«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ У ШВЕЙЦАРІЇ

Швейцарська федеральна податкова адміністрація дала чіткі вказівки щодо швейцарських податків на криптовалюту, і це хороша новина для інвесторів. Здебільшого приватні інвестори не сплачуватимуть податок на приріст капіталу зі свого крипто-прибутку, тільки підприємства та самозайняті трейдери сплачуватимуть податок на приріст капіталу. Таким чином, для багатьох інвесторів у так званій «крипто-нації» ви сплачуватимете лише податок на багатство зі своєї криптовалюти, а також потенційний прибутковий податок залежно від ваших конкретних інвестицій у криптовалюту.

Поки ви вважаєтеся приватним інвестором, це означає, що ваша криптовалюта може оподатковуватись лише двома податками:

 • Податок на прибуток.
 • Податок багатство.
 • Податок на прибуток

У деяких випадках ви платитимете прибутковий податок зі своєї криптовалюти, якщо буде видно, що ви заробляєте криптовалюту.

Наприклад, якщо співробітник отримує криптовалюту як зарплату, це частина його оподатковуваного доходу. Вартість криптовалюти у швейцарських франках на момент отримання повинна бути зазначена у платіжній відомості. Так само, якщо самозайнята особа приймає біткойни або інші криптовалюти для надання своїх послуг, цей дохід також має бути включений у дохід у розмірі еквівалента у франках.

Інші крипто-транзакції, що обкладаються прибутковим податком, включають:

 • Майнінг крипти.
 • Ставка крипт.
 • Айрдропи криптовалюти.

Хоча FTA ще не випустило посібник з різних протоколів DeFi, також можливо, що багато видів діяльності DeFi, такі як вирощування врожаю та видобуток ліквідності, можуть вважатися додатковим доходом і також оподатковуватись прибутковим податком. Дещо перевірити з вашим бухгалтером.

Прибутковий податок із криптовалют у Швейцарії

Ставка прибуткового податку з криптовалюту у Швейцарії

Прибутковий податок у Швейцарії потенційно складається із трьох різних податків:

 • Федеральний прибутковий податок – це однакова ставка податку по всій Швейцарії.
 • Прибутковий податок кантону – ця податкова ставка встановлюється конкретним кантоном, тому залежить від того, де ви мешкаєте.
 • Муніципальний прибутковий податок – муніципалітети у Швейцарії мають право встановлювати свої власні ставки комунального податку, хоча більшість із них дотримуються ставок кантонського прибуткового податку.

Швейцарія використовує прогресивну ставку федерального податку, і багато кантонів використовують ту саму структуру, хоча деякі кантони нещодавно запровадили фіксовану ставку оподаткування. Усього налічується 26 кантонів та 2929 муніципалітетів. Все це означає, що ставка прибуткового податку на вашу криптовалюту значно відрізнятиметься в залежності від того, де ви живете в Швейцарії і скільки ви заробляєте.

Через незвичайні податкові правила у Швейцарії немає особливих податкових пільг на криптовалюту. Але ви можете максимально використовувати такі податкові закони, щоб сплачувати менше податку на вашу криптовалюту:

 • Приріст капіталу в криптовалюті не оподатковується: якщо ви є приватним інвестором, ви не платитимете податок на приріст капіталу зі своєї криптовалюти. Тому переконайтеся, що ви дотримуєтеся рекомендацій для приватних інвесторів, щоб уникнути небажаних податкових рахунків!
 • Пільга з федерального прибуткового податку: Кожен платник податків отримує пільгу з федерального прибуткового податку у вигляді 14 500 швейцарських франків , яка оподатковується. Багато кантонів також мають власні пільги з прибуткового податку.
 • Пільга з податку майно: кожен платник податків отримує індивідуальну знижку з податку майно, не оподатковувану. Таким чином, за умови, що ваші загальні активи нижче певної вартості, ви не сплачуватимете податок на багатство. Кантони встановлюють конкретні надбавки, які не оподатковуються. Ваша пільга з податку на майно збільшиться, якщо у вас є утриманці.

У Швейцарії існує безліч криптотранзакцій, які не оподатковуються, у тому числі:

 • Купівля криптовалюти за фіатну валюту, наприклад, у швейцарських франках.
 • Продавайте , торгуйте і витрачайте криптовалюту за умови, що ви приватний інвестор.
 • HODLing crypto – без урахування податку на майно на загальну суму активів.
 • Переклад криптовалюти між своїми гаманцями

Юрист з криптовалют в Швейцарії

 • Допомога юриста з питань крипти в Швейцарії
 • Легальне використання крипто валюти
 • Легалізації доходів отриманих від операцій з криптою та інвестицій в криптовалюти
 • Майнінг Bitcoin і Ethereum
 • Консультування щодо проведення IEO
 • Оподаткування виведення активів у фіатні гроші
 • Юридичний супровід ICO та IEO проектів
 • Структурування блокчейн-компаній
 • Допомога криптоінвесторам
 • Допомога юриста з питань інвестицій у криптовалюти
 • Оформлення ICO/IEO/DeFi та Mining`у

Ми здійснюємо повний юридичний супровід операцій з криптовалютами, проведення ICO /IEO, оформлення DeFi та організації майнінгу криптовалют, саме тому Ви потрабили на дану сторінку коли вводили в пошукову систему «допомога юриста криптовалюти», «юристкриптовалюта», «біткоїн консультація юриста», «допомога з криптовалют», «bitcoin консультації», «порада юриста щодо криптовалют», «блокчейн договір», «ефіріум контракт»,«юридичні консультації про криптовалюти і податки»

Допомога юриста в Швейцарії- Біткоін і криптовалюта.

Тож, допомога юристів з питань криптовалют, їх майнінгу, оформлення IEO, DeFi та інших криптопроектів – це комплекс заходів спрямованих на оформлення таких взяємовідносин у повній відповідності до чинного законодавства Швейцарії.

Найбільш розповсюдженими питанням и до наших юристів є:

 • Оплата послуг, робіт, нерухомості та інших активів в Швейцарії Біткоіном (BTC) та Ефіріумом (ETH). Правда чи міф?
 • У яких кантонах Швейцарії можна обміняти Біткоїн, Ефіріум, Ріпл та інших криптовалюти?
 • Як купити товар за bitcoin в Швейцарії?

Відповіді на ці та інші питання Ви зможете отримати зателефонувавши нашим юристам або залишивши Ваш номер телефону.

Криптообмін в Швейцарії, в окремих кантонах

Купівля і продаж криптовалюти в Швейцарії через ЮК Приходько та партнери – це вигідно та безпечно. Спробуйте нас в роботі!

Важливо! Ми рекомендуємо механізм придбання певного майна за «крипту» шляхом укладення договору міни. Укладення договір купівлі-продажу товару чи послуги де оплата здійсненна криптовалютою може в судовому порядку бути визнаний нікчемним так як крипта, як валюта не визнана на законодавчому рівні Швейцарії. Для прикладу, крипто валюта в Україні не визнається засобом платежу, та в силу деяких нормативних актів та позицій центральних органів прирівнюється до сурогатних грошей. Наші юристи досконало володіють усіма тенденціями врегулювання криптовалюти в світі, в тому числі в Швейцарії, за гарнтують максимально захищені способи її використання.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Швейцарії?

Так
Ні

3 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Україні?

Так
Ні

4 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Швейцарії?

Так
Ні

5 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Україні?

Так
Ні

6 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Швейцарії?

Так
Ні

7 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Україні?

Так
Ні

8 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Швейцарії?

Так
Ні

9 питання

Вам потрібен криптообмін в Швейцарії?

Так
Ні

10 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація