням громадськості. Для багатьох людей ця видимість може порушити деякі важливі питання конфіденційності. Якщо це проблема для вас, віртуальна службова адреса матиме велике значення для усунення таких проблем із конфіденційністю.

Приміщення для зустрічей

На додаток до надання вам робочої адреси , який ви можете використовувати для всього свого ділового листування, багато служб віртуальних робочих адрес також пропонують своїм клієнтам використання професійних приміщень для зустрічей, включаючи присутність секретаря на місці, щоб вітати ваших клієнтів. Можливість забронювати місце для зустрічі може бути включена на адресу вашого віртуального офісу або може бути додатковою функцією, яку можна використовувати за розумну плату. Якщо вам час від часу потрібно зустрічатися з клієнтами або клієнтами і ви волієте не проводити зустрічі у себе вдома, віртуальна бізнес-адреса, що пропонує конференц-зали, є більш економічним варіантом, ніж бронювання місця для зустрічей в іншому місці. І це забезпечує більш професійний варіант, ніж організація зустрічі з вашими клієнтами у місцевій кав’ярні.

Юридичні обмеження

Залежно від того, де ви живете, ви можете зіткнутися з низкою обмежень на ведення бізнесу з дому. Наприклад, обмеження щодо зонування можуть завадити вам легально вести домашній бізнес. Або, якщо ви орендуєте, у договорі оренди може бути пункт, який забороняє вести бізнес в орендованих приміщеннях.

Послуги:

 • Повне ведення поштової кореспонденції, отримання та відправлення листів
 • Мати реальну вуличну адресу в ОАЕ
 • смс або емейл інформування про надходження нової кореспонденції
 • зберігання документів в паперовому вигляді та сканування та зберігання в електронному вигляді
 • зберігати та утилізувати кореспонденцію в ОАЕ
 • можливість мати штатний офіс
 • оренда переговорних кімнат для зустрічей з клієнтами
 • підтримка професійних юристів, бухгалтерів та маркетологів

Віртуальний офіс ціна в ОАЕ

Ціна віртуального офісу або оренди юридичної адреси в ОАЕ залежить від ряду аспектів:

 • Місця знаходження офісу. Адреса в центрі міста зазвичай коштує більше, в той час як на окраїні або в сільській місцевості ціна може бути мінімальна.
 • Престиж офісного приміщення. У відомих бізнес центрах та бізнес центрах класу А зазвичай оренда юр адреси або віртуальний офіс коштує значно більше.
 • Масовість реєстрації компаній на одній адресі. Податкові та контролюючі органи зазвичай виявляють масові адреси, що негативно впливає на репутаційну складову і може мати прямі юридичні зауваження від податкових органів.
 • Кількість послуг, які надаються Вам в межах віртуального офісу. Від простої оренди юр адреси – мінімум до фактично зустрічі Ваших клієнтів нашим офіс менеджером, присутність на переговорах наших юристів та бухгалтерів і тд.
 • Строк на який Ви замовляєте послугу віртуального офісу або оренди адреси. Чим більший строк – тим менша ціна за один місяць. Працює правило оптового замовника.
 • Репутація людей, які Вам пропонують послуги віртуального офісу або оренди адреси для фірми. Наша команда гарантує високу професійність, конфіденційність та повний юридичний супровід усіх процесів.

Саме тому, ми рекомендуємо звернутись до фахівців ЮК Приходько та партнери, описати завдання та функції, які потрібні Вашому бізнесу і ми зможемо надати оптимальне рішення по оренді юр адреси та віртуальному офісу в ОАЕ.

Купити юридичну адресу в ОАЕ

Якщо Вас зацікавила інформація про переваги віртуального офісу, але виникли питання або Вам потрібна конкретна пропозиція по оренді адреси або віртуальному офісу в ОАЕ залиште Ваш контакт і наш юрист зателефонує Вам. Віртуальний офіс потрібно відрізняти від просто оренди адреси для фірми в ОАЕ.

Оренда юридичної адреси в ОАЕ

Кожен суб’єкт підприємницької діяльності повинен мати адресу за якою він здійснює свою діяльність

 • Наша компанія надає на вибір
 • Оренда юридичної адреси або віртуальний офіс в Абуд-Дабі
 • Оренда юридичної адреси або віртуальний офіс в Дубаях

Найбільшою популярністю користуються віртуальні офіси в Дубаях та Абу-Дабі, але є інші емірати і ми можемо допомогти знайти найкращий варіант для вас.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в ОАЕ?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна оренда юридичної адреси або віртуальний офіс в Абу-Дабі?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна оренда юридичної адреси або віртуальний офіс в Дубаях?

Так
Ні

5 питання

Вам потрібен бухгалтерський супровід бізнесу (фірми) в ОАЕ?

Так
Ні

6 питання

Вам потрібен юридичний супровід бізнесу (фірми)в ОАЕ?

Так
Ні

7 питання

Вам потрібен маркетинговий супровід бізнесу (фірми) в ОАЕ?

Так
Ні

8 питання

Вам потрібна логістика (транспортні послуги) бізнесу в ОАЕ?

Так
Ні

9 питання

Вам потрібен кредит для бізнесу в ОАЕ?

Так
Ні

10 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація