«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ У ОАЕ

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ В ОАЕ

Регулятор фінансових послуг глобального ринку Абу-Дабі (FSRA-ADGM) був першим, хто встановив правила та положення щодо купівлі та продажу криптовалюти. Керівництво стосувалося регулювання первинних пропозицій монет (ICO) та цифрових валют, які дозволяють широкому загалу купувати та продавати криптовалюту. Фактичний товар визначатиметься FSRA-ADGM у кожному конкретному випадку. Метою правил та положень ADGM є посилення прозорості, боротьба з фінансовим тероризмом та обмеження відмивання грошей. DMCC (Dubai Multi Commodity Authority) надав трейдерам можливість створити бізнес торгівлі криптовалютою, натхненний законами ADGM.

Компаніям, з іншого боку, буде дозволено торгувати лише відповідно до їхніх власних можливостей. В результаті, такі компанії зможуть побудувати перше у світі глибоке «холодне сховище» криптовалюти. Відповідно до правил ADGM у 2017 році Центральний банк ОАЕ видав нормативну базу для електронної платіжної системи, що обмежує всі цифрові валюти та транзакції та викликає занепокоєння на ринку ОАЕ.  Проте керуючий Центрального банку заявив, що обмеження не застосовуватимуться до криптовалюти після отримання незадовільного відкликання. Незважаючи на це підтвердження, в ОАЕ, як і раніше, відсутні затверджені правила, до яких можна було б вдатися, щоб успішно зрозуміти валідацію криптовалюти або подати позов про шахрайство з цифровою валютою.

Найважливішим нормативним актом, нещодавно прийнятим в ОАЕ, є Рішення № 23 Управління з цінних паперів та сировинних товарів (SCA) від 2020 року про регулювання діяльності криптоактивів, яке набирає чинності з 1 листопада 2020 року.

Майже всі дії з криптоактивами регулюються Регулювання, яке включає пропозицію, випуск, рекламу, лістинг і регулювання бірж для торгівлі криптоактивами, включаючи криптовалюти і пов’язані з ними дії. Для всіх цих дій буде потрібний дозвіл SCA, і, схоже, вони підпорядковуватимуться тим же правилам, які застосовуються до традиційних цінних паперів. Регламент додатково розширює існуючі обмеження на відмивання грошей та фінансування тероризму, наприклад, наказує всім ліцензованим особам розглядати транзакцію клієнта з криптоактивами як «високий ризик» через належну обачність клієнта.

Відповідно до статті 48 Закону про безпеку в Інтернеті будь-яка особа, яка рекламує, просуває або заохочує торгівлю криптовалютою, не визнаною законом в ОАЕ, і робить це без дозволу, підлягає покаранню у вигляді арешту або штрафу у розмірі від 20 до 000 до 500 000 дирхамов». Крім того, що будь-який шахрайський план є незаконним відповідно до Кримінального кодексу, вчинення шахрайства з криптовалютою в Інтернеті може наразити людей на ризик судового переслідування відповідно до нового закону. Стаття 40 передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк не менше 1 року або штраф від 250 000 до 1 мільйона дирхамів, а стаття 41 передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років або штраф у розмірі від 250 000 до 1 мільйона дирхамів.

Оподаткування криптовалютної діяльності в ОАЕ

В ОАЕ немає прибуткового податку для криптобізнесу, що робить його цікавим для підприємців. Якщо ви використовуєте криптовалюти для торгівлі або заробляєте на них, ви не сплачуватимете податок на криптовалюту в Дубаї. З іншого боку, в ОАЕ є надзвичайно низька ставка податку на додану вартість у розмірі 5% з початку 2018 року. Вам слід отримати додаткову консультацію, щоб оцінити, чи ваш проект звільнений від ПДВ. І, за рідкісними винятками, податки на криптовалюту в ОАЕ не стягуються.

Допомога юриста в ОАЕ – Біткоін і криптовалюта.

Тож, допомога юристів з питань криптовалют, їх майнінгу, оформлення IEO, DeFi та інших криптопроектів – це комплекс заходів спрямованих на оформлення таких взяємовідносин у повній відповідності до чинного законодавства ОАЕ.

Найбільш розповсюдженими питанням и до наших юристів є:

  • Оплата послуг, робіт, нерухомості та інших активів в ОАЕ Біткоіном (BTC) та Ефіріумом (ETH). Правда чи міф?
  • Де в ОАЕ можна обміняти Біткоїн, Ефіріум, Ріпл та інших криптовалюти?
  • Як купити товар за bitcoin в ОАЕ?

Відповіді на ці та інші питання Ви зможете отримати зателефонувавши нашим юристам або залишивши Ваш номер телефону.

Криптообмін в ОАЕ Купівля і продаж криптовалюти в ОАЕ через ЮК Приходько та партнери це вигідно та безпечно. Спробуйте нас в роботі!

Важливо! Ми рекомендуємо механізм придбання певного майна за «крипту» шляхом укладення договору міни. Укладення договір купівлі-продажу товару чи послуги де оплата здійсненна криптовалютою може в судовому порядку бути визнаний нікчемним так як крипта, як валюта не визнана на законодавчому рівні ОАЕ. Для прикладу, крипто валюта в Україні не визнається засобом платежу, та в силу деяких нормативних актів та позицій центральних органів прирівнюється до сурогатних грошей. Наші юристи досконало володіють усіма тенденціями врегулювання криптовалюти в світі, в тому числі в ОАЕ, за гарантують максимально захищені способи її використання.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в ОАЕ?

Так
Ні

3 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Україні?

Так
Ні

4 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в ОАЕ?

Так
Ні

5 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Україні?

Так
Ні

6 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в ОАЕ?

Так
Ні

7 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Україні?

Так
Ні

8 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в ОАЕ?

Так
Ні

9 питання

Вам потрібен криптообмін в ОАЕ?

Так
Ні

10 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація