«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ПОДАТКАХ В ШВЕЙЦАРІЇ

Які податки треба сплачувати в Швейцарії?

Податкова система відповідає федеральній структурі Швейцарії. У Швейцарії оподаткування проводиться на 3-х рівнях: муніципальному, федеральному та кантональному і в кожному кантоні встановлюються різні ставки.

Податок на додану вартість – загальна ставка податку на додану вартість становить 7,7 %, проте в деяких випадках застосовується знижена ставка. Знижена ставка в розмірі 2,5% застосовується для продуктів харчування, фармацевтики, ЗМІ та книжок та товарів віднесених до категорії першої необхідності, нема податку на культурні, освітні, оздоровчі продукти на послуги. Податок на додану вартість повинен сплачуватись у разі якщо річний обіг компанії перевищує 100 000 швейцарських франків.

Корпоративний податок на прибуток юридичних осіб – Швейцарська федеральна ставка корпоративного податку становить 8,5%, але додаткові кантональні та муніципальні ставки можуть значно відрізнятися. Максимальна ставка корпоративного податку, включаючи всі федеральні, кантональні та комунальні податки, становить від 11,9% до 21,6%. Однак низка надбавок і відрахувань означає, що ви зазвичай платите набагато менше.

Податок на нерухомість – у разі купівлі будинку чи іншої нерухомості, необхідно сплатити податок на перехід права власності, або заплатити податок за перехід права власності. Такий податок буде варіюватись від 1 до 3% ринкової вартості об’єкту нерухомості. У разі якщо ви володієте нерухомість для проживання, Ви також повинні платити податок на нерухомість він становить від 0,2 до 0,3 від ринкової вартості в залежності від вартості такої власності.

 

Податки в Швейцарії для фізичних осіб

 • Федеральна ставка податку на прибуток фізичних осіб – 11,5%. Кантональна і комунальна ставка варіюється в залежності від кантону і додається до федеральної ставки, в результаті чого загальна ставка ПДФО становить від 22,5% до 45%.
 • Податок на майно відсутній на федеральному рівні, але встановлений на рівні кантонів і комун. Ставка податку варіюється в залежності від кантону і становить від 0,15% до 1,01%.
 • Ставка податку на спадщину також відсутня на федеральному рівні, але встановлена ​​на рівні кантонів. Прямі нащадки звільнені від податку на спадщину в більшості кантонів.

Угоди про уникнення подвійного оподаткування

Щоб уникнути подвійного оподаткування або отримання доходу у двох країнах, у Швейцарії діють угоди про уникнення подвійного оподаткування (DTA). Угоди укладено з більш ніж 80 країнами, включаючи Великобританію, США, Канаду та більшу частину Європи. Ефект для нерезидентів із країн-учасниць означає, що вони можуть отримати часткове або повне відшкодування податку, утриманого швейцарською владою. Якщо податок утримується біля джерела, різниця може бути витребована нерезидентами у податкових органах Швейцарії.

 Податковий юрист (адвокат) в Швейцарії  проконсультує Вас щодо вибору оптимальної податкової системи для бізнесу в Швейцарії щодо

 • податок на додану вартість в Швейцарії  ПДВ (VAT – value-added tax),
 • податок на прибуток юридичних осіб (CIT – corporate income tax),
 • податок з доходів фізичних осіб (PIT – personal income tax)
 • соціальне відрахування з працівників (ZUS)
 • місцевий податок в Швейцарії
 • податок на дивіденди в Швейцарії
 • акцизний збір в Швейцарії

Податкова оптимізація/exit tax/ податкове планування (Швейцарії)

Серед найрозповсюдженіших механізмів оптимізації податків в Швейцарії:

 • Створення групи компаній до складу якої входять фонди в Люксембурзі, Голландії, Ліхтенштейн та інших юрисдикціях в залежності від профілю Вашого бізнесу та його особливостей.
 • Розширення Вашого бізнесу до сприятливих податкових резиденств (Гонконг, Сінгапур, Словаччина)
 • Система рефінансування іноземних активів

 

Що входить в обов’язки податкового юриста ЮК Приходько та партнери:

 • Консультування щодо податків в Швейцарії
 • Нарахування податків в Швейцарії
 • Підготовка податкових документів в Швейцарії
 • Представництво по податках в Швейцарії
 • Врегулювання податкових спорів в Швейцарії

Яка вартість консультації по податках в Швейцарії? Залиште Ваш номер телефону і наші спеціалісти з Вами зв’яжуться.

Представництво в податкових органах в Швейцарії від ЮК Приходько та партнери – включає в себе консультування, підготовка всієї необхідної документації взаємовідносини з податковими органами Швейцарії та ЄС з питань податків.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Швейцарії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по VAT?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна консультація по CIT?

Так
Ні

5 питання

Вам потрібна консультація по PIT?

Так
Ні

6 питання

Вам потрібна консультація по ZUS?

Так
Ні

7 питання

Вам потрібна консультація по усіх податках?

Так
Ні

8 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація