"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Отримати громадянство Болгарії

Громадянство досить важливий зв’язок між особою та державою, в даному випадку це двосторонній зв’язок, адже дві сторони набувають як права так і обов’язки.

Досить часто люди хочуть набути саме громадянство Болгарії, адже Болгарія відноситься до ЄС, а тому може надавати своїм громадянам досить великий перелік пільг, Болгарія за своїм менталітетом схожа до України, також має м’який клімат, а тому саме Болгарія є відмінним вибором у разі отримання громадянства. Крім того набуваючи громадянство Болгарії особа матиме право брати участь в місцевих виборах, а також у виборах до органів ЄС.

Відповідно до законодавства Болгарії, стати громадянам Болгарії можна за таких умов:

 • Народження на території Болгарії
 • Натуралізація
 • За походженням
 • За високі заслуги перед Болгарією
 • За інвестиції

ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО БОЛГАРІЇ З НАРОДЖЕННЯ

Якщо особа народилась на території Болгарії, то вона буде визнаватись громадянином Болгарії, якщо в неї не може бути другого іншого громадянства.

ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО БОЛГАРІЇ З НАТУРАЛІЗАЦІЇ

Якщо особа не народилась на території Болгарії, але хоче отримати громадянство, то таке громадянство може бути отримане шляхом натуралізації.

В такому разі отримання громадянства можливо за такими підставами:

 • Особа, яка досягла 18 річного і віку, отримав ПМЖ за останні 5 років, особа не притягалась до жодного з виду відповідальності, має достатнє грошове забезпечення для того щоб проживати на території Болгарії, відмовились від свого громадянства, і мають достатні знання болгарської мови.
 • Особа, яка отримала дозвіл на проживання протягом останніх 3 років, народилась в Болгарії та отримала дозвіл на постійне проживання на території Болгарії протягом 3 років.
 • Біженець, або особа, яка перебуває під захистом Болгарії протягом 3 років, а також особа не притягалась до жодного з виду відповідальності, має достатнє грошове забезпечення для того щоб проживати на території Болгарії, відмовились від свого громадянства, і мають достатні знання болгарської мови.
 • Особа яка отримала гуманітарний статус протягом 5 років, особа не притягалась до жодного з виду відповідальності, має достатнє грошове забезпечення для того щоб проживати на території Болгарії, відмовились від свого громадянства, і мають достатні знання болгарської мови.
 • Особа, яка отримала постійний вид на проживання протягом останніх 3 років і особа не притягалась до жодного з виду відповідальності, має достатнє грошове забезпечення для того щоб проживати на території Болгарії, відмовились від свого громадянства, і мають достатні знання болгарської мови.
 • Особа молодше 14 років, батьки якого мають болгарське громадянства.
 • Особа молодше 14 років, якщо один з батьків має болгарське походження за наявності письмового походження обох з батьків.

ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО ЗА ПОХОДЖЕННЯМ

Відповідно до норм Закону про болгарське походження передбачає, що іноземці можуть отримати громадянство Болгарії на основі свого болгарського походження, таку заяви можуть подати такі категорій осіб:

 • Особа болгарського походження
 • Особа, яка була усиновлена болгарським громадянином на умовах повного усиновлення
 • Особа, у якої хоч один з батьків був громадянином Болгарії чи помер які громадянин Болгарії

Довести своє болгарське коріння можна довести пред’явивши свідоцтво про народження чи інший документ, який буде засвідчувати Ваше болгарське походження.

ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО ЗА ВИСОКІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД БОЛГАРІЄЮ

В законодавстві Болгарії вказано, що особа яка внесла значний вклад в болгарське суспільство в таких сферах як спорт, наука, технології та культура

ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО ЗА ІНВЕСТИЦІЇ

В обмін на безпечні та повністю відшкодовані інвестиції у розмірі близько 512 000 євро заявники всіх національностей можуть отримати дозвіл на проживання в Болгарії, що є попередньою умовою для подання заяви на отримання болгарського громадянства та паспорта через п’ять років.

Кроки для отримання болгарського громадянства за інвестиції у звичайному порядку:

 • Інвестування в болгарські ETF на суму 512 000 євро
 • Подання заяви на отримання болгарської візи інвестора у найближчому болгарському посольстві або генеральному консульстві.
 • Подання заяви на ПМП у Болгарії

Маючи постійний дозвіл на проживання протягом п’яти років, ми можемо ініціювати заяву на отримання болгарського громадянства в Міністерстві юстиції.

Консультація міграційного юриста з питань отримання громадянства Болгарії

Чи обов’язково подавати документи на громадянство Болгарії особисто?

Документи можна подати як особисто, так і онлайн в Міністерство юстиції Болгарії. В будь-якому разі для обрання найкращого варіанту подачі документів саме для Вас необхідно проконсультуватись з Міграційним юристом в Болгарії, такий юрист проконсультує Вас яким чином правильно направити документи, як засвідчити підпис, а також як подати документи для малолітних дітей, дітей у віці від 16 до 18 років та всі інші питання, що можуть виникнути у вас стосовно подачі документів.

Які документи необхідно мати для отримання громадянства Болгарії?

 • Заповнена анкета на громадянство
 • Посвідчення особи державного зразка або паспорт
 • Остання фотографія – (стандартний паспортний розмір – має бути 45 міліметрів (мм) у висоту та 35 мм в ширину)
 • Перевірка кримінального минулого – деталі будь-яких імміграційних, кримінальних чи цивільних правопорушень, які ви могли вчинити
 • Доказ, що підтверджує зміни імен, якщо такі є. Якщо зміна імен відбулася в результаті шлюбу на території
 • Республіки Болгарія, жодних доказів надавати не потрібно.
 • Оплачений адміністративний внесок

Підбір та пошук необхідних документів – це складний процес, також складнощі можуть виникати при заповненні бланків, а тому міграційні юристи в Болгарії та України перевірять правильність всіх документів, правильність заповнення перед їх подачею, проконсультують стосовно того чого може не вистачати та де дістати, ті документи яких не вистачає, у випадку необхідності зроблять адвокатські запити та витребують документи з архівів або держустанов.

Який строк отримання болгарського громадянства?

Строк розгляду заяви та отримання громадянства, становить 9 місяців, раніше становило 12 місяців.

Вартість оформлення громадянства Болгарії буде залежати від обсягу роботи, яку буде здійснювати юрист.

Зазвичай до пакету послуг входять такі:

 • переклад документів на болгарську мову та його завірення у нотаріуса
 • консультації та юридичні послуги
 • допомога у заповненні заяви та анкети
 • консультування та рекомендації щодо проходження співбесіди
 • супровід на співбесіду
 • послуги перекладача у разі потреби
 • допомога з житлом та транспортом

Як отримати громадянство Болгарії громадянину України?

Це сьогодні найбільш актуальне питання, на яке наші міграційні юристи знають відповідь та дадуть усі можливі варіанти.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Болгарії?

Так
Ні

3 питання

У вас є підстави для отримання громадянства Болгарії?

Так
Ні

4 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація