«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ У БОЛГАРІЇ

Криптовалюта унікальний засіб розрахунку, вони не мають визначену форму банкнот чи монет, а виражаються лише в цифровій формі. Головною відмінністю від звичайної для нас валюти є те, що курс криптовалюти та вона сама не підпорядковується  ні центральному банку, ні державними органам. Тобто, вона існує сама по собі, на нею можуть впливати будь-які явища, це є її перевагою, і в той самий час недоліком.

Наразі оплата послуг, переведення на рахунок, різноманітні розрахунки можуть здійснюватись криптовалютою. Легкість таких угод в тому, що не треба особисто зустрічається, щоб передати гроші, а можна зробити онлайн, використавши для цього підходящу криптовалюту.

Болгарське національне агентство з доходів випустило заяву у 2014 році, в якій вона певною мірою роз’яснює фіскальний режим криптовалюту для приватних та юридичних осіб. Заяви близько відбивають політику Євросоюзу.

Інші національні установи, такі як банки, зайняли свою позицію щодо криптовалюту у грудні 2017 року. На той час лише кілька банків пов’язані з криптовалютами і дозволяли людям, і навіть компаніям (біржам), які тримали чи працювали із нею, відкривати банківські рахунки.

Тим не менш, на початку грудня 2017 навіть вони закрили кілька акаунтів. Особливо з проблемами зіткнулися місцеві біржі, такі як Cryptobank.bg, оскільки їх було повідомлено лише за день до цього.

Як повідомляють сайти новин, закриття в основному сталося через те, що міжнародні банки, наприклад Morgan Chase і Commerzbank, теж відійшли від віртуальних валют. Таким чином, вважається, що рішення походить від самих банків, а не від державного регулювання.

Як оподатковуються операції з криптовалютами в Болгарії?

З погляду оподаткування криптовалюти в Болгарії розглядаються так само, як прибуток від продажу фінансових активів. Податкова ставка, що застосовується, становить 10% від річної бази обчислення. Болгарське національне агентство з доходів не робить відмінностей між транзакціями з криптовалюти до фіатної валюти або між транзакціями з криптовалюти до криптовалюти.

Отже, обидва випадки вважаються оподатковуваними подіями та мають бути включені до річної податкової декларації. Декларація має бути здана до 30 квітня року, наступного за роком отримання прибутку.

Для визначення оподатковуваного доходу сума прибутку, отриманого протягом року (від кожної угоди), може бути зменшена у сумі реалізованих протягом року збитків. Прибутки та збитки розраховуються як різниця між продажною ціною та вартістю фінансового активу.

Юрист з криптовалют в Болгарії

Допомога юриста з питань крипти в Болгарії:

 • Легальне використання криптовалюти
 • Легалізації доходів отриманих від операцій з криптою та інвестицій в криптовалюти
 • Майнінг Bitcoin і Ethereum
 • Консультування щодо проведення IEO
 • Оподаткування виведення активів у фіатні гроші
 • Юридичний супровід ICO та IEO проектів
 • Структурування блокчейн-компаній
 • Допомога криптоінвесторам
 • Допомога юриста з питань інвестицій у криптовалюти
 • Оформлення ICO/IEO/DeFi та Mining`у

Ми здійснюємо повний юридичний супровід операцій з криптовалютами, проведення ICO /IEO, оформлення DeFi та організації майнінгу криптовалют, саме тому Ви потрапили на дану сторінку коли вводили в пошукову систему «допомога юриста криптовалюти», «юрист криптовалюта», «біткоїн консультація юриста», «допомога з криптовалют», «bitcoin консультації», «порада юриста щодо криптовалют», «блокчейн договір», «ефірі ум контракт», «юридичні консультації про криптовалюти і податки»

Допомога юриста в Болгарії – Біткоін і криптовалюта.

Тож, допомога юристів з питань криптовалют, їх майнінгу, оформлення IEO, DeFi та інших криптопроектів – це комплекс заходів спрямованих на оформлення таких взяємовідносин у повній відповідності до чинного законодавства Болгарії та ЄС.

Найбільш розповсюдженими питаннями до наших юристів є:

 • Оплата послуг, робіт, нерухомості та інших активів в Польщі Біткоіном (BTC) та Ефіріумом(ETH). Правда чи міф?
 • У яких містах Болгарії можна обміняти Біткоїн, Ефіріум, Ріпл та інших криптовалюти?
 • Як купити товар за bitcoin в Болгарії?

Відповіді на ці та інші питання Ви зможете отримати зателефонувавши нашим юристам або залишивши Ваш номер телефону.

Важливо! Ми рекомендуємо механізм придбання певного майна за «крипту» шляхом укладення договору міни. Укладення договір купівлі-продажу товару чи послуги де оплата здійсненна криптовалютою може в судовому порядку бути визнаний нікчемним так як крипта, як валюта не визнана на законодавчому рівні Болгарії. Для прикладу, крипто валюта в Україні не визнається засобом платежу, та в силу деяких нормативних актів та позицій центральних органів прирівнюється до сурогатних грошей.

Наші юристи досконало володіють усіма тенденціями врегулювання криптовалюти в світі, в тому числі в Болгарії, за гарантують максимально захищені способи її використання.

Криптообмін в Болгарії (Бургас, Софія, Варна)

Купівля і продаж криптовалюти в Болгарії через ЮК Приходько та партнери – це вигідно та безпечно. Спробуйте нас в роботі!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Болгарії?

Так
Ні

3 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Україні?

Так
Ні

4 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Болгарії?

Так
Ні

5 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Україні?

Так
Ні

6 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках у Болгарії?

Так
Ні

7 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Україні?

Так
Ні

8 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Болгарії?

Так
Ні

9 питання

Вам потрібен криптообмін у Болгарії?

Так
Ні

10 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація