«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ В ІТАЛІЇ

ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ В ІТАЛІЇ

Наразі дуже багато осіб подорожують, змінюють місце проживання, місце роботи, навчаються за кордоном, для цих всіх цілей необхідно мати нерухомість де можна проживати протягом короткого чи довгого строку.

Італія вона різноманітна, а тому має дуже великий вибір різноманітних об’єктів нерухомості для купівлі або оренди в Італії. Тому, виходячи з цього кожна людина має свої потреби і шукає для себе найкращий варіант. Найбільш правильним рішенням для обрання об’єкту нерухомості є звернення до агентств.

Оренда житла в Італії

Особи приїхавши до Італії, або плануючи такий переїзд підшукують собі житло для оренди, за таких умов кожен має свої вподобання, своє грошове забезпечення, а тому для кожного треба шукати індивідуальний варіант такого об’єкту оренди. Тому як ми бачимо це не дуже просте завдання, особливо тоді коли особа не володіє мовою.

Отже, наша фірма надає комплекс послуг, до яких відносяться такі:

 • Перегляд житла в будь-який зручний саме для клієнта час
 • Можливість зустрітись з власником квартири та будинку один на один, та обговорити всі нюанси подальшої оренди
 • Повний супровід при укладенні договору оренди, це оформлення всіх документів
 • Надання великої кількості можливих варіантів для укладення договору оренди

Тому на обрання найкращого варіанту нерухомості і на вартість такої нерухомості буде впливати ряд факторів, серед яких:

 • Місцезнаходження (яке це місто та де саме в місті буде знаходиться будівля)
 • Площа, кількість кімнат
 • Відсутність чи наявність меблів та необхідного обладнання

Стосовно терміну пошуку такого житла

Такий термін становить до 5 днів, в залежності від ваших запитів.

Оренда комерційної нерухомості

Не меншим попитом користується і оренда комерційної нерухомості, адже до Італії приїжджає в тому числі багато підприємців, які в подальшому планують перемістити свій бізнес, або створити новий бізнес і для цього необхідно орендувати саме комерційну нерухомість.

Так в Італії є досить великий вибір різноманітних виробничих, офісних та інших приміщень для діяльності Вашого бізнесу.

Звернувшись до спеціалістів, Ви можете отримати якісні послуги з таких напрямків:

 • Пошук найбільш кращого варіанту нерухомості для розвитку вашого підприємства
 • Індивідуальний підхід для кожного клієнта, ураховуючи ваші цілі, напрями діяльності
 • Законне оформлення документів необхідних для оренди
 • Оперативність, адже ми підберемо найкращий для Вас варіант в найкоротші строки

Купівля житла в Італії

Нерухомість в Італії – це надзвичайні можливості та переваги для стабільного життя та розвитку бізнесу, тому що це додаткова гарантів отримання візи, кредиту, виду на проживання тощо.

Наявність нерухомості є підставою для отримання багаторазової, але короткострокової шенгенської візи, яка дає право перебувати в Італії та інших країнах Європи протягом 90 днів протягом півроку.

Володіння нерухомістю на праві власності є перевагою при оформленні посвідки на проживання, а в подальшому і переїзду до Італії.

А тому більшість мають бажання саме купити житло в Італії.

Фахівці підберуть найкращий варіант саме для Вас, Варто враховувати, що незалежно від того, буде обрана елітна нерухомість в Італії або більш бюджетний варіант, вартість послуг буде договірна. Таким чином, ви отримаєте найпривабливіше житло в Європі за вигідною ціною.

Придбання комерційної нерухомості в Італії – це питання, яке цікавить не тільки бізнесменів, а й інвесторів, які бажають здобувати великий стабільний пасивний дохід.

Оформлення відповідної покупки і підбір відповідного об’єкта – це непростий і трудомісткий процес, що вимагає знань, часу і зусиль.

Спростити його і зробити більш приємним допоможуть наші агентства з нерухомості – компанія, що надає послуги підбору нерухомості в Болгарії вже багато років.

Сьогодні для купівлі комерційної нерухомості пропонуються різні види комерційних об’єктів, до яких відносяться такі:

 • будівлі під склади;
 • офіси;
 • ділові центри;
 • торговельні майданчики;
 • магазини;
 • комплексні споруди.

Перед придбанням всі ці об’єкти перевіряються на наявність арештів, іпотеки від господаря і ряду інших небажаних факторів. Завдяки цьому покупка комерційної нерухомості – це завжди безпечне вкладення коштів.

Купівля землі в Італії під забудову

Право купівлі землі або купівлі нерухомості в Італії має більшість категорій іноземців, які діляться за національною ознакою. Італія не накладає обмежень на володіння нерухомістю як іноземця, але спосіб придбання нерухомості тут може змінюватись в залежності від громадянства іноземця.

Наприклад, особи, які є громадянами Європейського Союзу (ЄС) або Європейської економічної зони (ЄЕЗ), можуть купити будинок в Італії відповідно до тих самих процедур, що і для італійських громадян. Таке ж право надається особам без громадянства або біженцям, але можливість придбання нерухомості може мати місце лише у тому випадку, якщо ці категорії осіб проживають в Італії не менше трьох років. Наша юридична фірма в Італії може надати додаткову інформацію про процес, адресований цій категорії потенційних покупців.

Для інших категорій громадян Італія надає право на купівлю будинку за наявності міжнародного договору, у якому погоджено умови взаємності між італійськими установами та установами іншої країни. Це означає, що якщо іноземець, який не є громадянином ЄС або ЄЕЗ, хоче купити будинок в Італії, він або вона зможе зробити це, якщо міжнародний договір передбачає, що італійському громадянинові дозволено купувати нерухомість в Італії. країна, громадянином якої є іноземець.

Послуги юриста по нерухомості в Італії

 • Оренда житлової нерухомості в Італії
 • Оренда комерційної нерухомості в Італії
 • Купівля житлової нерухомості в Італії
 • Купівля комерційної нерухомості

У разі відсутності умови взаємності іноземець не зможе придбати тут нерухомість, оскільки італійські нотаріуси не мають права укладати та підписувати майнові договори з особами, які є вихідцями із невзаємних країн. Є певні винятки з цього правила і ви можете звернутися до наших італійських юристів за детальною інформацією з цього питання.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Італії?

Так
Ні

3 питання

Ви бажаєте придбати нерухомість в Італії?

Так
Ні

4 питання

Ви бажаєте орендувати нерухомість в Італії?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація