Адвокат з кримінальних проваджень у м. Київ

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

E-mail
kovalev@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007 44 03

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат з кримінальних проваджень у м. Київ

Час прочитання: 3 хв.

Кожна людина може стати учасником кримінального провадження. Наше життя настільки непередбачуване, що проблема може виникнути так, де ми не очікували. Значна частина професій пов’язана з ризиками. Наприклад, при найменших відхиленнях від вимог сучасного законодавства настає кримінальна відповідальність. Таким людям конче потрібен адвокат з кримінальних проваджень. Мова йде, передусім, про приватних підприємців, військових, керівників установ, підприємств і організацій, працівників органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів.

 

Види допомоги адвоката з кримінальних справ

Кваліфікований юрист/адвокат з кримінальних правопорушень юридичної компанії “Приходько та Партнери” надає такі види допомоги клієнтам:

  • Представництво адвоката у суді

Адвокат представляє Ваші інтереси перед юридичними та фізичними особами, в державних органах різних інстанцій. В більшості випадків це практикується під час судових засідань чи при досудовому розгляді.

  • Консультування та інформування по кримінальному провадженні

В такій ситуації головне завдання адвоката з юридичних справ – роз’яснювальна робота з клієнтом. Та подача адвокатських звернень.

 

Наприклад, сталася дорожньо-транспортна пригода. Адвокат зможе проконсультувати клієнта щодо відповідальності за водіння в нетверезому стані, порушення швидкісного режиму та ін., а також надасть рекомендації щодо того, як можна вийди з цієї ситуації з мінімальними втратами для себе.

  • Захист конкретної особи

Мова йде про захист обвинуваченого, підозрюваного, підсудного, виправданого, засудженого та ін. Адвокат буде відстоювати законні права, свободу та інтереси  свого клієнта відповідно до законодавства. Відправляти адвокатські запити, відкривати кримінальне провадження або допомогати Вам з його закриттям.

 

Повноваження адвоката з кримінальних справ

Звинувачення можуть бути обґрунтованими чи необґрунтованими. В тому чи іншому випадку, без надійного юридичного захисту адвокату не обійтись. Самостійно вибудувати правильну правову позицію дуже важко. Цим має займатися справжній професіонал, з багажем знань в сфері сучасного законодавства та багаторічним досвідом роботи. Дуже важливим етапом також являється побудова правильної тактики та стратегії захисту на всіх етапах кримінального провадження.

Допомогти зможе досвідчений юрист/адвокат з кримінального права. Кримінальний адвокат – це особа, яка безпосередньо бере участь у кримінальному процесі. Головне завдання юриста з кримінального права – захист обвинуваченого чи підозрюваного у кримінальному провадженні, можливість перекваліфікування справи. Також, адвокат з кримінальних проваджень може допомогти своїм клієнтам у відкритті кримінального провадження за його адвокатським запитом.

 

Серед повноважень адвоката з кримінальних справ:

  • Оскарження обраного запобіжного заходу.
  • Проведення таких слідчих дій, як допити, обшуки, експертизи, слідчі експерименти, огляди (за потребою).
  • Захист під час слідчих дій. Мова йде про недотримання представниками правоохоронних органів норм, які встановлені Законом України.
  • Відкриття чи закриття кримінального провадження
  • Оскарження рішення суду.
  • Доведення справи обвинуваченого до її завершення.

Вам потрібна допомога професіоналів у кримінальному провадженні? Адвокати  юридичної компанії «PRIKHODKO & PARTNERS» спеціалізуються на розв’язанні питань кримінального процесу відповідно до сучасного українського законодавства. Ми пропонуємо послуги досвідчених і орієнтованих на перемогу адвокатів у кримінальних.

 

Наш офіс знаходиться в м. Київ, вул. Мечникова, 2 – дзвоніть та приїздіть на консультацію досвідченого адвоката з кримінальних проваджень в Києві!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики кримінального права

E-mail
kovalev@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007 44 03

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація